נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיפים לנסיעה >> ביטוח נסיעות לחול
 

   מדריך נסיעות: ביטוח נסיעות לחול- מצא כאן מידע והנחיות כיצד למצוא ביטוח נסיעות זול לחול . חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

ביטוח נסיעות לחול
 
איך להזמין ביטוח נסיעות לחול ולמצוא את הדיל הטוב ביותר
קישורים ממומנים
 

 מאמרים נוספים:
השכרת רכב דקה 90
מלונות ביטוח נסיעות
טיסות השוואת מחירי טיסות
תאילנד בית מלון

רגע אחרון

הדקה ה90

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

ביטוח נסיעה לחו"ל הוא אינו חובה לישראלים שיוצאים מהארץ, אך הוא בהחלט מומלץ ורצוי עד מאד. חשבתם על נסיעה ללא ביטוח? תחשבו שוב!

הביטוח הרפואי של קופות החולים תקף רק בהיותכם בארץ, וברגע שאתם יוצאים ממנה – אין מי שיכסה אתכם אם קורה לכם משהו. ביטוח נסיעה לחול אינו רק ביטוח רפואי שיבטיח לכם טיפול במקרים של תאונות, פציעות וכאבים, חילוץ או אשפוז במקרי הצורך, אלא הוא גם ביטוח נסיעות ומטען. ביטוח כזה מכסה אתכם גם במקרים בהם נעלם לכם מטען או חפצי ערך, וחוסך לכם כאב ראש מיותר בארץ זרה.
סוגי תכניות ביטוח
ביטוח נסיעות לחול משתנה בהתאם לגיל הנוסע, בריאותו, משך נסיעתו ומדינת היעד אליה הוא נוסע. למשל, יש ביטוחי נסיעות לנשים בהריון שעונה על צורכיהן המיוחדים ומספק להן הגנה במקרי חירום כמו לידה מוקדמת או הסתבכויות אחרות הקשורות ללידה ומצריכות אשפוז. ביטוח נסיעות בהריון מבטיח לאישה ההרה ביטוח הוצאות הקשורות להריונה עד שבוע 32 להריון. ביטוח נסיעות לחו ל הריון לא אחראי בגין הוצאות לבדיקות שגרתיות ו/או בדיקות מעבדה הקשורות להריון ולהתפתחותו.
באופן דומה יש פוליסות לעיסוק בספורט מסוכן בחו"ל, פוליסות לאנשים בריאים הטסים לתקופות קצרות, אנשי עסקים שטסים לעתים קרובות ועוד.
לכמה זמן תקף הביטוח?
ביטוח נסיעות חו"ל לרוב אינו עולה על שישה חודשים לנסיעה אחת. אם אתם מתכננים לטוס לזמן ממושך העולה על חצי שנה, עליכם לרכוש ביטוח רפואי באותה המדינה בה תשהו. בכל מקרה, חשוב לבדוק ולקבוע עוד בארץ, דרך חברות הביטוח, את תקופת הביטוח המרבית.
ביטוח נסיעות למחזיקי כרטיס אשראי
חברות המנפיקות כרטיסי אשראי בינלאומיים מספקות ביטוח נסיעות לחו ל בחינם למחזיקי הכרטיסים לתקופה מוגבלת מראש לכל נסיעה. מסע אחד מוגבל לרוב ל-45 ימים, וניתן להאריכו לכדי 60 יום תמורת תשלום נוסף. יש להודיע לחברת הביטוח מראש על הפעלת הביטוח לפני הנסיעה. גם למי שיש בידו ביטוח נסיעות כרטיס אשראי צריך לפעמים לרכוש ביטוח נוסף בגלל תקופת שהיה ארוכה יותר מהתקופה המבוטחת למחזיקי הכרטיס, גיל גבוה, הצורך בכיסוי מחלות קיימות או סיבוכי הריון, הגדלת גבולות האחריות להוצאות אשפוז וסיבות נוספות.
מה קורה עם הביטוח בעת ביטול נסיעה?
בטוח נסיעות לחו"ל מתחיל עוד בארץ והוא חל במקרים של ביטוח ביטול נסיעה תוך תקופה מסוימת (למשל 14 יום) לפני הנסיעה עקב סיבות המפורטות בפוליסה. למשל: מוות, תאונה או מחלה של המבוטח, ביטול טיסות עקב מגפה או מהומות בארץ היעד, נזק לביתו של המבוטח וכו'.
 
ביטוח נסיעות חול הוא חשוב מאין כמוהו, ויעיד על כך כל אדם שנזקק לממשו במדינה בה שהה. תמורת סכום כסף קטן, אפשר לטייל בחו"ל עם ראש שקט ולב רגוע, כי יש מי שדואג לכם.

 


דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, ביטוח נסיעות לחול, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com ביטוח נסיעות לחול


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
+ שלח משוב
לייבסיטי - בניית אתרים