נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> חבילות נופש - מידע נוסף >> חבילות נופש לעומת טיול עצמאי
 

   מדריך הזמנת חבילות נופש לעומת טיול עצמאי- מצא כאן מידע והנחיות אודות חבילות נופש לעומת טיול עצמאי. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

חבילות נופש לעומת טיול עצמאי
 שמירה על מסגרת תקציב של נסיעה לחו"ל
 

כאשר אתה נדרש לנסוע במסגרת תקציב מסוים, אחת השאלות הגדולות היא אם מוטב לתכנן כל חלק מהטיול.

קישורים ממומנים
 

מנוע חיפוש השוואת מחירי חבילות נופש: חבילות נופש

באופן עצמאי, ולהזמין בנפרד בית מלון וכרטיס טיסה או לבחור חבילה שבה הכול כלול במחיר אחד.

 
לרוע המזל, אין תשובה קלה לדילמה זו, משום שזה תלוי במקום שאליו אתה רוצה לנסוע, ואילו חבילות מוצעות באותה העת. לדוגמה, נסיעה לערים רבות באירופה יקרה פחות לתכנון עצמאי בדרך כלל ובמיוחד מחוץ לעונה כאשר חברות תעופה מציעות טיסות מוזלות לאירופה.
 
מצד שני, אם תרצה לנסוע למקום אקזוטי, כמו מצריים, מרוקו, קניה, דרום אפריקה או אסיה, בדרך כלל זול יותר וקל יותר לארגן הכול דרך סוכנות תיור. וזאת משום שלסוכנויות הנסיעות יש הנחות מיוחדות מחברות תעופה לאומיות ואתרים של מדינות אלה, והן מסוגלות לתת הנחות משמעותיות בתמורה לזרם שוטף של עסקים.
 
לדוגמה, בשנה שעברה נסעתי למצרים מניו יורק במחיר כולל של 1,100 דולר כולל טיסה, בית מלון מצוין, ארוחות בוקר, הסעה מנמל התעופה וסיורים יומיים, כולל סיור מודרך לפירמידות של גיזה והספינקס. זו חבילה טובה הרבה יותר מכפי שיכולתי לארגן לבד, משום שמחיר הטיסה לבד היה עולה מעל 700 דולר. הסוד בעסקה מעולה זו היה הקשר של מפעיל הסיור עם חברת התעופה של מצריים ובית המלון שבו שהינו.
 
יש חבילות מעולות דומות לאתרים רבים באסיה, ובייחוד להודו, סין וטייוואן. תקפיד לחפש חבילות כאלה לקראת נסיעה לחו"ל במסגרת תקציב.                   
 
נוסעים עצמאיים בדרך כלל מתקשים להשיג את המציאות הטובות שיש בחבילות תיור משום שבעבור לקוח אחד המציאה לעתים קרובות לא כדאית. אל תוותר. יש מציאות מעולות אם החבילות יקרות מדי או לא מתאימות לך ולעתים זו אופציה טובה יותר ובייחוד אם אתה נוסע לבד.
 
עצה חשובה היא לברר בדיוק מה כלול ומה לא כלול בחבילה שאתה שוקל לרכוש. מרבית חבילות התיור כוללות טיולים אופציונליים שעשויים להוסיף הוצאות משמעותיות ולהוציא אותך ממסגרת התקציב. תנסה לקבל סדר יום יומי מפורט כדי לוודא שלא תישאר לבד אם לא תקנה את האופציות. כדאי גם לבקש רשימה של הבילויים האופציונליים כולל תיאור ומחירים כדי שתוכל להשוות את המחיר למחיר שתוכל לארגן לבד.
 
אם אתה נוסע לבד תקפיד להתחיל לתכנן מראש, ובייחוד אם מדובר בארגון מחירי טיסה. חשוב לזכור שיש מספר מוגבל של ראשונים, מושבים ראשונים מוצעים בפרסומות במחירים נמוכים ואם תמתין זמן רב מדי, לא תשיג את המחיר הנמוך. חשוב להזמין כרטיס טיסה ומקום לינה מוקדם ככל האפשר כדי לוודא שתקבל את המחירים הטובים ביותר שבנמצא.
 
לבסוף, ההחלטה אם לבחור חבילת תיור או טיול עצמאי היא החלטה אינדיבידואלית המבוססת על מצבו של הנוסע. תקפיד להשוות בין מחירים של חבילות ומחירי נסיעה עצמאית לאותו היעד. ואל תשכח להביא בחשבון את סגנון הטיול האישי שלך. יש אנשים שמתאימה להם חבילת תיור ובייחוד ליעד חדש, ואילו אחרים מעדיפים את החירות שבלא סדר יום של הנסיעות העצמאיות.

 

להזמנת חבילות נופש דקה 90:

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל, חבילות נופש לעומת טיול עצמאי 

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com חבילות נופש לעומת טיול עצמאי

לייבסיטי - בניית אתרים