נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיולים מאורגנים מידע נוסף >> טיול מאורגן – יתרונות וחסרונות

טיול מאורגן – יתרונות וחסרונות

לגבי טיול מאורגן

מדריך טיול מאורגן – יתרונות וחסרונות - מצא כאן מידע כיצד למצוא דילים של טיול מאורגן – יתרונות וחסרונות. חופש מוצלח!


 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

הדעות לגבי טיול מאורגן חלוקות ברוב המקרים, כשבעיקר הויכוח עומד הטיעון של איכות והנאה אל מול מחיר. במאמר זה נסקור את היתרונות ואת החסרונות שבטיול מאורגן במטרה לעזור לכם לבצע את ההחלטה הנכונה בחופשה הבאה שלכם, ולשקול האם השינוי במחיר אכן משתלם אל מול היתרונות של טיול מאורגן.

הכנה קפדנית של טיול מאורגן

היתרונות של טיול מאורגן הם רבים וטובים, וסובבים סביב כל מרכיבי הטיול. במהלך תכנון של טיול מאורגן מתבצעת עבודת הכנה קפדנית ביותר של אנשי המקצוע המכירים את הפוטנציאל הגלום ביעד הטיול, ואת הצרכים הנדרשים למימוש הטיול בצורה הטובה ביותר שתשיג את המרב מהטיול.

מדריך טיולים

מדריך הטיולים הצמוד לקבוצה לאורך כל הטיול המאורגן יספק הסברים מפורטים ומלאים אודות כל שאלה וספק שיש לגבי כל דבר במהלך הטיול. כשנוסעים לבד, ללא איש מקצוע מיומן שמכיר את התרבות, ההיסטוריה והדרכים, שאלות רבות נותרות ללא מענה, בעוד שמדריך טיולים המתלווה לקבוצה בטיול מאורגן מספק את הרקע והמעטפת המקצועית לטיול.

טיול מאורגן לקבוצות יעד מוגדרות

בנוסף, טיול מאורגן מספק את המענה ההולם לצרכים הייחודיים של קבוצות מסוימות לפי דרישה. לדוגמא, קבוצה של פנסיונרים לא תוכל לטייל ללא ליווי של רופא צמוד, מאבטח ומדריך טיולים. קבוצות פנסיונרים שמעוניינות לקבל את ההסברים המלאים, מחויבות בליווי רפואי צמוד בשל המצב הרפואי הרגיש שחלק מהמטיילים נמצאים בו. מהצד השני, טיול מאורגן כמתנת בר או בת מצווה מאפשר להורים לשלוח את ילדיהם לחו"ל בידיעה שהם מוחזקים בידיים טובות של מדריכים מנוסים שידאגו לבטיחות ולביטחון של ילדיהם. בנוסף, חתן או כלת הבר מצווה ישמחו לטייל יחד עם קבוצה של נערים ונערות בני אותה שכבת גיל, ולהינות מטיול מלא בסביבה צעירה.  טיול מאורגן לקבוצות יעד מוגדרות מותאם במיוחד לצרכים השונים של הקבוצה ומספק את המסגרת המתאימה לכל קבוצה.
 
טיול מאורגן – הכל כלול

המחיר הגבוה לכאורה של הטיול המאורגן נובע כתוצאה מהשילוב המלא של כל מרכיבי הטיול. במידה והנופשים בוחרים לצאת לטיול עצמאי, שקלול העלות של כל מרכיבי הטיול עשוי לעלות הרבה יותר מהעלות הכוללת של טיול מאורגן. המחיר המוצע בטיול המאורגן כולל בתוכו את כל מרכיבי הטיול, ולא משאיר מקום לספקות בדבר העלות הכוללת של הטיול. עובדה זו מאפשרת לתכנן מבעוד מועד את התקציב הכולל של הטיול ולא לחרוג ממנו במהלך הטיול – דבר שקורה בתשעים אחוז מהמקרים כשמדובר בטיולים בארץ זרה.

טיול מאורגן - עמלת סוכנות הנסיעות

סוכנויות הנסיעות וחברות התיירות השונות מרכיבות את הטיולים המאורגנים למען רווחת הלקוחות, אך שום דבר לא מגיע בחינם. על העבודה הקפדנית של סוכנויות הנסיעות וחברות התיירות בעת תכנון של טיול מאורגן נגבית עמלה עבור שעות ההשקעה, הליווי הצמוד, השיווק של החברה, וההוצאות הנלוות. ברוב המקרים העמלה כלולה בכלל ההוצאות של טיול מאורגן, והמחיר הכולל אותו משלם הלקוח מגלם בתוכו את כלל מרכיבי הטיול, וביניהם הרווח של סוכנות הנסיעות.

טיול מאורגן במסלול קבוע מראש

על אף הנוחות הרבה של טיול מאורגן, אופי הטיול לא מתאים לכלל סוגי המטיילים. יש תיירים שיעדיפו לחקור ולגלות בעצמם את האפשרויות השונות שבארץ המסוימת אליה הם מטיילים. כשמטיילים כחלק מטיול מאורגן, המסלול הוא מסלול קבוע מראש, בהדרכה וליווי צמודים של הקבוצה. ברוב המקרים לא ניתן להתנתק מהקבוצה במהלך הטיול ולבלות זמן איכות פרטי ועצמאי בגילוי עולמות ובחקר ארצות.

הסיכון שבגילוי העצמאי ובטיול הפרטני הוא חוסר היכרות עם השטח שיכולה להתבטא במגוון צורות ודרכים. אחד הביטויים של חוסר ההיכרות עם השטח הוא הביטוי הכלכלי. תייר שלא מכיר את המחירים ההוגנים לתושבי המקום מסתכן ב"מחירי תיירים" מהדברים הקטנים ביותר כגון נסיעות, אטרקציות ומסעדות, ועד לעסקאות היקרות ביותר כגון לינה, טיסה, או מדריך טיולים. ביטוי נוסף של חוסר ההיכרות שבשטח היא חוסר היכולת להוציא את המרב מהטיול. לפעמים תיירים שמגיעים לארץ זרה בפעם הראשונה נפעמים ומתרגשים למראה כל האטרקציות האפשריות, ולא יודעים לבחור בעצמם ללא מידע מספיק. במקרים כאלה יוצא מצב לעתים בו התייר חוזר לארצו עם הרגשה של פספוס ותחושה שהוא פשוט היה רוצה להספיק לטעום יותר ממה שיש לחו"ל להציע.
 מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, איך לאתר דילים דקה ה 90, דקה 90 - טיסות, דקה 90 מלונות, ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
לייבסיטי - בניית אתרים