נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיסות >> כרטיס טיסה כיוון אחד
 

   מדריך הזמנת כרטיסי טיסה - מצא כאן מידע והנחיות כיצד למצוא
 כרטיסי טיסה זולים. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

 כרטיסי טיסה
 
 כרטיס טיסה בכיוון אחד: איך למצוא מחירים טובים
 

בחיפוש אחר כרטיס טיסה ברירת המחדל היא כרטיס טיסה הלוך ושוב.

קישורים ממומנים
 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

בדרך כלל זה הכרטיס שאתה רוצה אבל מדי פעם אתה באמת צריך כרטיס רק בכיוון אחד. כאשר אתה קונה כרטיס הלוך וחזור אתה צריך להתחייב על תאריך חזרה, כמו בטיול בלתי מוגבל הדורש קניית שני כרטיסים בכיוון אחד, או לפעמים אתה סתם רוצה לטוס בכיוון אחד ולהמשיך את דרכך עם רכבת או שייט.

  • עד לאחרונה התעריפים הנמוכים בטיסות ניתנו רק לכרטיסים של הלוך ושוב, שכללו את הלילה שבין שבת לראשון. הרעיון היה למנוע מאנשי עסקים שטסים הרבה, אך מעדיפים לבלות את סוף השבוע בביתם לטוס בזול, ולפתות נופשים שגמישים בסופי שבוע בהצעות מחיר זולות. עד לאחרונה אפילו אצל ענקית הטיסות הזולות SouthWest  הטיסה הזולה ביותר הצריכה הזמנת כרטיס הלוך וחזור, זה היה כלל ברזל שלא היה ניתן לשנות.    
  • לא עוד. תמונה זו השתנתה לחלוטין. מהשוואת דילים של טיסה בכיוון אחד בלבד לטיסה הלוך ושוב בתחילת ספטמבר מגלים תמונה שונה לגמרי. ניקח לדוגמא טיסות מניו יורק ללוס אנג'לס וללונדון לטיול בן שבעה ימים באמצע אוקטובר:
  • ניו יורק ללוס אנג'לס- כרטיס בכיוון אחד הזול ביותר שנמצא עלה 159$ בטיסה ישירה הנוחתת בלונג ביצ' עם חברת התעופה JetBlue, אבל חברת American הציעה כרטיס לשדה התעופה הבין לאומי בלוס אנג'לס שהיה יקר רק במעט, במחיר של 169$. ב 317$ JetBlue הציעה גם כרטיס הלוך וחזור שהיה הזול ביותר אבל דלתא היתה קרובה ב324$. בהתחשב בתחרותיות הקיימת בטיסות בתוך ארה"ב תוצאה זו אינה מפתיעה.
  • ניו יורק ללונדון- הכרטיס הזול ביותר שנמצא עלה 275$ ועוד מיסים לטיסה ישירה עם חברת התעופה Air India ִ האפשרות הזולה הבאה ב-303$ פלוס מיסיםעם עצירה בדבלין עם חברת התעופה Aer Lingus. הצעות החברות הגדולות היו כולן יקרות יותר עם מחירי טיסות שנעו בין 752$ ל851$. Delta הציעה את הכרטיס הזול ביותר לשני כיוונים במחיר של 509$ אך החברות הגדולות במקרה זה היו קרובות במחיריהן. מקרה זה דומה למסורת בקרב חברות התעופה הגדולות. כרטיס הלוך ושוב זול אך כרטיס בכיוון אחד יקר יותר.
 
באופן כללי, למרות הדוגמא המצומצמת שניתנה כאן, תמונת המצב דומה למה שאנו רואים. דוגמאות אלו מובילות אותנו למסקנות הברורות לגבי בחירת חברת תעופה. אם אתה מחפש כרטיס טיסה בכיוון אחד בדוק כמה שיותר חברות ואל תדלג על החברות הקטנות.
אל תניח כי הדילים הטובים ביותר יהיו על החברות הזולות, גם החברות הגדולות יכולות להציע הצעות מפתיעות.
כשאתה טס מעיר גדולה אליה טסות הרבה חברות, ערים כמו ניו יורק או לונדון, חפש כרטיס טיסה גם בחברות שאינן מקומיות, ברר בחברות קטנות שטסות דרך אותן ערים, יכולות להיות להן הצעות מפתיעות שנועדו למלא טיסות ריקות. לדוגמא, חברות שבסיסו באסיה עוצרות באירופה בדרכן לארה"ב, לכן טיסה בכיוון אחד מאירופה לארה"ב תהיה זולה יותר באמצעותן.
במהלך השנים הקרובות צפו לראות חברות תעופה חדשות המתמחות בטיסות זולות בטיסות בין לאומיות בדומה ל Flyglobspanו-Zoom, שלאחרונה התחילו בטיסות טרנס אטלנטיות.
למרות שחברות אינן מפרסמות כרטיסים בכיוון אחד מוזלים תמיד כדאי להתייעץ עם סוכני נסיעות שמכירים את הרגלי העבודה האמיתיים של חברות התעופה ויידעו מי מהן בכל זאת נותנת מחירים טובים.
 

ואם כל האופציות לא עוזרות, וכרטיס בכיוון אחד עדיין יקר יותר מכרטיס הלוך ושוב אולי כדאי לפעול בדרך הישנה, לקנות כרטיס טיסה הלוך ושוב זול ולא להשתמש בכרטיס החזרה.


הזמנת כרטיסי טיסה טיסות סדירות כרטיס טיסה בכיוון אחד שלבים להזמנת כרטיס טיסה
טיסות זולות טיסות לתאילנד כרטיס טיסה כיוון אחד טיסות שכר
טיסות זולות דרום אמריקה דילים רגע אחרון מחלקת עסקים זולה  טיסות שכר למינכן
דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com כרטיסי טיסה

לייבסיטי - בניית אתרים