נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> דקה 90 - דילים >> דקה 90 – חשיבה כלכלית

דקה 90 – חשיבה כלכלית

דקה 90 - אספקטים כלכליים

מדריך דקה 90 – חשיבה כלכלית - מצא כאן מידע כיצד למצוא דילים של דקה 90 – חשיבה כלכלית. חופש מוצלח!


 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

מי מאיתנו לא מכיר את מבצעי דקה 90? לעתים אף נהיה מוכנים להסתכן בפספוס של הטיסה שלנו בשביל להשיג את המחיר הנוח והמשתלם של מבצעי דקה 90, אך האם אי פעם יצא לכם לחשוב על המניע של חברות התעופה, סוכנויות הנסיעות, ובתי המלון השונים בהורדת המחירים לרצפה למחירי דקה 90? הבאנו לפניכם מספר נקודות למחשבה שיגרמו לכם להבין כי מבצעי דקה 90 משתלמים לכל הצדדים.

עקרון ההיצע והביקוש
מחירי דקה 90 פועלים לפי עקרון הכלכלה הבסיסי של ההיצע והביקוש. בזמנים רגילים, כשהביקוש ממוצע, המחיר ממוצע גם כן, וההזמנות נעשות על פי המחירים הסטנדרטיים המקובלים בשוק. כשמועד הטיסה מתקרב, ונשארו מקומות פנויים במטוס או בבית המלון, חברות התעופה ובתי המלון השונים רואים את פוטנציאל ההפסד שבמקום הריק שלהם, ומייחסים אליו הכנסה של 0 ₪. מכאן, נקודת המבט היא שונה, מכיוון שהברירה היא להציע מחיר נמוך יותר במחירי דקה 90 או לא לקבל כסף כלל.

כולם מרוויחים
למעשה נוצר כאן Win Win Situation. חברות התעופה והמלונות הצליחו למלא את החללים הריקים שלהם ולקבל הכנסה נוספת, והלקוח המאושר שקיבל את הטיסה, החדר, או את חבילת הנופש במחירי דקה 90 נהנה מהנחה משמעותית מהמחיר המלא אותו היה משלם אילו היה בוחר להזמין בזמן רגיל.

אז למה לא כולם מזמינים דקה 90?
ראשית, יש טיסות שפשוט חייב לשריין. חתונה, נסיעה עסקית, חופשה בתאריכים חמים וסגורים, נסיעות משפחתיות ואירועים חשובים, הם מצבים בהם אנו לא יכולים להרשות לעצמנו לחכות לדקה ה90 ולקחת את הסיכון שבפספוס הטיסה. שנית, במידה וכולם היו מזמינים דקה 90, המחירים היו נשארים זהים, או שהטיסות היו מתבטלות מכיוון שאין את מינימום ההזמנות הדרוש לכיסוי עלויות הטיסה.
מספר הטיסות (ההיצע) נקבע על סמך נתוני ביקוש קודמים. למשל, אם נתוני הקיץ שעבר הראו כי יש דרישה לשתי טיסות סדירות יומיות לברלין ובחזרה, ההיצע כנראה יעמוד על שתי הטיסות. במקרים של התאחדות צרכנים שמחליטים לקנות דקה 90, כנראה שתחזיות הביקוש יראו לפעם הבאה את השינויים, מה שיגרור היצע נמוך יותר של טיסות.
 מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, איך לאתר דילים דקה ה 90, דקה 90 - טיסות, דקה 90 מלונות, ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
לייבסיטי - בניית אתרים