נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיסות >> טיסות זולות - העקרונות

טיסות זולות- העקרונות

טיסות זולות לא בכל מחיר

מדריך טיסות זולות- העקרונות - מצא כאן מידע כיצד למצוא דילים של טיסות זולות- העקרונות. חופש מוצלח!


 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

טיסות זולות?
מי שמחפש את המחיר הנמוך ביותר, בודאי ימצא אותו בסופו של דבר, אך השאלה היכן הוא יבוא לידי ביטוי לאחר התשלום. בחלק מהמקרים אכן נוכל למצוא את הדיל המתאים שיגרום לנו להוציא פחות כסף על טיסות זולות ולקבל את אותו השירות במחיר נמוך יותר. לעומת זאת, לעתים ניתקל במצב של טיסות מפוקפקות, עצירות לא נעימות, ביטולים לא צפויים, וחיובים לא מוצדקים. כיצד נמנע מטיסות זולות שיעלו לנו ביוקר? כל זאת במאמר הבא...

טיסות זולות- צר'טרים
חלק מהטיסות הזולות שמציעים סוכני הנסיעות הן טיסות שכר ליעדים קרובים. טיסות שכר, בניגוד לטיסות הסדירות שמפעילות חברות התעופה הן טיסות שהוזמנו במיוחד לצורך תובלה או הסעה של נוסעים בהזמנה פרטית מראש. בדרך כלל ניתן למצוא מספר מקומות פנויים בכל טיסת שכר, אשר אותם החברה המפעילה רוצה למלא.

על ידי הזמנת טיסות זולות בצ'רטר אכן ניתן לקבל הוזלה משמעותית של מחיר הטיסה, שנגרמת כתוצאה מהרצון של החברות המפעילות את טיסת השכר למלא את המקומות החסרים בטיסה.

טיסות זולות- טיסות מעבר (טיסות לא ישירות)
אחת השיטות להשגת טיסות זולות היא שילוב של שתי טיסות ליעדים שונים במטרה להגיע לאותו היעד. מחד, שיטה זו אורכת יותר זמן בטיסה עצמה, שכן נדרש מעבר דרך תחנה שלישית ליעד המבוקש, אך בשילוב הנכון בין הטיסות ניתן להשיג הוזלה משמעותית במחיר הטיסה. טיסות זולות במיוחד מתאפשרות בזכות מחקר מקדים אודות חברות התעופה הזרות שלא מפעילות את שירותיהן בארץ. לדוגמא, ניתן להגיע ליעדי אירופה היקרים יותר דרך מדינות כמו רומניה ואוקראינה, אך הדבר מצריך השגת מידע מבפנים. אם אתם מכירים מישהו מארצות מזרח אירופה שיכול לסדר לכם כרטיס טיסה זול בהזמנה מקומית, טיסות זולות הן לא בשמיים עבורכם.

טיסות זולות ברגע האחרון- דקה 90
כמובן שטיסות ברגע האחרון הן טיסות זולות בהרבה ברוב המקרים מטיסות בהזמנה מראש. טיסות בהזמנה של הרגע האחרון מוצעות לנופשים במחירים נמוכים בהרבה בגלל הרצון של חברות התעופה למלא את המקומות שנותרו ריקים בטיסה, בדומה לרצון של החברות שמפעילות את טיסות השכר.
 
שיתופי פעולה: טיסות זולותמדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, איך לאתר דילים דקה ה 90, דקה 90 - טיסות, דקה 90 מלונות, ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
לייבסיטי - בניית אתרים