נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> תעשיית התיירות >> חברות תעופה לומדות ממלונות
 

   מדריך נסיעות: חברות תעופה- מצא כאן מידע על חברות תעופה חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

 חברות תעופה לומדות מבתי מלון
 
 
חברות התעופה בנו מועדונים לנוסע המתמיד.
קישורים ממומנים
 

מנוע חיפוש השוואת מחירי חברות תעופה: חברות תעופה

בכל נסיעה צוברים נקודות ולאחר כמות מסוימת ניתן לנצל את הנקודות בדרכים שונות, טיסות, נופשים ושדרוגים.

אדם בורק הוא מנהל התכנית של לקוחותיה הקבועים של רשת הילטון,  (Hilton's HHonors frequent-stay program)  יש לו ניסיון עשיר בניהול מועדוני לקוחות.
חברות התעופה יכולות לעשות עוד הרבה כדי לשפר את חווית הטיסה עבורנו, הנוסעים, מומחים חושבים על הצעדים  

בורק אומר כי המבחן האמיתי של חברות התעופה ומועדוני הלקוחות שלהם הוא האם ציפיות הלקוחות מהמתנות המובטחות להם מתממשות בבואם לפדות את הפרסים המבוטחים להם. אם החוויה לה הלקוחות המתמידים זוכים היא חוויה מוצלחת חברות התעופה הצליחו לקנות את אותו נוסע ואף ביצרו אותו כלקוח כמעט ודאי בעתיד. לעומת זאת, אם החוויה מאכזבת והנוסעים נשארים עם טעם רע בפה החברות הפסידו את לקוחותיהם והבריחו אותם אל מתחריהם.

למרות שמה שנכתב כאן נראה ברור כשמש המציאות היא שחברות התעופה עושות עבודה חלשה מאד במימוש הפרסים המובטחים. חברות התעופה פשוט אינן מצליחות לעמוד באתגר של הצעת תכנית פרסים טובה.

בורק טוען כי שלב מימוש הנקודות שנצברו עבור הנוסע המתמיד הן רגע מכריע בקשר שבין הלקוח לחברת התעופה, יש פה הזדמנות שעל החברות לנצל והן אינן עושות זאת משום מה.

 עוד מומחה החולק מניסיונו הוא ז'אן קרלזון, מי שהיה מנהל חברת התעופה SAS (Scandinavian Airlines System). קרלזון מתאר בספרו "רגע האמת" מ-1987 את הדרך בה הוביל את החברה להצלחה מחודשת כדרך הבנויה על אינטראקציות בין הלקוח לצוות החברה. בין אם זה במחלקת מכירות, בשלב הכרטוס, על הטיסה או טיפול במטען שאבד. לכל עובד בדרך יש חלק בהתמודדות מול הלקוח. טיפול טוב מצד חברת התעופה ייצור מחויבות וגישה חיובית של הלקוחות כלפי חברות התעופה ויגדיל את מאגר לקוחותיה הנאמנים.

מי שמקפידים לעשות את שני החלקים, שירות ומועדון לקוחות מתמידים, הם המלונות והם רואים הצלחה בכך. כדאי היה לחברות התעופה ללמוד מניסיונם המוצלח של מלונות כאלו.

 

 

להזמנת כרטיסי טיסה חברות תעופה דקה 90:

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל, חברות תעופה  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com חברות תעופה

לייבסיטי - בניית אתרים