נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> מועדוני לקוחות

מועדוני לקוחות

מועדוני לקוחות: תיירות, מועדוני הנוסע המתמיד.

מועדוני לקוחות של חברות תעופה.


קישורים ממומנים:

בעולם העסקים אנו נמצאים במן מרוץ תמידי שבו מי שנשאר מאחור פשוט יוצא מהמרוץ. אין כאן שום רחמים וחוקי המשחק הם שאין חוקים. מכל זה מי שיוצא המורווח ביותר הוא דווקא האזרח הקטן שנהנה מנותני השירותים. בדרך כלל חברות שרוצות לשמור על קהל לקוחות קבוע ולהוסיף עוד. בונות מעין מועדון שנותן הנחות וצופרים על פי השימוש של אותו לקוח בשירותי המועדון. מועדוני לקוחות של חברות תעופה למשל מעניקות נקודות על כל טיסה וברגע שצברתם מספר נקודות מסוים אפשר להמיר אותו בכסף, טיסות חינם או חופשות מסובסדות וכן הלאה וכן הלאה.

בדרך כלל כשאנו באים לבדוק אם לפתוח חשבון בבנק מסוים או לחלופין לקנות בסופר מסוים, עד כמה שזה נשמע שולי, ואולי אפילו טיפה ילדותי, כדאי תמיד לבדוק מה ההטבות שמציעים לנו בהצטרפותנו לאותם מועדוני לקוחות ובאחוזים גבוהים מהמקרים ההבדל היחיד באמת בין הגופים השונים יהיה שיעור גובה ההטבה (אם בכלל).

בארץ, שוק מועדוני לקוחות של חברות התעופה אינו כל כך מסעיר, ואינו פותח בפני הלקוח ים של אפשרויות משום שאפשר לומר שיש לחברת אל על מוניטין על השמים של ישראל. אך בכל זאת ההצטרפות לאותם מועדוני לקוחות של חברות תעופה איננה בתשלום (נכון להיום) ואפילו אם אתם לא טסים לניו יורק כל שני וחמישי עדיין שווה להירשם משום שמי יודע, אולי עוד כמה שנים זה ישתלם.

אמנם בשוק התעופה מועדוני לקוחות לא כל כך מגונים, אבל בשאר השווקים בארץ דווקא כן. בדיקה מקיפה של השטח באמצעות גלישה באינטרנט יכולה להסתכם בכמה דקות בודדות, וכך תוכלו למצוא לעצמכם עסקה טובה שתשרת את האינטרסים של כולם, שלכם ושל המועדון.

רעיון זה אמנם טוב ביסודו, אך גם לכאן פלשו אותם אנשים שמעוניינים בפרטיכם האישיים. לכן חשוב לא לחתום על שום מסמך לפני שיודעים מי ומה העוסקים בדבר.

הטבה היא לא מילה גסה, יש הטבות ומבצעים שחבל לפספס. בדיקה של כמה דקות על הנושא שעומד על הפרק יכולה להתברר כמשתלמת ביותר.

הזמנת מלונות דקה 90 - מחיר מיוחד לגולשי האתר:


להזמנת מלונות במחירים מוזלים - דקה 90

Aff.co.il רשת שותפים

דקה 90 - מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com דקה 90


דקה 90 - מאמרים נוספים.

טיסה חינם

טיסה חינם

טיסות חינם- גלה איך לנצל את מועדון הנוסע המתמיד ואת הקניות היומיומיות שלך לטובת צבירת נקודות במןעדון הנוסע המתמיד שתביא אותך במהירות לכרטיסי חינם
טיסה חינם

נוסע מתמיד

נוסע מתמיד

נוסע מתמיד- למד כיצד להפיק את המירב מחברות במועדוני נוסע מתמיד. חסוך כסף והרווח טיסה חינם
נוסע מתמיד

שידרוג כרטיס טיסה

שידרוג כרטיס טיסה

שידרוג כרטיס טיסה- איך לשדרג כרטיס טיסה עם מיילים או נקודות נוסע מתמיד למחלקת עסקים או למחלקה ראשונה ולטוס בחינם. שידרוג כרטיס טיסה בחינם
שידרוג כרטיס טיסה

נקודות נוסע מתמיד

נקודות נוסע מתמיד

הנקודות, או המיילים, שלך כנוסע מתמיד עומדות לאבד את תוקפן ורק אתה יוכל לשמור עליהן. במהלך השנים האחרונות מספר חברות תעופה שינו את מדיניות תוקף המיילים
נקודות נוסע מתמיד

הנוסע המתמיד

הנוסע המתמיד

חברי מועדון הנוסע המתמיד צוברים נקודות עבור ביצוע טיסות הנקודות מצטברות וניתן לפדות אותן כנגד כרטיסי טיסה. הנוסע המתמיד היינו רעיון שיווקי ומסחרי.
הנוסע המתמיד

לייבסיטי - בניית אתרים