נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיפים לנסיעה >> אובדן כבודה בטיסה
 

   מדריך נסיעות - אובדן כבודה בטיסה- מצא כאן מידע והנחיות כיצד לנהוג בעת אובדן כבודה בטיסה . חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

אובדן כבודה בטיסה
 
איך לנהוג כאשר מאבדים מזוודה בטיסה 
קישורים ממומנים
 

מנוע חיפוש השוואת מחירי אובדן כבודה בטיסה: אובדן כבודה בטיסה

נחתת מטיסה- חיכית וחיכית ליד המסוע והוברר סופית שהמזוודה שלך לא הגיע. פנית לדלפק מטענים  lost and found, מילאת את הטפסים הנדרשים והתחלת לחכות שהמטען בכל זאת יגיע. חיכית וחכית עד שקיבלת הודעה מחברת התעופה כי התיק שלך אבוד סופית. מזוודה וכמובן שכל תחולתה לא נמצאו. מה עושים עכשיו?

כ 2% בכלל כל המטענים שאובדים ואינם מגיעים בטיסה עם הנוסעים נשארים אבודים ולעולם אינם נמצאים.  ככל שטסים מספר פעמים גדול יותר כך גדל הסיכוי לאבד מזוודה. אם כי לפעמים זהו ביש מזל אקראי, הרי שזאת חוויה מתסכלת ומצערת. בכל מקרה, אם התיק לא הגיע, עליכם ועל חברת התעופה להתמודד אובדן סופי של המטען.
 
מתי יהפוך תיק שלא הגיע בטיסה המקורית לתיק אבוד סופית? לחברות תעופה שונות יש חוקים שונים עבור אובדן של מטען. הדבר תלוי במסלול הנסיעה ובמורכבות האפשרויות שהתיק סטה מנתיבו. איתור כבודה אבודה אורך יותר משבוע ולעיתים למעלה מחודש עד שחברת תעופה תכריז על הכבודה ככבודה אבודה.
 
פיצוי כספי שניתן לקבל מחברת התעופה עבור מטען שאבד משתנה. ראשית נבחנת השאלה באיזה סוג טיסה הלכה מזוודה לאיבוד ומה אזרחותו של בעל המזוודה. טיסה פנימית או טיסה בינלאומית. אזרחות בעל המזוודה והאם טס בטיסה פנים ארצית או טיסה מארץ המוצא שלו וכדומה.   
 
מה ניתן לתבוע בתמורה לכבודה שאבדה
 
נסה ליצור רשימה מפורטת של תכולת המזוודה. הקפד להיות סביר מדויק  - יהיה זה מביך אם את המזוודה תתגלה בכל זאת לאחר הגשת התביעה. זכור לכלול את ערך המזוודה עצמה.
 
אם אחרי נחיתה גילית שהמטען שלך לא הגיע, מילאת טופס של אובדן כבודה ורכשת כמה דברים חיוניים כגון תחתונים, חליפה, בגדים, כלי רחצה וכדומה וכבר תבעת אותם מחברת התעופה, הרי שלא תוכל לשוב ולהכליל אותם בתביעה כאשר הוכרז ע"י חברת התעופה שהמזוודה שלך אבדה סופית.  
 
ברוב חברות התעופה נקבע סכום קבוע של 250$ תשלום עבור החזר על מזוודה, יחידת מטען, תיק שאבד. לכן מומלץ מאד לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל שכולל גם מטען. ואז, במקרה של אובדן מזוודה, מומלץ קודם כל לתבוע את הביטוח. אם אחרי שתבעת את הביטוח וקיבלת החזר בלתי מספק עבור אובדן מזוודה או תחולת מזוודה תוכל לפנות אל חברת התעופה ולתבוע אותם על אובדן כבודה.
 
קיימת בחברות התעופה רשימה ארוכה של פריטים/חפצי ערך עבורם לא ניתן לקבל החזר על אף שוויים הרב (מעבר ל 250$). ומכאן המסקנה הברורה שאין לשים במזוודה שנשלחת בבטן המטוס חפצי ערך או דברים יקרים.  
רשימה (חלקית) של חפצי ערך אשר חברות תעופה אינן נותנות עליהם החזר או פיצוי:
 
עתיקות
 
ציוד מחשבים וכן פריטים הקשורים למחשב
 
מסמכים (אישיים או עסקים, סחיר ניירות)
 
ציוד אלקטרוני
 
סרטים
 
פריטים שבירים
 
פריטים שאין להם תחליף
 
תכשיטים
 
מפתחות
 
כתבי יד
 
תרופות
 
כסף
 
ציורים ויצירות אומנות
 
דברים מתכלים
 
בעלי חיים
 
צילומים
 
ציוד צילום,
 
דוגמאות מסחריות
 
כלי כסף
 
שעונים
 
אובדן כבודה- לסיכום:
לעולם אל תארוז דברים שאין להם תחליף או חפצי ערך במזוודה שנשלחת אל בטן מטוס כי תמיד קיים סיכוי, ולוא הקטן ביותר, שמטען ילך לאיבוד, יינזק או ישבר.
רכישות שמתבצעות במהלך שהיה בחו"ל- שמור קבלות למקרה שתאבד כבודה ותוכל להוכיח את תביעתך
אם אתה טס כדי לתת הרצאה בחו"ל, קח איתך לטיסה את ההרצאה הכתובה פן תמצא את עצמך ללא מזוודה וללא יכולת לשאת את ההרצאה. כך גם לגבי כל חומר הכרוך בעסקים שלשמם אתה טס.
בכל נסיעה לחו"ל יש לרכוש ביטוח נסיעות שכולל גם כיסוי עבור מטען.

אובדן כבודה? אבדה מזוודה- ראשית הגש תביעת על אובדן מזוודה לחברת הביטוח ולאחר מכן לחברת התעופה.    

 

להזמנת כרטיסי טיסה מוזלים דקה 90:

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, אובדן כבודה בטיסה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

לפסקי דין בנושא אובדן כבודה או הגעה באיחור של מזוודות

 

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com אובדן כבודה בטיסה


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים