נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיפים לנסיעה >> למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל
 

   מדריך הזמנת למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל?- מצא כאן מידע והנחיות כיצד למצוא למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל? זולותם. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל
קישורים ממומנים
 

לרכישת פולסה מומלצת לביטוח נסיעות לחו"ל : ביטוח נסיעות מומלץ לחו"ל

כולנו שמענו על המקרים המצערים האלה של אנשים שטסו לחו"ל ליהנות ופתאום קרה להם משהו לא צפוי.

טיול רגלי תמים הסתיים ברגל שבורה, כאבי השיניים לא אפשרו לישון בלילה, נסיעה בג'יפ הסתיימה בהתהפכותו, בסיומה של טיסה ארוכה התגלו קרישי דם, הסב הקשיש חש רע, המזוודה נעלמה, המצלמה היקרה נגנבה. כולנו אומרים שלנו זה לא יקרה, אבל האמת היא שדברים כאלה קורים. זאת הסיבה שכל אדם המתכנן טיסה לחוץ לארץ – כדאי שיבטח את עצמו.

אז למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל? כי כדאי לכם להבטיח לעצמכם שכאשר אתם נמצאים בארץ זרה ומשהו קורה, לא תאלצו להתמודד לבד עם מקרים של פציעות ומחושים. לעתים עולה הצורך בחילוץ או באשפוז בבית חולים - ביטוח נסיעות לחו"ל יבטיח לכם שלא תצטרכו להתמודד לבד עם קבלת החלטות בארץ ניכר ויבטיח לכם חסכון בהוצאות כבדות ובלתי צפויות. ביטוח נסיעות לחו"ל יבטיח לכם טיפול טוב ומסור, במידה ותזדקקו לו, על ידי רופאים ובתי חולים ברמה גבוהה.
 
 
הביטוח הרפואי של קופות החולים לא מכסה אירועים כאלה, הוא תקף רק בהיותכם בישראל. אז כפי שאתם דואגים לבטח את עצמכם בארץ למקרים לא צפויים, כך עליכם לבטח את עצמכם כשאתם יוצאים ממנה.
כשתתחילו להתעניין בביטוח הנסיעות לחוץ לארץ ותערכו סקר שוק, הקפידו לבדוק את גבולות האחריות של הכיסויים השונים, מכיוון שיש סוגי תכניות שונות וגמישות בבחירת גבולות האחריות. חשוב שחבילת הביטוח בה תבחרו תהיה בהתאמה לאופי הנסיעה שלכם: האם אתם נוסעים לזמן ממושך או קצר, גיל הנוסעים, האם ילדים כלולים, סוג הפעילות המתוכננת, היעד אליו תיסעו ועוד. אם אתם טסים לחופשת סקי, למשל, רצוי שתוסיפו לפוליסה הבסיסית הרחבה מיוחדת, שתשלים את הכיסויים על פי סגנון החופשה שלכם.
 
 
חברות המספקות ביטוח נסיעות לחו"ל לרוב מבדילות בחבילות הביטוח שלהן בין צעירים בריאים שטסים לחו"ל לחופשה אתגרית ממושכת או ללימודים ממושכים, בין אנשים בריאים הטסים לתקופות קצרות, בין אנשי עסקים עד גיל מסוים שטסים לעתים תכופות, בין אנשים החולים במחלות כרוניות ונוטלים תרופות באופן קבוע, בין כיסוי המיועד לנשים בהריון עד שבוע 32 להריון וכדומה.
 
 
ביטוח רפואי של נסיעות לחו"ל כולל חילוץ ופינוי לבית חולים וקבלת טיפול רפואי במקרה של מעורבות בתאונה, הוצאות טיפול נמרץ ואשפוז, פינוי באמצעות מטוס לארץ, ייעוץ רפואי, קניית תרופות וטיפולי שיניים דחופים.
 
 
ביטוח הנסיעות לחו"ל אינו כולל רק את הפן הבריאותי אלא גם ביטוח של המטען שלכם וחפצי הערך שלכם. אם פתאום תחסר לכם מזוודה, ייגנב לכם המחשב הנייד, יאבד הדרכון או חפצי הערך – הביטוח יכסה את ההוצאות הללו, ויחסוך לכם כאב ראש מיותר.
 
 
אז במקום לשאול למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל, פשוט תעשו אותו ותבטחו את עצמכם מכל הצדדים, על כל צרה שלא תבוא.

 

להזמנת ביטוח נסיעות לחו"ל במחירים מוזלים דקה 90:

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל?, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל?

לייבסיטי - בניית אתרים