נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> חבילות נופש - מידע נוסף >> חבילות נופש - בעד ונגד

חבילות נופש- בעד ונגד

אודות חבילות נופש

מדריך חבילות נופש- בעד ונגד - מצא כאן מידע כיצד למצוא דילים של חבילות נופש- בעד ונגד. חופש מוצלח!


 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

חבילות נופש
בגדול ניתן לחלק את הקבוצה של חבילות נופש לשתיים: חבילות נופש משתלמות, וחבילות נופש לא משתלמות. חבילות נופש משתלמות מביאות לצרכן הממוצע את כל מרכיבי הטיול במחירים מוזלים, בשילוב של בתי מלון, טיסות ואטרקציות בגלל ירידה משמעותית במחיר, ביטולים של הרגע האחרון או הסכמי הסדר משותפים של סוכנות הנסיעות עם חברות התעופה או ההפלגה, המלונות וחברות השכרת הרכב. חבילות נופש לא משתלמות לעומת זאת, מביאות לצרכן את אותו הדיל, בתוספת של עמלה גבוהה במיוחד שגובה סוכנות הנסיעות בגין העבודה של חיבור החבילה והקישור בין הגורמים השונים.
כיצד נדע להבחין בין חבילות נופש משתלמות לאלו שיקרעו אותנו במחיר ללא כל סיבה מוצדקת?

סקר שוק חבילות נופש
בחלק מהמקרים, סוכנויות הנסיעות מציעות לצרכנים חבילות נופש במחיר מוזל במיוחד במטרה למלא מקומות ריקים בבתי מלון, בטיסות או בהפלגות. במקרים כאלה שהמחירים נמוכים בכל גורמי הטיול (טיסה לינה והשכרת רכב), סקר השוק הנדרש במטרה למצוא את החיבור הנכון בין המחירים הזולים ביותר הוא נרחב ביותר – דבר שעלול לגזול זמן רב ללא תוצאות בחלק מן המקרים. אם נתקלתם בחבילת נופש שנראית משתלמת במיוחד, ניתן לבדוק את הכדאיות שלה על ידי סקר שוק קצר שבודק את מחיר הטיסה. בדרך כלל, חבילות נופש משתלמות עולות פחות ממחיר טיסה מלא בלבד, וזאת ללא התוספת של הלינה במלון המוצעת כחלק מהעסקה.

תוספות ושינויים לחבילות נופש
בחלק מהחבילות סוכני נסיעות מכניסים פרטים שהלקוח לאו דוקא מעוניין בהם. למשל, סוכנויות הנסיעות מציעות ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים גבוהים יחסית, בעוד שניתן להשיג את אותו הביטוח דרך חברות ביטוח פרטיות בלחיצת כפתור, או דרך קופות החולים בשיחת טלפון אחת. בנוסף, חלק מהחבילות כוללות השכרת רכב – דבר שמייקר בהכרח את עלות הטיול הכוללת, בעוד שבארץ היעד ניתן להזמין רכב כבר בשדה התעופה במחירים מוזלים בהרבה.

עבור אלו שאוהבים את ריכוזיות השירותים ומוכנים לשלם על כך, חבילות נופש שכוללות הכל הן הפתרון המושלם, אך עבור אותם אנשים שאוהבים להשיג דברים בעצמם, ומכאן לחסוך בעלויות הטיול, מומלץ לבקש מסוכן הנסיעות להוריד חלק מהחבילה תמורת הוזלה של המחיר הכולל לעסקה.
 מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, איך לאתר דילים דקה ה 90, דקה 90 - טיסות, דקה 90 מלונות, ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
לייבסיטי - בניית אתרים