נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיפים לנסיעה >> ביטוח נוסעים חברות ביטוח
 

   מדריך נסיעות: ביטוח נוסעים – חברות ביטוח המבטחות ביטוחי נסיעה- מצא כאן מידע והנחיות כיצד למצוא ביטוח נוסעים – חברות ביטוח המבטחות ביטוחי נסיעה . חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

ביטוח נוסעים – חברות ביטוח המבטחות ביטוחי נסיעה
 
איך להזמין ביטוח נוסעים – חברות ביטוח המבטחות ביטוחי נסיעה  
קישורים ממומנים
 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

ביטוח נסיעה לחול הוא עניין חשוב מאין כמוהו לכל ישראלי שטס לחו"ל. ביטוח נסיעות הוא גם ביטוח בריאות נסיעות, כלומר מכסה אתכם במקרים של תאונות, כאבים בלתי צפויים, חילוץ או אשפוז, והוא גם ביטוח נסיעות ומטען, כלומר מבטח אתכם במקרים של גניבה או איבוד של מטען וחפצי ערך. מכאן שלא כדאי לתכנן נסיעה ללא ביטוח.

מיהן חברות הביטוח המבטחות ביטוחי נסיעה לחו"ל? חברות בישראל המבטחות ביטוח נסיעות מתחלקות לשלושה: קופות חולים, חברות ביטוח וחברות אשראי.
ביטוח נסיעות כרטיס אשראי
חברות אשראי מספקות ביטוח נסיעות לחו ל בחינם למחזיקי הכרטיסים השונים. יש להתקשר ולהפעיל אותו, הוא אינו מופעל אוטומטית!
אמריקן אקספרס ביטוח נסיעות
מחזיקי כרטיס אמריקן אקספרס שברשותם כרטיס בר-תוקף וגילם עד 75, זכאים לביטוח נסיעות חו ל חינם, לתקופה של עד 55 יום, בכל נסיעה וללא הגבלה במספר הנסיעות. הביטוח כולל הוצאות רפואיות, ביטוח מטען והטסה רפואית, בכפוף לתנאי הפוליסה המלאים וחריגיה. תקרת הביטוח המקסימלית משתנה בהתאם לסוג הכרטיס, ובכל מקרה כדאי לברר מהי דרך אמריקן אקספרס.
 ביטוח נסיעות ויזה
ויזה כאל ביטוח נסיעות - מחזיקי כרטיס ויזה בינלאומי של כאל נהנים מפוליסת ביטוח נסיעות לחול ויזה מורחבת חינם. את מימוש ההטבה יש לאשר דרך ויזה כאל בטרם הטיסה לחו"ל.
פוליסת ביטוח נסיעות לחו ל ויזה כוללת, בין היתר, הוצאות אשפוז עד לסכום של 450,000$, כיסוי הוצאות רפואיות בחו"ל שלא בעת אשפוז עד לסך 1,600$. כיסוי מלא של הטסה רפואית. ביטוח ביטול נסיעה בתנאי שנעשה במהלך 21 יום טרם הנסיעה ובתנאישהאירוע מכוסה על פי תנאי הפוליסה וחריגיה, קיצור נסיעה ועוד.

מחזיקי כרטיס ויזה מקומי של Cal נהנים חינם מביטוח נסיעותלחו ל ויזה מורחב עד לסך של $350,000.מחזיקיכרטיס ויזה פלטינוםשל Cal נהנים חינם מביטוח נסיעות
לחו"ל מורחב עד לסךשל $650,000.
ביטוח נסיעות לאומי קארד
אם יש לכם כרטיס אשראי לאומי קארד, מאסטר-קארד או לאומי ויזה, תוכלו ליהנות מתכנית חדשה של ביטוח נסיעה לחו ל. ויזה לאומי ביטוח נסיעות ולאומי קארד ביטוח נסיעות הגדילו את הכיסוי הביטוחי, כאשר יש לברר דרך החברה את תקרת הביטוח בהתאם לסוג הכרטיס שבידכם.
ביטוח נסיעות חול ניתן ללקוחות לאומי קארד עד גיל 75 שאינם תחת טיפול רפואי וברשותם כרטיס בינלאומי, זהב, זהב עסקי או פלטינה. בטוח הנסיעות כולל ביטוח בריאות, מטען ותאונות אישיות. לקוחות פלטינה נהנים מביטוח מורחב הכולל גם ביטוח סקי.
ניתן להרחיב את הכיסוי הביטוחי ולקבל כיסויים נוספים על פי הצרכים המיוחדים שלכם ובהתאם לאופי הנסיעה.
ביטוח נסיעות לחו ל ישראכרט
ישראכרט ביטוח נסיעות, בדומה לחברות האשראי האחרות, מוענקת ללא הגבלה במספר הנסיעות, כל נסיעה לתקופה של עד 55 ימים, ללקוחות עד גיל 75 בכפוף למצבם הבריאותי ובכפוף לתנאי הפוליסה. יש לברר עם החברה את כל התנאים בהתאם לסוג הכרטיס.
ביטוח נסיעות חברות ביטוח
AIG ביטוח נסיעות פיתחה את פוליסת AIG Travel, המאפשרת לך לבחור את חבילת הביטוח המתאימה ביותר עבורך, מבין 4אפשרויות: בסיסי, מורחב, מושלם או אקסטרים.
ב-AIG ישראל אתם יכולים לבחור את סוג הכיסוי, גובה הכיסוי ואת הפרמיה.
חברת AIG גם יצרה תכנית ביטוח חדשה המותאמת לאנשי עסקים ולצרכים הייחודיים שלהם.
הראל ביטוח נסיעות
הראל מציעה סוגי פוליסות שונות, בין היתר את "הראל הישרדות", המיועדת למבוטחים בריאים וצעירים ברוחם, עד גיל 60 (כולל) המעוניינים לשלב בטיולם בחו"ל פעילויות אקסטרים. מגוון הכיסויים הכלולים בה: ספורט אתגרי, כמו בנג''י, סנפלינג, רפטינג, ספורט חורף, ואיתור וחילוץ וכן כיסוי להטסה רפואית, רעידת אדמה, כבודה ועוד.
כמובן שהחברה מציעה גם פוליסות פחות מקיפות ונרחבות, וכדאי להתייעץ עם החברה בנוגע לפרטים.
כלל ביטוח נסיעות
כלל בריאות מקבוצת כלל ביטוח פנסיה ופיננסים מציעה מגוון תכניות ביטוח: ביטוח נסיעות קצרות מועד לחו"ל לאנשים בריאים (עד 180 ימים); ביטוח מקיף ליוצאים לחו"ל; פוליסה מורחבת המתאימה לאנשים בריאים עד גיל 75 (עד 180 ימים); פוליסה המיועדת לצעירים בריאים בגילאי 18-35 (מינימום 30יום ועד שנתיים(.
כלל ביטוח נסיעות לחו ל מציעה עוד מגוון תכניות ויש להתייעץ עם החברה על הביטוח המתאים לכם ביותר.
ביטוח נסיעות קופת חולים
כל קופת חולים מציעה ביטוחי נסיעות לחו ל לחברים בה.
קופת חולים כללית ביטוח נסיעות- ביטוח נסיעות לחול כללית היא פוליסת ביטוח של "כלל ביטוח", והכיסוי הוא רחב וכולל הוצאות אשפוז והוצאות רפואיות מחוץ לאשפוז; הפסד כרטיס טיסה; הפסד פיקדון; קיצור נסיעה; ביטול נסיעה; נסיעת מלווה; הוצאות איתור וחילוץ; סיכון רעידת אדמה; ביטוח חפצים אישיים וביטוח ספורט אתגרי.
בעבור לקוחות כללית מושלם – ביטוח הנסיעות יעלה להם פחות שכן הם נהנים מהנחה בתעריפי הביטוח.
ביטוח נסיעות לחו ל כללית מעניק החזר הוצאות של ימי אשפוז החל מהיום הראשון. אין גם הגבלה לשכר מנתח בחוץ-לארץ. הביטוח כולל הטסה רפואית בחזרה לישראל.
כללית ביטוח נסיעות מעניק חוות-דעת רפואית שנייה, על-חשבון הביטוח, באמצעות שיחת וידיאו, עם רופא מומחה בישראל ועוד.

מאוחדת ביטוח נסיעות – לחברי "מאוחדת" ניתנת הנחה של 15% על הפוליסה הבסיסית, ולחברי "מאוחדת עדיף" ניתנת הנחה של 25% על הפוליסה הבסיסית. ביטוח הנסיעות של קופ"ח מאוחדת היא של חברת הביטוח "הראל", והיא מותאמת לצורכיהם השונים של החברים. חברי הקופה יכולים לבחור ממגוון תוכניות הביטוח "דרכון כסף", "דרכוןזהב", "דרכון כחול".
מכבי ביטוח נסיעות לחו ל – מכבי ביטוח נסיעות זכאים מבוטחי קופת חולים מכבי בלבד, כאשר המינימום הוא שבעה ימים. המחירים ליום משתנים בהתאם לגיל והביטוח כולל: ביטוח מטען; ביטוח צדשלישי; ביטוח כרטיס; הוצאות רפואיות, כולל ביןהיתר גם הטסה, חילוץ אווירי והעברת גופה.
לסיכום, פוליסת הביטוח לחו"ל משתנה בהתאם לגיל הנוסע, מצב בריאותו, משך נסיעתו ומדינת היעד אליה הוא נוסע. למשל, יש ביטוחי נסיעות לנשים בהריון.ביטוח נסיעות בהריון מבטיח לאישה ההרה ביטוח הוצאות הקשורות להריונה עד שבוע 32 להריון. ביטוח נסיעות לחו ל הריון מותאם לצרכים של נשים הרות.
כשתערכו סקר שוק בנוגע לביטוח הנסיעות המתאים לכם ביותר, הקפידו לבדוק את מה הוא מכסה, מכיוון שיש סוגי תכניות שונות וגמישות בבחירת גבולות האחריות. 

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, ביטוח נוסעים – חברות ביטוח המבטחות ביטוחי נסיעה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com ביטוח נוסעים – חברות ביטוח המבטחות ביטוחי נסיעה

+ שלח משוב
לייבסיטי - בניית אתרים