נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> דקה 90 - דילים >> השוואת טיסות
פס עליון

השוואת טיסות

השוואת טיסות - טיסות דקה 90

מדריך השוואת טיסות - מצא כאן מידע כיצד למצוא דילים של השוואת טיסות. חופש מוצלח!חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

השוואת טיסות היא מרכיב מרכזי ביכולת לאתר טיסות דקה 90. הבעיה הגדולה שחברות התעופה אינן מגלות כמה מקומות ריקים נותרו למכירה על כל טיסה וטיסה. הדרך היחידה לגלות מה מצב הטיסה- מה תפוסת המקומות על המטוס היא לעקוב אחרי טיסות ולבצע השוואת טיסות. תמחור טיסות הוא תורה בפני עצמה ורב בה הנסתר לקהל על הנגלה. הדרך היחידה לנסות ולהתמודד היא ע"י השוואת טיסות. בניגוד למה שחברות התעופה היו רוצות קיימים אתרי אינטרנט המתמחים בנושא של השוואת טיסות. השוואת טיסות מתנהלת בשני מישורים. אתרי אינטרנט העורכים השוואת טיסות בזמן אמת ומאפשרים לדעת מהו מחיר הטיסה הזול ביותר לרכישה.

לעניין טיסות דקה 90 המעניינים יותר הם אתרי השוואת טיסות האוספים נתוני מחירי טיסות. אתרי השוואת טיסות אלו "קוצרים" מחירי טיסות המתפרסמים בתוך האתרים מרגע שמחיר טיסה מתפרסם ועד הדקה ה 90, מעבדים את הנתונים, עורכים השוואת טיסות ונותנים המלצה: האם המחיר המוצע ברגע מסוים הוא המחיר הטוב ביותר או אולי כדאי ומומלץ לחכות למחיר טיסות דקה 90.

דוגמא לאתר השוואת טיסות: http://www.bing.com/travel/ זהו אתר השוואת טיסות של מנוע החיפוש Bing המבוסס על טכנולוגיה של חברת farecast הישראלית (!)

אפשר לחסוך כאבי ראש מיותרים על ידי תכנון מראש. טיסה לחו"ל היא בעלת דרישות שונות ומחמירות מאשר טיסה מקומית וחופשה בארץ.

להלן מספר עצות לחובבי ספורט טיסות דקה 90:

  • תחזיק תמיד דרכון מעודכן – בלתי אפשרי לחדש אותו כשאתה צריך לעלות על הטיסה הבאה. אם אתה טס לעתים קרובות או האפשרות קיימת לטיסות תכופות לאזורים הדורשים ויזה, תזמין זמן רב מראש ותקפיד תמיד לעדכן אותה. טיסות דקה 90 הנן אפשריות אם המסמכים שלך מסודרים.
  • ידע זה כוח. אנשים רבים מסתבכים כאשר הם בונים על טיסות דקה 90. בהכנה לקראת טיסות דקה 90 תברר גם את נושא החוקים, המנהגים והנהלים של המדינה שאתה טס אליה, משום שהם יכולים להיות שונים מאוד. לדוגמא, החזקת פריטים במזוודה שלך שאסורים במדינה שאתה נכנס אליה (אוכל, צמחים, פירות) או אישורי בריאות וחיסונים. מכס וסכומי כסף אותם ניתן להכניס למדינה.
  • הרשם לאתר השוואת טיסות וקבל ניוזלטר העוקב ועורך השוואת טיסות ונותן המלצות קונקרטיות לגבי טיסות דקה 90.
  • מציאת טיסות דקה 90 עשויה להתברר כמסובכת. לאחר בדיקה של קווי התעופה עם טיסות במסלול המתוכנן יש לבחון ולהשוות מחירי טיסות ושעות טיסה כדי לראות אילו אפשרויות קיימות. לא משנה אם אתה מזמין באינטרנט או בטלפון, תבדוק שינויי שעות ואיך הם משפיעים על שעות היציאה וההגעה שלך, וגם את משך הזמן שתבלה בתחנת מעבר. כמו בטיסות אחרות של דקה 90, טיסות בינלאומיות של דקה 90 עשויות להיות קלות יותר אם תגלה גמישות. אם אתה לא מוצא מסלול ישיר ליעד שלך, תנסה קשרים דרך מרכזים בינלאומיים גדולים. זה לא רק יקל עליך למצוא מקום לתוך ומחוץ למרכזים אלא תוכל לחסוך בכך כסף רב.
  • ביעדים בהן מתקיימות טיסות רבות, בתוך ארה"ב או באירופה זכור שטיסות בסופי שבוע או באמצע היום יכולות להיות זולות יותר וזמינות יותר לדילים. לכן אם אתה מחפש טיסות דקה 90 תכוון לטיסות אלו.

לסיכום, טיסות דקה 90 הן מומחיות. לכן מומלץ לשים לב להתנהלות מחירים והתנהגות שוק הטיסות המסוים אליו אתה מתעתד לטוס כדי להפיק את המיטב מטיסות דקה 90 דרך תכנון מוקפד, מעקב אחרי אתרי השוואת טיסות, גילוי גמישות בלוח הזמנים וכן ביכולות ההתארגנות, למד את אופי הטיסות (כמה טיסות, מתי הטיסות זולות יותר, מתי טיסות מלאות ומתי מטוסים נוטים להישאר עם מקומות ריקים)– כל הפריטים האלה יאפשרו לך למצוא טיסות דקה 90 בינלאומיות נוחות של דקה 90.
מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על טיסות דקה 90, איך לבצע השוואת מחירים לרכישת טיסות דקה 90 ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
לייבסיטי - בניית אתרים