נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> מלונות >> בתי הארחה

בתי הארחה

בית הארחה

מדריך בתי הארחה - מצא כאן מידע כיצד למצוא דילים של בתי הארחה. חופש מוצלח!


 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

מי אמר שנופש או חופשה = בית מלון? בתי הארחה בארץ ובחו"ל מספקים את מענה הולם בהחלט למגוון צרכי הארחה וחופשה בסטנדרטים שלא יורדים מטובי בתי המלון. נופש בבתי הארחה הוא נופש בעל אופי ייחודי, שקט יותר, פרטי ומצומצם המתאים לקהל נופשים מסוים שלאו דווקא מחפש את הרעש והבלגאן של הערים הגדולות אלא את השקט, את הקרבה לטבע ואת ההרגשה הביתית והחמימה של אירוח אמיתי.

בתי הארחה כפריים
גם בארץ וגם בחו"ל ניתן למצוא בכל מושב, בכל כפר ובכל יישוב באווירה כפרית בתי הארחה כפריים. בתי הארחה כפריים פועלים בדרך כלל בחסותם של תושבים פרטיים שבנו בשטח ההתיישבות שלהם מספר מצומצם של יחידות הארחה. האירוח הכפרי מתאפיין באווירה שקטה וטבעית, ובאירוח אישי של בעל או בעלת הבית. דרגת היוקרה באירוח הכפרי לא יורדת מדרגת האירוח של טובי בתי המלון, ולעיתים אף עולה עליה, בעוד שהמחירים נשארים די זהים, ובחלק מהמקרים אף נמוכים יותר מעלות הלינה בבית מלון.

בתי הארחה בחו"ל
בתי הארחה בחו"ל מאופיינים לפי האופי המקומי של הארץ הזרה בה מטיילים. ברוב המקרים, בתי הארחה מנוהלים על ידי תושבים מקומיים לפי מסורת האירוח הנהוגה במקום. שהייה בבתי הארחה בחו"ל ולא בבית מלון מאפשרת לתיירים לגלות את הארץ הזרה ממקום קצת אחר, אמיתי יותר, ולקבל חוויה משמעותית ומוצלחת של חיבור למנהגי המקום.

בתי הארחה למסיבות רווקים
אחת האפשרויות המקובלות יותר בארגון מסיבת רווקים היא השכרה של בית הארחה גדול ומרווח לקבוצת של רווקים (או רווקות) לצורך חופשה קצרה של יומיים או שלושה כמתנה לחבר שעומד לעזוב את עולם הרווקות. בתי הארחה למסיבות רווקים מאפשרים לחברים לבלות מספר ימים בתנאים האידיאליים ולערוך מסיבה מצומצמת או גדולה לחברים הקרובים.

בתי הארחה למשפחות
בחלק מן המקרים, בהם המשפחה מעוניינת לצאת לנופש עם כל הילדים, לינה בבית מלון תהיה אופציה יקרה מדי, ואף לא נוחה בחלק מן המקרים. בתי הארחה רבים מציעים שירותי הארחה למשפחות גדולות בצימרים או בבתי עץ כפריים גדולים ומרווחים המספקים גלריה עליונה לילדים, או כניסה נפרדת להורים – בהחלט פתרון מוצלח לנופש משפחתי.
 מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, איך לאתר דילים דקה ה 90, דקה 90 - טיסות, דקה 90 מלונות, ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
לייבסיטי - בניית אתרים