מדריך נסיעות - לוגו
דף הבית >> טיול מאורגן

טיול מאורגן

טיול מאורגן עד הפרט האחרון

מי שאומר על טיול מאורגן שהוא מסחטת כסף כנראה לא השתתף באחד אמיתי
מי שיאמר על טיול מאורגן שזה זה מסחטת כסף או שזה סתם עוד טיול שנתי כנראה שלא הזדמן לו לקחת חלק בטיול מאורגן" אמיתי בהיותו אדם מבוגר. טיול מאורגן הוא איננו עוד סתם טיול שנתי שאנו זוכרים מהתיכון. וכמו כן טיול מאורגן הוא לא טיול לגריאטריים. אמנם הטיול המאורגן הוא המתכון לטיולים של בני נוער ואמנם הטיול המאורגן הוא המתכון המרכזי לטיולים של אנשים מבוגרים, בעיקר פנסיונרים - אבל זה לא הופך טיול מאורגן לטיולים עבור קבוצות אלו בלבד. במאמר זה אתם תלמדו הכול אודו המושג טיול מאורגן, מה היתרונות שלו, מה הייחוד של הטיול המאורגן, מה הופך טיול מאורגן לכל כך בטוח, מדוע טיול מאורגן הוא בסופו של דבר חסכוני יותר (כן כן, הטיול המאורגן במקרים רבים הוא חסכוני יותר), איך זה שטיול מאורגן מהווה מסגרת בטוחה ובטיחותית יותר ומה הופך את הטיול המאורגן לחוויה עוצמתית כל כך ומרגשת.

טיול מאורגן - הכול מאורגן מראש:

כאשר נרשמים למסגרת של טיול מאורגן, אפשר כבר להרגיש בחופש עוד לפני שיוצאים לחופש כי הטיול המאורגן אומר - לא צריך לדאוג לדבר (פרט לאריזה ולפעמים לחיסון.. וכמובן לדאוג שהדרכון בתוקף!). כאשר אתם נרשמים למסגרת של הטיול המאורגן, אתם יודעים שאתם בידיים טובות, החל מכרטיסי הטיסה, דרך ההסעה משדה תעופה למלון, דרך המלון עצמו, חדרים, רכבות, כרטיסי כניסה למתקנים, ארוחות בוקר ועוד... הכול מסודר מבעוד מועד. טיול מאורגן הוא פתרון מצוין לאנשים שאין להם סבלנות ו/או את הזמן להתעסק עם הפרטים הקטנים של הטיול מבעוד מועד. הטיול המאורגן הוא חבילה אחת שכוללת הכול וכל מה שנותר לכם (חוץ מהרשמה לאותו טיול מאורגן הוא להתייצב בתאריך הנכון בשדה התעופה, זהו, משם אתם כבר מסודרים).


חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

טיול מאורגן - מאורגן לפי גילאים ותחומי עניין:

טיול מאורגן הוא לא רק ריכוז קבוצה של אנשים שכולם שואפים להגיע לאותו יעד ולראות את אותה מדינה או אותם אתרים. הטיול המאורגן הוא קיבוץ של אנשים לפי גלאים, סטאטוס, תחומי עניין ועוד ועוד. הטיול המאורגן במקרים רבים הוא טיול של מקום עבודה (טיול מאורגן לעובדי חברת חשמל), טיול מאורגן למשוחררי קבע, טיול מאורגן למורות וכו'. יש כיום כל כך הרבה סוגים של קבוצות אשר יוצאות ביחד למסע המדהים של הטיול המאורגן. החל מנשים בטיולי העצמה נשית דרך רוכבי אופניים או חובבי ספורט אתגרי ועוד. כאשר מדובר על הטיול המאורגן לקבוצות הומוגניות, שיש הרבה במשותף בין חברי הקבוצה או שחברי הקבוצה הם כבר חברים מראש במקום עבודה, ארגון או תחום פעילות - אז קצב הטיול ואופי הטיול הוא כזה שמתאים לכולם. מי שמארגן את הטיול המאורגן לעולם לא יקבץ ספורטאים עם אנשים קשישי עם מוגבלויות לאותו טיול מאורגן. ההומוגניות היא עקרון חשוב בארגון של טיול מאורגן.

טיול מאורגן - יתרון הגודל משפיע על המחירים:

רוצה לקרוא עוד?
דקה 90
דילים
טיסות זולות

אנשים ששומעים על המחיר של טיול מאורגן במקרים רבים אומרים שזה מאוד יקר וכי הם יכולים להשיג דילים זולים יותר אבל האמת שהם פשוט לא יודעים לחשב נכון את הערך של הטיול המאורגן מול הטיול הפרטי הספונטני. הם לרוב מחשבים דילים של טיסה ומלון מול מחיר כולל של הטיול המאורגן ולכן הם מגיעים לפער עצום אבל בפועל, אם אדם פרטי או כמה אנשים היו מתכננים טיול זהה למסלולו של הטיול המאורגן - הם היו משלמים יותר. שכן לחברות התיירות אשר מנהלות את הטיול המאורגן יש קשרים (דילים) והן רוכשות כרטיסי כניסה, רכבים ועוד בסיטונאות. כל דבר שרוכשים אותו בכמות גדולה יותר המחירים יורדים בהתאם. זה החוק וזה עובד גם במקרה של הטיול המאורגן. החל מהזמנת חדרים במלון, דרך כרטיסי טיסה, כולל כרטיסי כניסה לאתרים וארוחות מסודרות - טיול מאורגן הוא דווקא מסגרת שמאפשרת לכם לקבל הכול במחירים ריאליים יותר.

טיול מאורגן - כי אין תחליף למורה דרך מלומד:

אנשים חושבים שמורה דרך במסגרת של טיול מאורגן הוא סתם עוד אחד שצועק לתוך מיקרופון. הם טועים בגדול. אנשים ובעיקר הישראלים עם הביטחון העצמי המופרז שסומכים על האינסטינקטים שלהם הולך לאיבוד על ימין ועל שמאל. תיירים הרי מבלים ימים שלמים ברכבות הלא נכונות, בדרך הלא נכונה, מפספסים אתרים שרצו לראות כי הם לא הסתדרו עם המפה ו/או לא הבינו את הוראות העוברים ושבים (המקומיים מן הסתם). להיות תייר בארץ זרה יכול להיות מתסכל כל כך. במסגרתו של הטיול המאורגן, עם מורה טיולים מקצועי ומוסמך, אשר מכיר כל רחוב וכל סמטה, לא רק שלא תלכו לאיבוד אלא אין מצב שבמסגרת הטיול המאורגן תפספסו איזשהו אתר חשוב. הטיול המאורגן הוא המסגרת הטובה ביותר לסיור במדינה חדשה בה עוד לא ביקרתם וכן טיול מאורגן היא הדרך הנכונה ביותר לתייר במדינה אשר אתם אינכם דוברים את שפתה.


כל הזכויות שמורות © traveldiscreet.co.il - טיול מאורגן