נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיסות >> חברות תעופה זולות
 

   מדריך תיירות ונסיעות: חברות תעופה זולות- מצא כאן מידע והנחיות כיצד למצוא חברות תעופה זולות . חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

חברות תעופה זולות
קישורים ממומנים
 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

חברת תעופה זולה, חברות "לואו קוסט", הן חברות תעופה המספקות שירותי טיסה במחיר נמוך משמעותית מאלה של חברות התעופה הלאומיות. למעשה אלה הן טיסות הכי זולות בשל היעדרם של שירותים מסורתיים לנוסע:

 • מחלקת נוסעים בלבד, ולא מספר מחלקות כמו בחברות תעופה רגילות.
 • דגם אחד של מטוס, שמפחית את הוצאות הטיפול במטוסים והכשרת צוותי תעופה. זאת בניגוד למספר דגמים שמחזיקות חברות תעופה רגילות.
 • בחברות התעופה הזולות לאחר רכישת הכרטיס, לא ניתן להחזיר אותו או לשנות מועד, זאת בניגוד לחברות התעופה הרגילות.
 • חברות תעופה זולות מטיסות לשדות תעופה משניים ולא ראשיים.
 • נכון להיום, חברות טיסה זולות מספקות טיסות זולות לחו"ל למרחקים קצרים בלבד.
 • חברות התעופה הזולות מוכרות את הכרטיסים שלהן רק דרך האינטרנט או בטלפון, ללא תיווכו של סוכן.
 • שירותים כגון טלוויזיה, ארוחות וכדומה, לא ניתנים בטיסות זולות, אלא תמורת תשלום נוסף.
 • בטיסות זולות – ככל שמקדימים להזמין מקום בטיסה – כך נהנים ממחירים נמוכים יותר.
 • חישוב המחיר מבוסס על טיסות בכיוון אחד, ולא הלוך-חזור כמו בחברות תעופה רגילות.
 • מקומות הישיבה אינם מסומנים.
טיסות זולות לאירופה ובתוך אירופה

משנות ה-90, רעיון הטיסות הזולות התפשט לאירופה ונחל הצלחה מסחררת. חברות כמו איזיג'ט וריאנאייר מציעות טיסות זולות מאוד אל אירופה וטיסות זולות באירופה. כדאי לאתר באתרי החברות כדי לבדוק את היעדים השונים:
 
כמו כן, באתר הבא ניתן למצוא מידע על טיסות זולות בתוך אירופה:
חלק מהטיסות הזולות לאירופה עולות דולרים בודדים, ואף בחינם, כאשר נגבה תשלום רק על מיסים ותוספות.
נכון להיום, אף חברות תעופה ישראל, לא אל-על, לא ארקיע תעופה ולא ישראייר תעופה, לא מציעות טיסות זולות לחו"ל של ממש לפי המתכונת האמריקאית והאירופאית. ניסיונות קודמים לעשות זאת של חברות תעופה בישראל לא צלחו.
בינתיים, טיסות זולות מישראל ליעדים בחו"ל מתקיימות רק לבריטניה, שכן פתחו את השמיים לתחרות בין חברות התעופה השונות להוציא טיסות בין שתי המדינות. כלומר, ישראייר וארקיע יכולות להוציא טיסות סדירות ללונדון, מה שהיה עד אותו הסכם, מונופול של אל-על. טיסות אלה מגיעות לכל הערים בבריטניה – פרט ללונדון.
פרט לחברות התעופה הישראליות המציעות טיסות זולות ללונדון ולאנגליה, יש גם את חברת תומסון האנגלית, המציעה גם היא טיסות זולות לונדון וטיסות זולות למנצ'סטר במחיר של כ-300$ כולל מיסים. פרטים נוספים ניתן לקבל באתר הבא: http://www.thomsonfly.com

דרך נוספת לטוס יחסית בזול היא טיסות שכר. טיסות שכר אמנם פועלות באותה המתכונת של הטיסות הרגילות, כלומר יש להן לוח זמני טיסה ידוע ומפורסם מראש, אך כרטיסי הטיסה הזולים של חברות השכר לא נמכרים ישירות לנוסע דרך חברת התעופה האחראית לטיסה, אלא על ידי חברות התיירות. כמו כן, טיסות שכר זולות יוצאות לפועל רק כאשר יש תפוסה מלאה, ורמת השירות ונוחות המושבים אינה כבטיסות רגילות. טיסות שכר גם נמכרות כחלק מחבילות נופש לחו"ל הכוללות טיסה הלוך-חזור, מלון ושירותים נוספים.
טיסות זולות אירופה ניתן למצוא דרך חברות התעופה הישראליות או הזרות, במבצעי הדקה ה-90 או בטיסות שכר שונות:
 • טיסות זולות להולנד וטיסות זולות לאמסטרדם. טיסות זולות אמסטרדם ניתן למצוא בטיסות צ'רטר. ההבדל בין טיסת שכר לטיסה סדירה יכול להתבטא בכ-100 דולר ויותר.
 •  טיסות זולות לגרמניה, טיסות זולות לברלין וטיסות זולות למינכן, כמו למשל חברת TUI שמספקת טיסות זולות גרמניה http://www.tuifly.com/en/index.html.
 • טיסות זולות לאיטליה וטיסות זולות לרומא.
 • טיסות זולות לספרד וטיסות זולות לברצלונה.
 • טיסות זולות לצרפת וטיסות זולות לפריז. טיסות זולות לפריס ניתן למצוא בשפע. כדאי לחפש בחברות שכר שמספקות טיסות זולות לאירופה. ההבדל הכספי יכול להיות משמעותי ולהגיע אף לכ-200 דולר.
טיסות זולות לדרום אמריקה, טיסות זולות לארה"ב וטיסות זולות לקנדה

טיסות ישירות לארה"ב באמצעות אל על או קונטינננטל הן טיסות יקרות יותר לעומת טיסות לא ישירות שנחשבות כטיסות זולות לארהב. רוב החברות האירופאיות שמגיעות גם לישראל מציעות כרטיס טיסה זול לארצות הברית עם חניית ביניים באירופה. לרוב, מחירי טיסות אלו זולים ממחירי טיסה ישירה. כך ניתן למצוא טיסות זולות לניו יורק – היעד המבוקש ביותר בארה"ב.
באתר הבא אפשר למצוא את כל חברות התעופה הזולות באירופה ואת כל הטיסות זולות ארה"ב, כולל מנוע חיפוש לאופציה הזולה ביותר:
על מנת למצוא טיסות זולות בתוך ארה"ב, אפשר לעיין גם באתרים הבאים:
ישנן מספר גדול יחסית של חברות המספקות טיסות זולות דרום אמריקה. חשוב לעשות סקר שוק ולבדוק מה הכי משתלם ובאילו תאריכים. האם חניית ביניים כדאית או לא וכדומה.
טיסות זולות למזרח הרחוק וטיסות זולות לאוסטרליה

כיום יש שלוש אפשרויות לטוס למזרח:
1. באמצעות אל על, שמפעילה טיסות להודו (בומביי ודלהי), תאילנד (בנגקוק) וסין (בייג'ינג, הונג-קונג(.
2. טיסות זולות להודו, טיסות זולות לסין, טיסות זולות לתאילנד ואף טיסות זולות לאוסטרליה אפשר למצוא דרך חברות תעופה מזרח תיכוניות, אפריקניות או מזרח אירופאיות – דרך זו היא זולה יותר ולפעמים גם טובה יותר. יש אפשרות לטוס דרך ירדן באמצעות חברת התעופה הירדנית "רויאל-ג'ורדניאן", עם "טורקיש איירליינס" דרךתורכיה, דרך אוזבקיסטאן עם החברה האוזבקית או דרך אדיס-אבבה עם החברה האתיופית.
3. דרך מערב אירופה – טיסה דרך חברות אירופאיות, כגון לופטהנזה הגרמנית או KLM ההולנדית. טיסות אלה הן בדרך כלל יקרות יותר.
כשאתם כבר במזרח הרחוק, חברות תעופה מקומיות יכולות להטיס אתכם ממדינה למדינה. למשל Bangkok Airways היא חברת תעופה תאילנד הטסה טיסות זול פנימיות בתוך תאילנד וטיסות בינלאומיות באזור המזרח: קמבודיה, סין ולאוס, סינגפור וכדומה.
חברות תעופה הודו כוללות את Jet Airways ואת Jagson Airlines המציע הטיסות פנים בהודו וטיסות להימאליה.
הנה מספר קישורים לחברות התעופה במזרח:
 
 
 

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, חברות תעופה זולות, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com חברות תעופה זולות

לייבסיטי - בניית אתרים