נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> נסיעת עסקים >> נוסע עסקי- מגמות עכשוויות

הנוסע העסקי- מגמות עכשוויות

הנוסע העסקי- גם וגם 

מדריך הנוסע העסקי- מגמות עכשוויותX - מצא כאן מידע כיצד למצוא דילים של הנוסע העסקי- מגמות עכשוויות. חופש מוצלח!


 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

הנוסע העסקי- מגמות עכשוויות- גם וגם
על פי דווח של (American Express (AEBT נוסע עסקי הוא נוסע מהסוג התובעני: הוא רוצה/צריך גם וגם. גם טיפול ונגישות און ליין וגם סיוע מקצועי אישי של סוכן נסיעות.
מחקרים חדשים שעוסקים בתחום נסיעות עסקיות מצביעים מפורשות על קיום נישה שכזאת שבה נדרש מענה במקביל: און ליין ואישי. כלומר, אנשי עסקים מעדיפים לבצע את הזמנות הנסיעה שלהם (טיסות, מלונות, רכב שכור וכדומה) און ליין עם גישה של 24 שעות ביממה תוך שסוכן נסיעות בשר ודם יהיה נגיש להם במקביל. על סוכן הנסיעות להיות מצויד במערכות ההזמנות וניהול המידע המתקדמות ביותר הקיימות תוך שהוא יכול לתת שירות, ייעוץ ותמיכה באופן אישי.
55 אחוז מנוסעי העסקים מעדיפים לבצע את ההזמנות לטיסות בפועל בכוחות עצמם און ליין, בעוד ש 46 אחוזים מאוכלוסיית נוסעי העסקים מעדיפים לפנות לסוכן נסיעות. מה שבהחלט מעיד על הצורך בקיום סוכן נסיעות בשר ודם לצורך מכירה, ניהול ותמיכה בנסיעות עסקיות.
המחקר מראה שאין גם חשיבות היכן מצוי פיזית סוכן הנסיעות, כל עוד הוא זמין ברמה של 24 שעות ביממה ומסוגל לתת מענה ושרות, ובעיקר לפתור בעיות שאותן מערכות הנסיעות הממוחשבות אינן מסוגלות לפתור.
ניתן לנסח זאת בצורה טובה יותר ולומר כי הנוסע העסקי, בהיותו לקוח בעל אוריינטציה טכנולוגית במהותו יכול ואף מעדיף למלא את צרכי הזמנת הנסיעה שלו בעזרת מערכות ממוחשבות ותוכנות און ליין. אולם כיוון שנוסע עסקי מרבה לטוס, וזמנו קצר, יעדיף למסור את הפתרון בעת בעיה או משבר לדיו של מי שמתמחה בכך, כלומר איש מקצוע.
ולכן, טוב יעשו סוכני נסיעות המכוונים אל הנישה של נסיעות עסקים ויציעו את מומחיותם בפתרון בעיות כשירות בפני עצמו, כמעין ביטוח, לשעת משבר או לייעוץ נסיעות כללי, יפתחו את המודל הכלכלי הזה ויתמחרו את כישוריהם כמחלצים מבעיות ויועצים כללים בהתאם, תוך שהם מוותרים על תפקידם המסורתי כמוכרי כרטיסי טיסה. 
 מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, איך לאתר דילים דקה ה 90, דקה 90 - טיסות, דקה 90 מלונות, ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
לייבסיטי - בניית אתרים