נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> מלונות באילת- מידע נוסף

מלונות באילת

מלונות באילת מדריך מלונות אילת - מצא כאן מידע על מלונות אילת. חופש מוצלח- נסיעה טובה!
אילת, העיר הדרומית בישראל היא נווה מדבר לחוף הים האדום, נקודת מפגש של השמש, המדבר והים, מפרץ אילת מהווה לשון ים ארוכה המפרידה בין מדבר סיני לבין חצי האי ערב.


מנוע חיפוש השוואת מחירי מלונות באילת
אילת הנה עיר התיירות המובילה בארץ ומתוך כך, ענף התיירות הנו הענף העיקרי בעיר. באילת ישנם עשרות בתי מלון המקצים ביחד כ - 12,000 חדרי אירוח ברמות שונות העיר אילת כעיר תיירות מציעה לאורחיה, נופים מדהימים, אטרקציות טבעיות, לצד אטרקציות תיירותיות, מקומות בילוי ומקומות לינה עממיים ואקסקלוסיביים גם יחד, אירועים ופסטיבלים.
תושבי העיר אילת, אנשים חמים ומסבירי פנים, מארחים למופת ומוקירים את האורחים המגיעים לעיר. לצד האזור התיירותי ישנן בעיר שכונות מטופחות ומפותחות ושיפור חזות פני העיר תופס תאוצה בימים אלה.

מלונות באילת - חלק משמעותי בחופשה

מלונות באילת הם מרכיב משמעותי ומרכזי בהוויה של אילת. מלונות באילת הם הגורם מספר אחד להגעת תושבי חוץ וישראלים לאילת. מלונות באילת הם גורם מרכזי בתיירות בישראל, מלונות באילת הם אבן דרך בחוויה התיירותית הישראלית כמו גם בחוויה התרבותית הישראלית. מלונות באילת הם גם גורם כלכלי משמעותי הן בעיר אילת עצמה והן בתעשיית התיירות הישראלית בכלל.

מלונות באילת הם חלק מהחוויה הישראלית. ניתן אף להגדיר את אילת כעיר של מלונות. אילת כמו לאס וגאס היא עיר תיירותית המציגה חזית נוצצת של מלונות בחזית ואילו בחלקה השני והאפור היא עיירה מדברית ללא מרכיבי משיכה בולטים.

לא בכדי הפכו מלונות באילת למוקד משיכה תיירותית ולמרכז ההוויה של העיר הדרומית ביותר בישראל. אילת היא עיר תיירות היושבת לחופי הים האדום, מציעה 365 ימי שמש בשנה, מרכזי קניות, חיי לילה סוערים, מרכזי ספורט ימי ואווירה תיירותית, תחושת חופש וחופשה מוחלטים.

אילת בהיותה רחוקה ממרכז הארץ ובהיות העיר אילת מוקד משיכה לתיירות קבוצות מחו"ל מגוון המלונות שאילת מציעה הוא רחב ומגוון, ובתוך כך הצפייה לרווחים ובמיוחד לרווחים במטבע זר מן המלונות באילת היא ארוכת שנים, לעיתים נכזבת ולעיתים מצליחה יותר. בכל מקרה, תעשיית מלונות באילת כמו גם תעשיית התיירות בכלל באילת היא ללא ספק מרכז הפעילות העסקית בעיר ומרכז ההכנסות לתושבי אילת. תעשיית מלונות באילת היא שמגלגלת ומניעה גם מהלכים כלכליים גדולים ומגוונים.

להלן מקבץ ידיעות חדשותיות בנושא מלונות באילת הבאים להדגים ולהמחיש את הפוטנציאל הכלכלי ואת מידת העניין שיש לבעלי ההון ולתיירנים בתחום מלונות באילת מחד ומאידך את הרגישות וחוסר היציבות של תפוסת מלונות באילת- מקבץ חדשות מלונות באילת:

"ארקיע וישראייר מציעות כרטיס טיסה משולב עם הזמנת מלונות באילת כדי להוזיל את מחיר הכרטיס, בהתאם למועדי ההזמנה, למועדי הטיסות ולשיתופי-פעולה עם חברות האשראי ועם רשת מלונות ישרוטל באילת.
בנוסף השיקה בסוף השבוע ארקיע מבצע שיתוף-פעולה עם רשת ישרוטל, במסגרתו כל המזמין בחודשים יולי ואוגוסט סופ"ש באחד ממלונות הרשת באילת יוכל לרכוש טיסה ב-129 שקל לכיוון (28.06.2010גלובס, )

איתי רוגל, מנכ"ל תשלוז השקעות ואלעד מלונות, המנהלות את תיק הנדל"ן הפרטי של יצחק תשובה בארץ, מספר על הכיוון של הבוס: "נרחיב את הפעילות בשוק המלונאות". בשטח, הם מעדיפים בינתיים מכירה על קנייה... תחום המלונות קרוב ללבו של יצחק. חשוב לו להיות שם. אם היה עכשיו שטח בפריים לוקיישן שאפשר לקנות בישראל ולבנות בו מלונות באילת, הוא היה עושה את זה", אומר איתי רוגל, מנכ"ל החברות תשלוז השקעות ואלעד מלונות, המנהלות את תיק הנדל"ן הפרטי של יצחק תשובה בישראל." (27.06.2010 כלכליסט)

"2.3 מיליון דולר לפנטהאוז על הים האדום- תשובה ייבא לישראל שיטה לפיה בעל המלון מוכר חדרים למשקיעים פרטיים בשיטת ליס־בק: כלומר כל חדר משמש לפי חוזה את בעליו לתקופה מוגבלת בשנה ... שיטה זו נמכרים חלקים מהמלון או אפילו כולו לבעלי חדרים פרטיים. כל חדר משמש לפי חוזה את בעליו לתקופה מוגבלת בשנה (מלונות באילת מדובר בשמונה ימים בכל שנה), ובשאר השנה הוא משמש כחדר מלון לכל דבר ומקבל את שירותי המלון מחברת הניהול שלו..." (כלכליסט 27/06/2010)

"קבלו חופשה חינם במלונות באילת- בריכה, ים, מלון פאר וכל הפינוקים הנלווים - כל אלו ממתינים, ובחינם, לרופאים ובני משפחתם שיסכימו לרדת לאילת ולעבוד במשך שבוע במשמרות הבוקר בחדר המיון ובמחלקות הילדים בבית החולים. היוזמה החדשה נולדה לאחר שבשנים האחרונות סובל בית החולים הדרומי בארץ ממצוקת כוח אדם. מנהל ביה"ח: "מקבלים המון פניות... בבית החולים יוספטל שבאילת מצאו דרך מקורית ומוצלחת לשכנע רופאים מאזורים שונים בארץ לתגבר את מערך משמרות הבוקר - הם מממנים להם חופשה וכן מלונות באילת, לכל המשפחה, ובאחד ממלונות הפאר. בתמורה לתענוג, מתחייבים הרופאים לעבוד בשעות הבוקר בבית החולים, כאשר אחר הצהריים הם חופשיים להתענג על האטרקציות השונות בעיר וכן במלונות אילת..." (28/10/2010 חדשות 2).

מאידך, כאשר אפשרות מלונות זולים וחופשה מוזלת בתורכיה נחסמת, ניתן היה לצפות שהישראלים יזמינו לעצמם חופשה באחד ממלונות אילת. אולם מסתבר שלא כך המצב לפחות לפי דברי מנכ"ל התאחדות המלונות בעיר: "יש ישראלים שהמירו את החופשה בטורקיה בחופשה באילת, אבל הנופשים לא מילאו את המלונות באילת ני לא אומר שאין ישראלים שהמירו את החופשה בטורקיה באילת, אבל לא מדובר במצב שבו הנופשים סתמו את המלונות" - כך אומר מנכ"ל התאחדות המלונות באילת, שבתאי שי, בנוגע לתפוסה של מלונות באילת לקראת הקיץ. "אפשר לשפוט רק לפי מספרים, ולפי המספרים אין תזוזות משמעותיות בהזמנה של מלונות באילת". (דה מרקר 28/06/2010)

"ענף המלונאות, שגם בימי שגרה סובל מעונתיות ומרגישות למצב הכלכלי והביטחוני, נכנס לתקופה מאתגרת עוד יותר בעקבות ההסתבכות בלב ים. הענף, שאף פעם לא היה חביב הבורסה, מאופיין בסחירות ורווחיות נמוכה ומחכה לתיירים הישראלים שביטלו חופשות באנטליה... משט לעזה לא הפסיק לייצר כותרות, ואנו עדיין למדים את השלכותיו. בזירה התיירותית, למשל, יצטרך התייר הישראלי הממוצע לבחור ביעד אחר לחופי אגן הים התיכון שיחליף את חבילות ה"הכל כלול" באנטליה, או כמובן לבחור באלטרנטיבה כחול-לבן, כמו לבחור מלונות באילת. זו ההזדמנות להציץ לתוך תחום המלונאות, שבדרך כלל נדחק לקרן זווית, ושאולי ייצא נשכר..." (גלובס 08/06/2010)

"...בשנת 2000 החליט גולדשטיין להיכנס לתחום הנדל"ן ויצא למסע רכישות של בתי מלון ברחבי הארץ עם אייל יונה. זה נגמר בהפסד של עשרות מיליוני שקלים... יחד עם איש העסקים אייל יונה, ... הקים גולדשטיין את חברת רילטק ויצא איתה למסע רכישות נדל"ן - בהם מלונות באילת, נתניה וירושלים..." (כלכליסט 10/06/2010)

כפי שניתן לראות כאן ממקבץ הידיעות בנושא מלונות באילת, מלונות באילת מהווים פוטנציאל כלכלי מעניין, אפשרויות מציתות דמיון מתחום התיירות, האירוח כמו גם העשייה הציונית. אבל כנראה שעד שלא תהיה יציבות ביטחונית באזור, רמת שירות גבוהה ומחירים נמוכים מלונות באילת יהוו רק עוד אלטרנטיבה לחופשה עבור ישראלים כמו גם עבור תיירות השכר הזולה מאירופה

אטרקציות באילת

מלונות באילת

מלונות באילת - מלון ישרוטל לגונה הכל כלול מלונות באילת - מלון ישרוטל לגונה הכל כלול (לחץ כאן למעבר לעמוד)

מלונות באילת - מלון נובה אילת מלונות באילת - מלון נובה אילת (לחץ כאן למעבר לעמוד)

מלונות באילת - מלון מרינה קלאב מלונות באילת - מלון מרינה קלאב (לחץ כאן למעבר לעמוד)

מלונות באילת - מלון ישרוטל ספורט קלאב מלונות באילת - מלון ישרוטל ספורט קלאב (לחץ כאן למעבר לעמוד)

מלונות באילת - מלון עדי אילת מלונות באילת - מלון עדי אילת (לחץ כאן למעבר לעמוד)

מלונות באילת - מלון פלמירה אילת מלונות באילת - מלון פלמירה אילת (לחץ כאן למעבר לעמוד)

מלונות באילת - מלון קיסר אילת מלונות באילת - מלון קיסר אילת (לחץ כאן למעבר לעמוד)

מלונות באילת - מלון קלאב אין אילת מלונות באילת - מלון קלאב אין אילת (לחץ כאן למעבר לעמוד)

מלונות באילת - מלון קלאב הוטל אילת מלונות באילת - מלון קלאב הוטל אילת (לחץ כאן למעבר לעמוד)

מלונות באילת - מלון קראון פלאזה אילת מלונות באילת - מלון קראון פלאזה אילת (לחץ כאן למעבר לעמוד)

מלונות באילת - מלון פרימה קרלטון אילת מלונות באילת - מלון פרימה קרלטון אילת (לחץ כאן למעבר לעמוד)

מלונות באילת - מלון ישרוטל רויאל ביץ' אילת מלונות באילת - מלון ישרוטל רויאל ביץ' אילת (לחץ כאן למעבר לעמוד)

מלונות באילת - מלון שלום פלאזה אילת מלונות באילת - מלון שלום פלאזה אילת (לחץ כאן למעבר לעמוד)

מלונות באילת - מלון שרתון מוריה אילת מלונות באילת - מלון שרתון מוריה אילת (לחץ כאן למעבר לעמוד)

חיפוש מלונות אילת חיפוש מלונות אילת (לחץ כאן למעבר לעמוד)
מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, איך לאתר דילים דקה ה 90, דקה 90 - טיסות, דקה 90 מלונות, ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
לייבסיטי - בניית אתרים