נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיפים לנסיעה >> טיפים למטיילים בארה"ב

טיפים למטיילים בארצות הברית

למטיילים בארה"ב

מדריך טיפים למטיילים בארצות הברית - מצא כאן מידע כיצד למצוא דילים של מי שמטיילים בארה"ב. חופש מוצלח!


חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

לפני נסיעה לארצות הברית, בין אם בשביל לימודים, עבודה, פגישה עסקית או טיול, חשוב להכיר את המדינה שאליה אתם נוסעים. בגלל הקרבה היחסית בין התרבות האמריקאית לתרבות הישראלית, ובגלל השימוש התדיר בשפה האנגלית גם ביומיום הישראלי, יותר פשוט לעשות את המעבר הזה מישראל לארצות הברית מאשר להרבה מדינות אחרות.
עם זאת, חשוב להבין שלמרות הדמיון בין התרבויות השונות, עדיין קיימים הבדלים רבים ביניהן, וגם בין אנגלית אמריקאית המדוברת בארצות הברית לבין האנגלית הנלמדת בארץ או מול אנגלית בריטית. על מנת למצות את הטיול, ולהוציא את המקסימום מהפגישה העסקית שאליה טסתם, חשוב להיות מודעים לכך שהאנגלית שונה לעיתים, ועל מנת להגיע לתוצאות הרצויות, יש צורך לעיתים קרובות בלימוד אנגלית בצורה מקצועית.

אחרי שהבהרנו והכנו את עצמו לנסיעה, איך צריך להתנהג בארצות הברית?
חשוב לזכור שארצות הברית מכילה בתוכה תרבויות שונות לחלוטין ומגוונות. דרך ההתנהלות שלכם בחוף המזרחי אמורה להיות שונה לחלוטין מדרך ההתנהלות שלכם בחוף המערבי, חלק מהמדינות יכולות להיות ליברליות לחלוטין, וחלק מהמדינות יהיו דתיות ושמרניות בהתנהלות שלהם.
התרבות האמריקאית נותנת עדיפות בדרך כלל לחדשנות על פני מסורת. כאשר אתם מנסים לשכנע מישהו או כאשר אתם נמצאים בעיצומו של משא ומתן, יש להתבסס על עובדות ואמיתות אובייקטיביות המתאימות לתרבות דמוקרטית, קפיטליסטית וצרכנית כמו זו האמריקאית. לאינדבדואל יש מקום גדול בתרבות האמריקאית, והקבוצה תופסת מקום פחות גדול בחיי האדם, יותר פרסונליזציה, וההנחה שלכל אדם יש תחליף.
חשוב לזכור כאשר אתם מגיעים לטיול בארצות הברית ונדרשים לדבר באנגלית, להקפיד על השפה המתאימה למטרה של הטיול. אם אתם נוסעים לטיול לשם הנאה, טעויות ילקחו בצורה קלה יותר ולא יקפידו על הדקדוק שלכם, אך כאשר אתם נוסעים למטרה מקצועית כלשהי, יש להקפיד על כללי הדקדוק, זמנים ולהשתמש באוצר מילים רחב ומקצועי. אנגלית כמו זו שבה אנחנו משתמשים בחיי היומיום בישראל, אם זה ברשת האינטרנט, במוזיקה או בטלוויזיה, מלאה בשגיאות ולרוב לא תספיק כאשר אתם נוסעים למטרה מקצועית, וחשוב להכין את עצמכם לנסיעה גם מבחינת רמת האנגלית שלכם.מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, איך לאתר דילים דקה ה 90, דקה 90 - טיסות, דקה 90 מלונות, ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
לייבסיטי - בניית אתרים