נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> חופשה - מידע נוסף >> חופש – מגיע לכם

חופש – מגיע לכם

אפשרויות חופשה

מדריך חופש – מגיע לכם - מצא כאן מידע כיצד למצוא דילים של חופש – מגיע לכם. חופש מוצלח!


 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

כל אחד רוצה קצת חופש לפעמים – מהעבודה, מהילדים, מהאישה, מהחברים, מהלחץ הכללי של החיים, ומכל שאר הדברים. חופש הוא לא חלום רחוק, במיוחד אם אתם שכירים במשרה מלאה בעלי וותק של מספר שנים בחברה. אם אתם עומדים בקריטריונים הדרושים, מגיע לכם תשלום שנתי של דמי הבראה כמספר ימי הזכאות הזקופים לזכותכם.

מה אומר החוק על חופש שנתי?
על פי החוק, לכל עובד שכיר במדינת ישראל מגיע לקבל חופש שנתי מהעבודה, בתוספת של תשלום שאמור לכסות את העלות של החופש. תשלום דמי ההבראה מחייב כל מעסיק לשחרר את העובד לחופש ולממן את עלות החופש במטרה להחזיר את העובד בכוחות רעננים ומחודשים לעבודה. המחשבה שמאחורי חופש הממומן על ידי המעסיק היא מחשבה סוציאלית לגמרי של מדינת ישראל שבאה לרענן את כלל העובדים במשק ולמנוע מצב של מדינה שחוקה ועמוסה לעייפה בעבודה במהלך כל השנה. בימים עברו החוק דרש מהעובדים שקיבלו את דמי ההבראה בעבור חופש בארץ או בחו"ל קבלות המעידות על השימוש הראוי בדמי ההבראה לצורך חופש ולא לצרכים כלכליים אחרים, שכן תשלום דמי ההבראה מפספס את יעודו והופך מעידוד לגיטימי של המדינה לצאת לחופש לתוספת שכר גרידא.

מהו גובה דמי ההבראה השנתיים?
גובה דמי ההבראה המתווספים למשכורתו של העובד במטרה לעודד חופש ונופש להתרעננות מהעבודה נקבע בכל שנה על פי מצב המשק. בסוף חודש יולי של כל שנה אזרחית מפורסם גובה דמי ההבראה המגיע לעובדים. גובה התשלום מחושב על פי מספר ימי ההבראה והחופש להם זכאי העובד, וזאת בהתאם לוותק שלו במקום העבודה, ולהיקף המשרה בפועל.

ביולי האחרון גובה דמי ההבראה עמד על 395 שקלים ליום במגזר הציבורי, ובמגזר הפרטי על 351 שקלים ליום. המעסיק מחויב לתת לעובד אפשרות חופש במהלך חודשי התיירות החמים (תרתי משמע) – מיוני ועד ספטמבר, ולשלם את דמי ההבראה במהלך תקופה זו.

חופשה- הסכמים קיבוציים
לעתים מקומות העבודה מחליטים על חופשה קיבוצית שמגיעה לכלל העובדים במקום מוגדר מראש. מקומות עבודה רבים חותמים על הסכמים קיבוציים עם העובדים הקובעים את מיקום החופשה השנתית, וזאת במטרה להוזיל עלויות מחד לחברה, ומאידך לספק לעובדים דיל אחיד ומשתלם יותר מדמי ההבראה הרגילים להם העובדים זכאים על פי החוק.
 מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, איך לאתר דילים דקה ה 90, דקה 90 - טיסות, דקה 90 מלונות, ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
לייבסיטי - בניית אתרים