נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיסות >> טיסות צ'רטר
 

   מדריך הזמנת טיסות צ'רטר- מצא כאן מידע והנחיות כיצד למצוא טיסות צ'רטר זולותם. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

טיסות צ'רטר
 
איך להזמין טיסות צ'רטר ולמצוא את הדיל הטוב ביותר
 

חברות טיסות צ'רטר מפעילות מטוסים על בסיס צ'רטר, כלומר טיסות היוצאות מחוץ ללוח זמנים רגיל.

קישורים ממומנים
 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

מרבית חברות התעופה לפי לוח זמנים מפעילות גם טיסות צ'רטר אבל לא נחשבות ולא מסווגות כחברות טיסות צ'רטר. 

בהקשר של תיירות המונים, טיסות צ'רטר השיגו משמעות ספציפית יותר של טיסה שמטרתה היחידה להטיס נופשים ליעדי תיירות. טיסות צ'רטר אלה מנוגדות לטיסות לפי לוח זמנים אבל הן פועלות למעשה לפי לוחות זמנים מפורסמים קבועים. עם זאת, הכרטיסים לא נמכרים ישירות על ידי חברות טיסות הצ'רטר לנוסעים אלא על ידי חברות תיירות שהשכירו את הטיסה (לפעמים בהתאגדות של כמה חברות).
 
אף שחברות טיסות צ'רטר מטיסות בדרך כלל נוסעים שהזמינו בנפרד או בקבוצות קטנות לאתרים של חופים, ערים היסטוריות או ערים שם ממתינה להם ספינת תענוגות, לפעמים מטוס יוזמן על ידי קבוצה בודדה כגון עובדים בחברה, קבוצות ספורט או הצבא.
 
טיסות צ'רטר רבות נמכרות כחלק מחבילת נופש שבה המחיר כולל טיסות, לינה ושירותים אחרים. בעבר זו הייתה דרישה חוקית (או דרישה שנאכפה על ידי קרטל חברות התעופה), אבל המצב השתנה ו"טיסות לחבילות בלבד" לכאורה ניתנות לקנייה על ידי מי שמבקש רק להגיע ליעד. חבילות אלה לעתים קרובות זולות יותר מאשר תעריפים של חברות תעופה לפי לוח זמנים רגילות. יתר על כן, חברות טיסות צ'רטר לעתים קרובות פועלות בנתיבים או לשדות תעופה שבהם אין שירותים לפי לוח זמנים. מרבית התנועה בין שדות תעופה קטנים ובינוניים בבריטניה נעשית על ידי טיסות צ'רטר, ושדות תעופה אלה לעתים קרובות תלויות בתעריפי נחיתה של חברות תעופה שהן מקבלות מחברות הצ'רטר כדי לשרוד.
 
חברות תעופה רבות המפעילות שירותים לפי לוח זמנים קבוע (כלומר, הכרטיסים נמכרים ישירות לנוסעים) הקימו מחלקות צ'רטר, אף שאלה לא הוכיחו עצמן כמתחרות בחברות המתמחות בצ'רטר. נוסף על כך, חלק מחברות התעופה המסיעות מטען מטיסות נוסעים בצ'רטר. מנגד, חברות טיסות צ'רטר אחדות מציעות שירותים לפי לוח זמנים לאחר שפעילות הצ'רטר שלהן חשפה צורך או נישה בשוק.
 
הכלכלה של טיסת צ'רטר דורשת שטיסות יפעלו על בסיס של קרוב ל-100% מושבים מלאים.
 
חברות תעופה המפעילות טיסות צ'רטר וחברות נופש שהן הרוכשים הראשוניים של מושבים בהם רכשו מוניטין גרועים של אי-יציבות כלכלית. התפרסמו כמה מקרים שבהם נופשים, בעיקר בטיסות צ'רטר אירופאיות, קיבלו הודעת ביטול על הסידורים שלהם באתראה קצרה (ולפעמים איבדו סכומים משמעותיים ששילמו על חבילות נופש), או נתקעו ביעדים שלהם, בגלל התמוטטות חברת התעופה או חברת הנופש. מספר ביטוחי חובה וסידורים מחייבים נדרשו כדי למזער את הסיכון הכלכלי לפחות לציבור באירועים כאלה.

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, טיסות צ'רטר, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com טיסות צ'רטר

לייבסיטי - בניית אתרים