נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> מלונות >> מלון באילת
 

   מדריך הזמנת מלון אילת- מצא כאן מידע והנחיות איך להזמין מלון א. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

 
 מלון אילת
 
 מלונות באילת
 
 
אילת, הו אילת, עיר החופש האולטימטיבית. אילת עיר התיירות, החופש והנופש. כל אחד וה"אילת" שלו. אין ספק שבקיץ, ובעיקר בחודשי יולי אוגוסט, אילת היא הבירה הבלתי מעורערת של תיירות הפנים, תיירות בארץ.
 
קישורים ממומנים:
 

מנוע חיפוש השוואת מחירים מלון אילת : מלון אילת

 
ישראלים רבים מוצאים עצמם יוצאים לחופש בחו"ל וגם באילת באותו קיץ. או לפחות אילת בקיץ וחו"ל בחגים, או להפך...
לרשימת אטרקציות באילת לחץ כאן
      
אילת מציעה מבחר מגוון ורחב של בתי מלון. אילת גם מציעה לתיירים את כלהאפשרויות שמסביב לשהייה במלון. קניות, בילויים, טיולים, חוויות, הרפתקאות, אפשרויות למבוגרים עם או בלי ילדים. לצעירים ולצעירים ברוחם. אילת גם מוצפתבתיירים, מה שמרבה את קסמה, את צבעוניותה וגם את מחיריה...
כך או כך למי שאיןדודה באילת חייב למצוא לעצמו ולמשפחתו מלון לשהייה באילת כי לאילת לא נוסעים בלילילה, או שניים ואף יותר. אין ספק שזהו חלק מהקסם של חופשה. גם אם מדובר בחופשהבארץ, כדי שחופשה תהיה אטרקטיבית היא חייבת להיות במקום רחוק. גם ארבע שעות נסיעהזה בקטגוריה של הרחוק. אילת לא נמצאת מהלך נסיעה הלוך וחזור ביום אחד (לפחות לאבקריטריונים של נסיעת תענוגות). כי מה שרחוק עוטה קסם. ואילת בהחלט רבתקסם.
חופשה באילת:
מצורף לנוחיותכם מדריך משרד התיירות לאילת: אילת - משרדהתיירות- מדריך התיירות.

המלצות על בתי מלון באילת

מדריך תיירות אילת

איך מזמינים מלון באילת:
ראשית כדאי לשים לב שמעבר לחלוקה המסורתית של מלונות לפי מספר כוכבים או מלונותלפי רמתם, מלון שני כוכבים, מלון שלושה כוכבים או לחילופין מלון תיירות מלון בדרגהראשונה, מלון דה לקס וכו' ישנו גם דירוג של בתי מלון לפי הסגנון שלהם. כלומר מלונותשהם קלאבים, מלונות שמאופיינים ע"פ הפעילות שלהם theme hotel (לדוגמא מלון ספורט ), מלונות "הכל כלול" או מלון בסגנון מוטל וכולי.

חשוב להתאים את רמת הציפיות לרמת המלון. לדוגמא בתי מלוןבסגנון מוטל ישכן בקיץ צעירים ובני תשחורת רבים, מה שמעלה את רמת האדרנלין והווליוםבמעליות ובמסדרונות- לא מתאים למבוגרים.
מלונות באילת גם מחולקים לפי מיקומם. מלונות החוף מול מלונות שבתוך העיר. מלונות שנמצאים ליד החוף גם הם נחלקים למלונותבעלי חוף פרטי ושאינם. כמו כן ישנם מלונות בחלקים מרוחקים יותר ממרכז העיר, בחוףהדרומי וישנם שבחוף הצפוני. המשמעות כמובן היא בנוחות בגמישות ובניידות. למי שמגיעלאילת בטיסה או עם רכב תהיה ראיה שונה לגבי מיקום המלון ביחס לאילת עצמה.

מלונות שלהם חוף פרטינחשבים למובחרים יותר. מי שמגיעלאילת כדי לא לצאת מן המלון מן הסתם יעדיף מלון עם חוף צמוד. כמובן שהיחסים ביןמיקום המלון ובין הים האדום נמצאים ביחס ישיר למחיר המלון.
מלונות אילת ברובם הםמלונות בבעלות של רשתות, אולם ישנם גם מלונות פרטיים. כדאי לשים לב לעובדה זאת בעתהזמנת המלון.

איך להזמין מלון באילת ולא לצאת פראייר:
שלבראשון: סריקת אתרי האינטרנט המרכזיים כדי להתרשם מרמת המחירים. חפשו בגוגללפי המילים: הזמנת מלון, מלון, מלונות, מלון באילת, מלונות באילת. לכו גם לתוצאותהאורגניות של החיפוש וגם לפרסומות adwords שמופיעות בשוליים (בצד השמאלי בדרך כלל). אל תנסו להזמין מלון עדיין! קחו נייר ורישמו בצד מחירים.

התרשמות כללית ממצאי המלונות אחרי שקבעתם מה הסגנון, כמהבערך צריך לעלות מה שאתם מכוונים אליו מגיע השלב הבא והוא: איך למצוא את הדיל הטובביותר.
וכמו בכל דבר אחר בחיים תתמקחו!

אם סימנתם לעצמכםמלון שנמנה על רשת, ראשית בידקו באתרהאינטרנט של הרשת. אל תתעצלו. הרימו טלפון לרשת עצמה. הרימו טלפון גם ישירות למלון. דברו עם הקבלה או מחלקת ההזמנות ונסו לקבל מחיר יותר טוב. או לחילופין יש מלונותשנותנים "חבילות" כדי לשפר את ההצעה. תוספת של שוברי כניסה לאטרקציות או תוספתארוחות וכדומה.

מלון שמציג מחיר טובבאחד מאתרי האינטרנט של סוכניותהמלונות שווה "התבייתות" ומיקוח. צלצלו לחברה ותגידו שקיבלתם מחיר טוב יותר אצלהמתחרה. בדרך כלל יש להם מנדט להוריד עוד כמה אחוזים מהמחיר.
הזמנת מלון דרךרשת יכולה להניב הנחה מצטברת בדמות 5% הנחה לאורחים חוזרים או חברי מועדון. כדאילהירשם לכל המועדונים כי עם ההרשמה המלון או הרשת מציגים הטבה.

זכרו-
אילת לוהטת בקיץ. גם המחירים...
רשתותהמלונות לא תמיד יכולות להוריד מחירים. גם כשהן רוצות. לכן הן מוצאות דרכים אחרותכדי למשוך אורחים

בדקו מה הדיל המשתלם יותר באופן יחסי (! ) לעיתים פנסיון מלא יהיה יקר יותרמחצי פנסיון, אבל הרבה יותר זול מחצי פנסיון וארוחת ערב קנויה מחוץ למלון.
אםאילת מלאה, כשתפוסת מלונות גבוהה, תשכחו ממציאות

ההמלצה:
1.
תמיד גםלפנות ישירות למלון
2.
להירשם ברשת לחברות במועדון כדי לקבל הטבה
3.
להתמקחעם פקידי ההזמנות (אבל בנועם חברים, בנועם! )
4.
תעשו חיים. אילת היא אתר חופשהנפלא.
5.
מלון הוא מלון. הוא לא בית והוא לא שלכם. שימרו עליו וכבדו אותו והואבתמורה יכבד אתכם
 

 

 

להזמנת מלון אילת במחירים מוזלים דקה 90:

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com מלון אילת

לייבסיטי - בניית אתרים