נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיפים לנסיעה >> כך תמזער את אי הנוחות בשדה תעופה
 

   מדריך נסיעות: כך תמזער את אי הנוחות בשדה תעופה- מצא כאן מידע והנחיות כיצד למזער את אי הנוחות בשדה תעופה . חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

כך תמזער את אי הנוחות בשדה תעופה
 
צריך לטוס - איך תפחית את אי הנוחות הלחץ והמצוקה בשדה התעופה
קישורים ממומנים
 

מנוע חיפוש השוואת מחירי טיסות:  שדה תעופה

שדות תעופה, ובמיוחד בעונה הבוערת ידועים כמקומות מלחיצים ומגבירי מצוקה- התורים הארוכים, בדיקות הביטחון שבהם אתה תמיד בחזקת חשוד, ביקורת דרכונים, עייפות ולחץ זמן פן תפספס את הטיסה שלך. 

אל דאגה. במעט תחכום ידע ונקיטת מספר צעדים מראש תוכל לצמצם את אי הנוחות:
 
  1. הלחץ בשדה התעופה מתחיל כבר כשאתה נכנס לשדה התעופה ורואה לפניך תורים ארוכים של נוסעים ליד דלפקי הבידוק של חברות התעופה. תוכל לעקוף את התור אם תעשה בידוק באינטרנט- online check in – ואם אתה יכול לארגן את כל המטען שלך במזוודה אחת שתעלה איתך למטוס –כבודת יד. בצורה כזאת תחסוך זמן, ובארצות הברית לדוגמא, גם כסף כיוון שרוב חברות התעופה גובות כיום 25$ נוספים על מזוודה שנייה.
  2. בשדות תעופה מסוימים קיים שירות בידוק כללי לכל הטיסות היוצאות מחוץ לבנין שדה התעופה. השירות הזה עולה כדולר עד שני דולר למזוודה אבל בהחלט שווה את הכסף אם אתה מתכוון לעלות על טיסה ואתה נושא מטען גדול יותר מכבודת יד.
  3. השתמש בשירותי בידוק מוקדם – Early Check In    - רוב חברות התעופה מציעות אפשרות להירשם לטיסה ולמסור את המטען עד 24 שעות לפני הטיסה בתחנות מיוחדות בערים הגדולות. בדרך כלל בנקודות כמו בתי מלון גדולים, תחנות רכבת, חברות השכרת רכב, מרכזי כנסים וכדומה. תחנות אלו נקראות City Terminal
  4. בדיקה ביטחונית בשדות התעופה היא עוד מחסום שחייבים לעבור אותו והוא גורם מעקב ומלחיץ. בישראל ובעברית לבעלי דרכון ישראלי המשוכה נמוכה אבל בשדות תעופה בחו"ל ובמיוחד בארצות הברית מומלץ להתכונן מראש ולדעת מה צפוי לך. ודא שמטען היד שלך מאורגן נכון. לדוגמא בנמלי התעופה בארה"ב נוח לאנשי הביטחון לראות לבדוק את המטען שלך אם הוא מאורגן בצורה הבאה: שכבת בגדים ועליה דברי אלקטרוניקה, ועליהם עוד שכבת בגדים וכדומה.  להסבר מלא והנחיות של מנהל הביטחון של שדות התעופה האמריקאים
    בעומדך בתור לבדיקה הביטחונית הכן את כרטיס העלייה למטוס ודרכון כדי להציגם בכניסה לבדיקה, חלוץ את נעליך, הורד מעיל ז'קט או כל לבוש עליון, חגורה או כל אביזר מתכתי כולל מטבעות ומפתחות לפני שאתה נכנס לעמדת השיקוף.
    חשוב!!! (במיוחד בטיסות לארה"ב ובתוך ארה"ב) זכור כי נוזלים, ג'ל, שמפו, קרם וכדומה  יש לשים בתוך שקית פלסטיק בעלת סגירה נצמדת בנפח של רבע גלון כאשר כל מיכל בקבוקון או אריזה לא יהיו גדולים מ 3 אונקיות (85 גרם). יוצאים מן הכלל הם חלב אם ותרופות,
    עגלות ילדים יש לקבל ולהעביר בנפרד דרך השיקוף.
 
 
וכמובן שישנם עוד גורמים רבים שאינם בשליטתנו הנוסעים כמו איחורים, אבל בכל מקרה ותמיד עצה טובה לכל נוסע באשר הוא נוסע: סבלנות ואורך רוח יעזרו ויקלו. זכור כי שדה התעופה,זמני הטיסות ובמיוחד זמני הקישור שבין טיסות המשך (  minimum connecting time) מתוכננים בצורה כזאת שהנוסעים יגיעו בזמן לטיסה כדי שטיסות יצאו בזמן.  

 

 

להזמנת כרטיסי מוזלים דקה 90:

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, כך תמזער את אי הנוחות בשדה תעופה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com כך תמזער את אי הנוחות בשדה תעופה

לייבסיטי - בניית אתרים