נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> דילים - מידע נוסף >> חבילות נופש: דילים

חבילות נופש: דילים

איך להזמין דילים, ולמצוא את הדיל הטוב ביותר

מדריך הזמנת דילים - מצא כאן מידע כיצד למצוא דילים זולים. חופש מוצלח!


קישורים ממומנים:

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

דילים - השלם עולה על סך כל חלקיו
דילים או בשמם העברי "עסקאות" הם בעצם חבילות תיירות תפורות מראש ומיועדות להימכר לנוסע כחבילת נסיעה. הרעיון שעומד בבסיס שיטת החבילות הוא רעיון שיווקי עתיק יומין: אני משווק התיירות ואתה הנוסע נרוויח שנינו בסגנון win win . אני משווק התיירות אמכור לך את כל מה שאתה צריך לחופשה שלך ואתה הנוסע תקנה אצלי את כל מה שאתה צריך לנסיעה. ומה הוא התגמול לנוסע? כמובן המחיר (הזול). דילים הינם מוצר שעונה על הצרכים של הנוסע ומאפשר ליצרן הדיל להרוויח וליהנות מרווחים מקסימאליים. דילים מבטיחים לתיירים מחירי מציאה. דילים מבטיחים למשווק התיירות עסקה גדולה יותר שמובטחת כולה.

דילים - כך עובדת השיטה
ספק התיירות תופר דילים שהם חבילות שכוללות (בדרך כלל) טיסה, מלון והעברות או דילים שכוללים טיסה, מלון ורכב שכור. אפשרויות נוספות לסוגי דילים הם טיסה, מלון, כרטיסי כניסה לאירוע וכו'. ברגיל סיכום של כל מרכיב ממרכיבי הדיל יהיה יקר יותר באופן משמעותי ממחיר הדיל.
אם תנסה לפרק את מרכיבי הדיל ולרכוש בנפרד את כל אחד ממרכיבי הדיל תגלה שמחיר העסקה הרבה יותר גבוה. מכאן ההצלחה הרבה של תעשיית הדילים.
כידוע אנשים לא אוהבים לצאת פראיירים ולכן ברור שאם אפשר להשיג דיל שכולל את אותם מרכיבים שבלאו הכי נזמין לצורך נסיעה לחו"ל בחצי המחיר, הרי זה משובח.

דילים - כיצד מצליח מארגן טיולים לארגן דילים זולים
דילים זולים "נתפרים" על ידי מארגן הטיולים ליעדים זולים, כלומר קרובים וליעדים פופולאריים. לדוגמא: תורכיה.
חבילות הדילים בנויות גב אל גב back to back כלומר דיל א' יוצא בימי חמישי בערב וחוזר לארץ ביום ראשון בערב. דיל ב' יוצא ביום ראשון בלילה וחוזר ארצה ביום חמישי בצהרים.
היתרונות הצומחים למארגן דילים שכאלו:
היכולת להשתמש באותו מטוס חכור הלוך וחזור כדי שלא יווצר מצב של empty leg , כלומר טיסה ריקה מנוסעים. כלומר הוזלה משמעותית במחירי טיסות.
האפשרות לקבל דילים זולים בבית מלון- מארגן הדילים קונה מראש צבר של חדרים לכל עונת התיירות. המארגן מתחייב מראש לבית המלון לאכלס חדר ברציפות ולכן מקבל מחירים סיטונאיים זולים גם עבור הלינות.
יתרונות נוספים שצומחים למארגן דילים מתפירת דילים גב אל גב הם הוזלה במחירי הארוחות, במחירי העברות ועוד. לדוגמא: מארגן הדיל מניח שימכור X חבילות זוגיות בסוף שבוע מסוים הכוללות 3 לילות מלון על בסיס חצי פנסיון (ארוחת בוקר וארוחת ערב) אבל בפועל, בגלל השעות המוזרות של טיסות הצ'רטר רוב הנופשים לא יאכלו את ארוחת הבוקר הראשונה או את ארוחת הערב האחרונה.
חלק מהמזמינים ששילמו יאלצו לבטל את השתתפותם ברגע האחרון אך יאלצו לשלם דמי ביטול וכדומה.

דילים - חסרונות
תאריכים סגורים
חבילות מהודקות- כל שינוי מהדיל המקורי בתוספת תשלום גבוהה- לא ניתן לשנות מספר ארוחות, מספר לילות, מספר משתתפים וכדומה
מחייב הזמנה מראש- דמי ביטול
יעדים פופולאריים

דילים - יתרונות
מחירים זולים. בטחון ושקט נפשי שהשגת מחיר טוב.
בפעולה אחת, הזמנה אחת חבילה שלמה- טיסות, מלון, העברות.

דילים - דקה 90
דילים מעצם העניין מבטיחים מחירים טובים. דילים של דקה 90 , כלומר דילים שנמכרים ברגע האחרון מאפשרים מחירים זולים במיוחד. דילים דקה 90 נמכרים כאשר ספק הדילים לא הצליח למכור את כל המכסה עליה התחייב כלפי הספק בחו"ל וכן כלפי טיסת הצ'רטר. כיוון שלא ניתן לדעת מה המצב האמיתי היצע מול ביקוש אצל ספק הדילים, להשיג דיל של הרגע האחרון זאת אומנות של עצבים חזקים, גמישות ונכונות לא למצוא את הדיל המבוקש- לפספס ולהישאר בבית...

איך ואיפה לצוד דילים זולים
אם החלטת ללכת על דיל זול, מומלץ לעקוב אחרי רמת המחירים של ספקי דילים של בתקופה המסוימת אליה אתה מתכוון. אם יש מגמת ירידה בפרסומים הרי שיתכן שמחירי הדילים ירדו עוד. הבעיה שלא ניתן לדעת כמה מקומות פנויים עוד נשארו בכל דיל. גם ספקי הדילים מנסים- ברגע שהביקוש איננו גדול וספק דילים נשאר עם מקומות פנויים הוא יוריד מחירים. אלא שאיננו יודעים כמה מקומות פנויים נותרו לספק דילים ועד איפה יהיה מוכן להוריד מחירים. לכן כדאי לעקוב אחרי כמה ספקים בבת אחת ולראות האם יש מגמת ירידה אצל כולם, להחליט מה מחיר המינימום אליו אתה שואף, באיזה מחיר אתה מוכן לפספס את הדיל ולבצע הזמנה בהתאם. זכור תמיד שמרגע הזמנת דיל אתה נכנס לדמי ביטול.

דילים - טיפים
  • כאשר אתה בוחן אפשרויות דילים שונים, שים לב לתנאי הביטול של הדיל- דמי שינוי ודמי ביטול.
  • דילים בתי מלון- איזה רמת חדרים הדיל מאפשר. לא מספיק לדעת מה רמת המלון וכמה כוכבים למלון. חשוב לדעת מה רמת החדרים- חדר פונה להר או חדר פונה לאגם?
  • דילים שכוללים בתי מלון- מה שעת הכניסה/יציאה מהמלון ביחס לשעות הטיסות. מה קורה במקרה שצריך לפנות את חדר המלון ב 10:00 והטיסה ממריאה בשעה 23:00 ?
  • האם דיל מפרט מלון ספציפי או נוקט אמירה כללית כגון "מלון בדרגת ארבעה כוכבים"


מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, איך לאתר דילים דקה ה 90, דילים רגע אחרון, דילים לטיסות, דילים למלונות, דילים, ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com דילים
לייבסיטי - בניית אתרים