נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיסות >> טיסות זולות

איתור טיסות זולות

כיצד לאתר טיסות זולות

מדריך טיסות זולות- מצא כאן מידע כיצד למצוא טיסות זולות. חופש מוצלח!

טיסות זולות בדילים ובמבצעים- חברות התעופה מציעות מבצעים, כלומר טיסות מוזלות בתקופות קבועות. בדרך כלל מחירי המבצע יהיו בתקופות שאינן תקופות שיא, לדוגמא בחורף.

קישורים ממומנים:

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

 • הזמנה מראש - הקדים להזמין את טיסתך. חברות התעופה מציעות מבצעים ומחירים מיוחדים למקדימים להזמין. חברות התעופה מעוניינות למכור מראש (וגם לקבל לידיהן את התשלום) עבור טיסות עתידיות ולכן אפילו לעונות השיא ניתן למצוא טיסות זולות במכירה מוקדמת. לדוגמא, חברות התעופה מציעות מיד אחרי פסח טיסות לקיץ במחירים זולים להפליא, במכירה מוקדמת ולתקופה קצרה.
 • הייה יצירתי ביצירת מסלולי הטיסה. טיסות זולות אינן בהכרח זולות יותר. כרטיס טיסה במסלול תל אביב – לונדון- תל אביב בטיסה ישירה בחב' אל על או בריטיש איירוויס יהיהיותר יקר מאשר בחב' טורקיש איירליינס דרך איסטנבול. או טיסה לאתונה ומשם קניית קטע טיסה נפרד ללונדון בחב' תעופה זולה Low Cost Carrier ....
 • הזמן טיסה לפחות חודש לפני מועד הטיסה. הסיכוי למצוא מחירים זולים במועד שקרוב לטיסה קלוש ביותר.
 • השוואת מחירים תיירות 1 - לעיתים ניתן למצוא מחירים זולים יותר באינטרנט מאשר אצל סוכן נסיעות. לכן מומלץ מאד לבדוק במקביל.
 • השוואת מחירים תיירות 2 - כדאי להציץ כמה פעמים באינטרנט לפני שסוגרים הזמנת טיסות. המחירים נוטים להשתנות.
 • השוואת מחירים תיירות 3 - לעיתים ניתן למצוא מחירים זולים יותר בסוכנות נסיעות אחת מאשר בסוכנות נסיעות שנייה. לכן מומלץ לבקש כמה הצעות מחיר.
 • טיסות זולות בתוך ארה"ב ובאירופה יהיו בדרך כלל להמראות ביום שני בצהריים או שלישי בצהריים או בשבתות, כמו גם שהיה של יום ראשון ביעד. מדיניות זאת של חברות התעופה מושתת על החשיבה שנוסע עסקי ישלם עבור כרטיס טיסה יקר בהרבה כי הוא חייב לטוס בזמנים מסוימים. בכל מקרה כדי למצוא טיסות זולות מומלץ לבדוק מגוון של תאריכים ושעות טיסה. הגמישות שווה הרבה כסף בתיירות.
 • אם יש לך הרבה (מאד) סבלנות, עצבים חזקים במיוחד ולוח זמנים גמיש תוכל לחסוך הרבה מאד כסף דווקא אם תבחר לטוס על הטיסות המלאות ביותר והלחוצות ביותר. מצא לך מקום על טיסה שסביר שתהיה מלאה במיוחד (הזמן כרטיס טיסה הרבה זמן מראש במחיר מבצע) וקווה שחברת התעופה נקלעה למצב של הזמנות יתר OVERBOOKING . כשדיילת הקרקע בשער העלייה למטוס תחפש מתנדבים שמוכנים לוותר על מקומם בטיסה קפוץ והתנדב מייד. בתמורה תקבל שובר לטיסה מאוחרת יותר ופיצוי כספי נכבד.
 • מועדים קבועים נוטים להיות מבוקשים במיוחד וכתוצאה מכך לחוצים ביותר. בטיסות לישראל ובטיסות מישראל הביקושים הגדולים הם בחגים בכלל ובערבי חג וביום האחרון של פסח במיוחד. בחופש הגדול בכלל ובשבועיים האחרונים של אוגוסט במיוחד. בתאריכים בהם ניתן לקחת "גשר" בין התחלת החג או סוף החג או החופש הגדול וסוף שבוע.
 • תקופות הלחץ בטיסות בארצות הברית - יום רביעי לפני חג ההודיה, ארבעת הימים שלפני כריסטמס, יום העבודה הראשון אחרי ה ,NEW YEAR סופ"ש של MEMORIAL DAY , תקופות חופשות האביב בקולג'ים במרץ ובאפריל וכן עומס ביעדים ספציפיים כמו לאס ווגאס בסופי שבוע ובחג האהבה. לעומת זאת החגים עצמם דלילים בתנועת טסים.
 • טיסות ארה"ב ואירופה - יעד טיסה לערים קטנות. ערים גדולות הם יעדי טיסה פופולאריים ולכן יש ביניהם טיסות רבות. הן גם יהיו בדרך כלל טיסות זולות יותר מאשר טיסות ליעדים קטנים שיש אליהם מספר מועט של טיסות. לכן כדאי לקחת תחבורה ציבורית או אפילו לשכור רכב כדי להשלים את המסלול שמעבר. מה גם שלוח הזמנים של טיסות בין ערים גדולות הרבה יותר רחב מה שמאפשר גמישות ואפשרות למצוא טיסות זולות.
 • שדות תעופה נידחים - בדוק את לוחות הזמנים של טיסות לכל שדות התעופה באזור. אם אתה רוצה לטוס לשיקאגו בדוק גם את השדה הראשי O'HARE אבל גם את MIDWAY , אם אתה טס ללונדון בדוק את היתרו אבל גם את גטוויק וגם את סטאנסטד. סביר להניח שתמצא טיסות זולות בהרבה שמגיעות לשדות התעופה המשניים. חברות תעופה זולות טסות משדות תעופה קטנים.
 • כרטיס טיסה הלוך ושוב יהיה בדרך כלל יותר זול משני כרטיסי טיסה חד כיווניים. אבל לא תמיד! לעיתים שני כרטיסי טיסה ואפילו בחברות תעופה שונות, יהיו יותר זולים. מומלץ לבדוק! לצורך כך השתמש באתר השוואת מחירים מתוחכם כמו: KAYAK - Find Cheap Flights from 100+ Sites with One Click..
 • כרטיס טיסה הלוך ושוב יהיה לעיתים יותר זול מכרטיס חד כיווני. לכן זול יותר יהיה לרכוש כרטיס הלוך ושוב ולא להשתמש בקטע אחד. אם כי יש לשים לב לתנאי הכרטיס - כדי למנוע זאת חברות תעופה מסוימות קובעות קנס רטרואקטיבי על אי ניצול בקטע טיסה.
 • טיסות חוף לחוף בארה"ב - מומלץ להזמין טיסת לילה red eye flight. טיסות אלו ממריאות בסביבות השעה 23:00 ונוחתות בבוקר. אלו תמיד טיסות זולות יותר ואתה גם חוסך לילה מלון...
 • המנע מהזמנת טיסה אחרונה לאותו יום. אם טיסה כזאת מתבטלת בגלל מזג אוויר או בעיות טכניות חברת תעופה אינה דואגת לסידורי לינה. חברות התעופה אינן מפצות נוסעים בגין שיבושים בלוח הטיסות שאינם בשליטתן. מה שמוגדר ככוח עליון Force major
 • נוסע מתמיד - חברות במועדוני נוסע מתמיד וצבירת נקודות / מיילים לשם שימוש בנסיעות עתידיות


מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על טיסות זולות לתאילנד, רגע אחרון טיסות זולות, נוסע מתמיד, טיסות זולות, טיסות זולות להודו, טיסות זולות לדרום אמריקה, מחירי טיסות זולות, השוואת מחירי טיסות זולות, טיסות זולות בדרום אמריקה, הנוסע המתמיד, טיסות זולות דקה 90, טיסות זולות ללונדון.

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com טיסות זולות
לייבסיטי - בניית אתרים