נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> חופשה - מידע נוסף >> חופשה עם הילדים

חופשה עם ילדים

חופשה עם ילדים - חוויה משפחתית

כוכב מדריך חופשה עם ילדים - מצא כאן מידע על חופשה משפחתית עם הילדים!חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

חופשה עם ילדים יכולה להיות חוויה משפחתית טובה. חופשה עם ילדים יכולה להירשם בספר החוויות והזיכרונות המשפחתיים לילדים ולהורים. אולם חופשה עם ילדים יכולה גם להיות בעייתית, כיוון שכל חופשה עם ילדים דורשת תכנון וסבלנות. כל הורה מצוי יגיד לכם כמובן "חופשה עם ילדים יכולה להיות מלחיצה גם להורים עתירי ניסיון בחופשות ובנסיעות", ולהלן, בהתאם מספר הצעות מעשיות כיצד להערך לכל חופשה עם ילדים וכיצד לנהל חופשה עם ילדים כך שהחופשה אכן תהיה כיפית ונעימה לכל המשפחה.

חופשה עם ילדים יכולה להפוך לאירוע קשה ומכביד ללא הכנה מראש. יש לקחת בחשבון שילדים משתעממים מהר, שילדים לא בהכרח מתרגשים מנופים או מחוויות תרבותיות שמבוגרים נהנים מהם, שילדים רעבים הם ילדים עצבניים ומעצבנים, שילדים משועממים יכולים לגרום לשלווה להפוך לסיוט.
חופשה עם ילדים צריכה להיות מתוכננת תוך דגש על כך שילדים הם ילדים... גם בחופשה

חופשה עם הילדים: ההתארגנות לפני.

חופשה עם ילדים היא אירוע משפחתי נכבד הן מבחינת החוויה המשפחתית והן מבחינת ההוצאה הכספית. על כן באותה מידה שנערכים לקראת החופשה כספית ותכנונית כדאי וראוי להפיק כמה שיותר מחופשה שכזאת עם הילדים ולהפוך את האירוע למרגש. כלל ראשון הוא יצירת ציפיות. בנו ציפיות לקראת חופשה עם ילדים!

ציפייה ניתן לבנות במספר דרכים- בנו והדביקו על המקרר (או בכול מקום מרכזי אחר בבית) "טבלת ייאוש" משפחתית המונה את הימים עד לתאריך החופשה עם הילדים. ערכו טקס יומי של מחיקת היום שעבר המקדם אתכם לקראת תאריך החופשה.

תנו לילדים לארוז את הבגדים והחפצים שלהם לקראת החופשה. התייעצו יחד איזה סגנון וסוג של בגדים כדאי לקחת תוך שאתם מאפשרים להם חופש החלטה רב בנושא הבגדים, הצעצועים והמשחקים שלהם.
בתיק מיוחד ארזו ממתקים, ספרים, סבון ידיים, ניירות, צבעים, מפיות, מגבות לחות וכולי. מומלץ גם לארגן הפתעה קטנה עבור כול ילד כדי לשלוף ברגעים מתאימים.

לפני היציאה לחופשה עם ילדים בדקו את מצב הבריאות, מצב השיניים, חיסונים וכולי - חסנו את עצמכם מפני הפתעות ובמיוחד כאשר יוצאים לחופשה עם ילדים הנוטים להפתיע ולחלות.

הכינו מראש תיק עזרה ראשונה והצטיידו גם בתרופות ובתכשירים המתאימים לילדיכם כמו גם תכשירים המתאימים במיוחד לאזור אליו אתם יוצאים לחופשה עם הילדים. לדוגמא תרסיס נגד יתושים
עם אתם טסים לחו"ל בידקו גם דרישות חיסונים. במקרה שצריך לקבל חיסון עדיף להתחסן כמה שיותר מוקדם כדי שהילדים לא יקבלו חום כתוצאה מהחסון במהלך החופשה.

אם חופשה עם ילדים כרוכה בטיסות לחו"ל דאגו להגיע לשדה התעופה מבעוד מועד, יותר מאשר זמן ההגעה המומלץ ע"י חברות התעופה.

הכינו לילדים תעסוקה לזמן השהייה בשדה התעופה ובטיסה כמו גם לנסיעות ארוכות (חוברות צביעה, ספרים, מחשב, משחקים).

טרם היציאה לחופשה עם הילדים דברו איתם על המסלול, דברו עם הילדים על הטיסות, תארו להם והסבירו להם למה לצפות. הסבירו לילדים מראש על תהליכי הבידוק לטיסה ועל תהליכי הביטחון טרום הטיסה.

וודא שהוזמנו מושבים בטיסות מראש כדי שתשבו יחד או בקרבה כדי שחופשה עם ילדים תתחיל ברגל ימין אם חופשה עם ילדים כרוכה בנסיעה ברכב ודאו נוחיות מקסימאלית. הביאו כרים או כריות, עצרו את הרכב בתדירות גבוהה וצאו לחלץ אברים. ילדים שלא זזים במשך זמן הופכים לילדים עצבניים. שחקו משחקי חברה בעת הנסיעה, שוחחו ביניכם, השמיעו מוזיקה שהילדים אוהבים וקשורים אליה (הצטיידו מראש ב DVD ו CD מתאימים).

עדכנו את הילדים בתוכניות החופשה והתקדמות הטיול גם במהלך החופשה. הנאה מחופשה עם ילדים היא גם ההנאה משיתוף הילדים בתהליך ניהול החופשה עצמה. אספו ושמרו כול מה שכרוך בנסיעה ומצטבר במהלך הנסיעה כמו עלונים ממרכזי מבקרים, מדבקות, מפיות, מפות, גלויות ושאר מזכרות. אולי אפילו כדאי לערוך ספר זיכרון ולהדביק את המזכרות בחוברת כדי להנציח ולמחזר את ההנאה שבחופשה עם ילדים.
ודאו מבעוד מועד שחברת ההשכרה משכירה מושבים מיוחדים לילדים, או הביאו עמכם ציוד בהתאם.

תכננו את השהיה במקום החופשה כך שיישאר גם זמן פנוי להווי משפחתי ולהנאה מהחופשה המשותפת עם הילדים.
וודאו שילדיכם מוגנים ובטוחים גם בעת החופשה המשפחתית- שקעים חשמליים מוגנים, יציאות אש בבתי מלון, חופים ללא מציל, כוויות מהשמש, הגנה מפני חרקים ומזיקים ובקיצור כול מה שחלילה יכול לפגוע בהנאה המושלמת של חופשה עם ילדים
מדריך תיירות חופשה ונסיעות- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על חופשה, חופשה עם הילדים, חופשה בלי הילדים, חופשה משפחתית ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
לייבסיטי - בניית אתרים