נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיפים לנסיעה >> ביטוח נסיעה הריון לטוס בהריון
 

   מדריך נסיעות ביטוח הריון - מצא כאן מידע והנחיות בנושא ביטוח הריון. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

ביטוח הריון
ביטח נסיעה בהריון- חוקי חברות תעופה- נשים הרות 
 
קישורים ממומנים
 

מנוע חיפוש השוואת מחירי טיסות זולות: טיסה זולה

 כמו נשים הרות רבות אפשר שתרצי לטוס לחו"ל עוד לפני הלידה המתוכננת. רעיון נהדר. השאלה היא מה דעתן של חברות התעופה בנידון.

ובכן בעיקרון אין בעיה, חברות התעופה ישמחו להטיס אותך גם אם את בהריון, אבל רק בתנאי שלא עברת את השבוע ה 28 להריון. בקיצור אל תחכי לרגע האחרון. אם עברת את השבוע ה 28 להריון טיסה לחו"ל הופכת למסובכת ויקרה מבחינת ביטוח הנסיעות.  חברות הביטוח פחות גמישות וחברות התעופה דורשות מכתב אישור מרופא.

 

 

 •  
  בטיסה
  רוב חברות התעופה יטיסו בשמחה נשים בהריון שלא עברו את השבוע ה 27 או 28 להריון. לאחר מכן הסיכון ללדת במהלך טיסה גדל ונדרש אישור מרופא המצהיר שאת כשירה לטיסה וכן את תאריך הלידה המשוער. כל חברת תעופה והחוקים הספציפיים שלה. לכן חשוב מאד לידע את סוכן הנסיעות או את חברת התעופה בזמן ההזמנה שאת בהריון ולקבל אישור מפורש מחברת התעופה. במקרה של הזמנה דרך האינטרנט יש לבדוק באתר ההזמנה או באתר חברת התעופה. רוב האתרים מתייחסים למצב של אישה הרה שטסה. מומלץ לחפש ב FAQ של האתר או ב planning your trip sections , carrier regulations or customer support.
   
  חברות תעופה סדירות נוטות לאשר לנשים בהריון עד השבוע ה 34 לטוס. British Airways, למשל, נדיבה במיוחד ומאפשרת לנשים בהריון עד השבוע ה 36 לטוס, וזאת בתנאי שמדובר בהריון תקין ולא הריון עם תאומים, ואילו הריון עם תאומים (או יותר...) עד שבוע 32. אחרי שבוע 28 כל אישה בהריון חייבת מכתב אישור מרופא. לעומת זאת חברת התעופה Virgin Atlantic מתירה לאישה בהריון עד שבוע 34 לטוס, כמובן מותנה באישור רופא החל מהשבוע ה 28.
   
  חבילות נופש- כאשר מזמינים חבילה "דיל" שכוללת מלון וטיסה, בדרך כלל מדובר בטיסה בחברות צ'רטר ולא תמיד ניתן לדעת באיזה חברת צ'רטר מדובר. לכן מומלץ מאד לדבר וליידע את מארגן הטיולים בדבר ההיריון ולקבל אישור .
  חברות תעופה זולות Low Cost Airlines – בדרך כלל מאפשרות לאישה בהריון עד שבוע 34 לטוס עם מכתב רופא משבוע 28. כאמור, יש לבדוק בכל חברה וחברה.
   
  כיסוי ביטוחי
  יפה, מצאת חברת תעופה שתטיס אותך בהריון. אבל זה לא נגמר כאן. לפני שאת משלמת על כרטיס הטיסה שלך חובה עליך לוודא שאת יכולה לרכוש ביטוח רפואי לנסיעה שיכסה גם אותך וגם את ההיריון. וכמובן מה מחיר ביטוח נסיעות שכולל היריון. גם אם את מרגישה נפלא ביטוח נסיעות כולל כיסוי להריון בהחלט שווה את זה. הרחבה כיסוי ביטוחי להריון מהווה תוספת לפוליסה דולרים בודדים והיא בהחלט שווה את זה אם חושבים על כמה תוכלי לחסוך אם תאלצי לבטל את הטיול בגלל ההיריון או תמצאי את עצמך מול חשבונות מבהילים של איזה בית חולים גדול בחו"ל.    
  כיוון שנשים בהריון הן בבחינת סיכון גבוהה  לחברות הביטוח, יש חברות ביטוח שדורשות שאישה בהריון תהיה לפחות שמונה שבועות לפני תאריך הלידה המתוכנן ביום חזרתה מהנסיעה המתוכננת (סדר גודל של כ 32 שבועות הריון). יש ביטוחים שאפילו דורשים סף של 28 או 27 שבועות הריון.
  אם אינך עומדת בקריטריונים תוכלי לעשות ביטוח נסיעה לחו"ל, אך המשמעות היא שתוכלי עדיין להגיש תביעה ביטוחית בכל הקשור אליך, אבל לא בכל הקשור להריון ולתוצאותיו.
   
  לסיכום
   
    • חברות תעופה משנות את חוקיהן בתכיפות, לכן אישה בהריון שרוצה לטוס חייבת לוודא היטב את הכללים
    • תמיד קחי איתך עותק של פוליסת הביטוח וכן את הטלפון של מספרי החרום של חברת הביטוח
    • תמיד לשמור על קבלות מקור לגבי הוצאות שתרצי לתבוע החזר מחברת הביטוח בגינן
    • שאי עמך העתקים של המסמכים הרפואיים הנוגעים להריון
    • מומלץ מאד לא לקחת צ'אנס- שלמי עוד כמה שקלים עכשיו על ביטוח ועל תוספת כיסוי להריון והימנעי מהוצאות אדירות אפשריות

הזמן ביטוח הריון- נסיעה לחו"ל

 

להזמנת ביטוח הריון:

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל, ביטוח הריון  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com ביטוח הריון

לייבסיטי - בניית אתרים