נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיפים לנסיעה >> מערכת הזמנות
  דקה 90 טיסות
 מדריך טיולים-מערכת הזמנות סוכני נסיעות - מצא כאן מידעעל מערכת הזמנות סוכני נסיעות. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 
 
מערכת הזמנות- טיסות, מלונות, השכרת רכב
טיסות- מלונות זמן אמת
 
קישורים ממומנים


 

 

קבל גישה ישירה אל כל המידע של סוכני נסיעות- טיסות, לוחות זמנים של טיסות, זמינות מלונות וכן השכרת רכב
אתרי נסיעות באינטרנט הם סוכנויות נסיעות (חלקם גם מקיימות משרדי נסיעות פיסיים ולחלקן האינטרנט הוא צינור השיווק והמכירה היחיד) ולפיכך באתרי הנסיעות מוצג רק מידע חלקי באשר לזמינות טיסות, מלונות ושאר צורכי נסיעות לחו"ל. מידע מוטה שנגזר מהאינטרסים השונים של סוכנויות נסיעות אלו או גם מהיכולות הטכנולוגיות המוגבלות שלהן.
 
 
כדי לקבל מידע אמיתי, בזמן אמת, על כל תמונת המצב ברגע נתון- מבלי להיות תלוי- טיסות בזמן אמת, כל הטיסות וכל האפשרויות הקיימות כדי לטוס מיעד אחד למשנהו, כדי לדעת מה כל אפשרויות הזמנת מלון העומדות לפניך- בדיוק כמו שסוכן נסיעות יודע, תוכל להשתמש במערכת מידע והזמנות נסיעות מהטובות בעולם – מערכת אמאדאוס.     
 
סוכן נסיעות נעזר במערכת הזמנות ממוחשבת הנקראת GDS General Distribution System כדי לקבל את המידע אותו הוא נותן ללקוח כמו טיסות, זמני טיסות, חיפוש טיסות, לוח זמנים, טיסות בזמן אמת, מלונות ורכב שכור.
 
כעת גם אתה יכול ליהנות מגישה לאותה מערכת ללא צורך בתיווך סוכן הנסיעות. מערכת אמאדאוס נותנת לך גישה ישירה און ליין לבסיס הנתונים שלה. אותו בסיס נתונים המציע את מערכת ההזמנות של סוכני הנסיעות וחברות תעופה.
 
כלי זמינות הטיסות מאפשר גישה ללוחות זמנים של כל הטיסות שעדיין פתוחות ונגישות להזמנה. מצב טיסות מוצג בזמן אמת ומראה זמינות מקומות בטיסה בזמן אמת. במערכת למעלה מ 480 חברות תעופה בעולם, למעלה מ 322 רשתות בתי מלון ו 47 חברות השכרת רכב.
 
במערכת אין גישה למחירים של טיסות משום שמחירי טיסות תלויים בחברות התעופה ובסוכני הנסיעות. מערכת הזמנות זאת איננה סוכנות נסיעות ואיננה מוכרת נסיעות (לצורך העניין גם אתרי נסיעות גדולים כמו expedia או Travelocity או הדקה ה 90, גוליבר וכדומה, הן סוכנויות נסיעות). לא ניתן לבצע במערכת הזמנת טיסות או הזמנת מלונות. מערכת הזמנות נסיעה של אמאדאוס מספקת רק שירותי טכנולוגיה המאפשרים לספקי נסיעות ותיירות לתת שירות והזמנות נסיעות.
להבדיל מסוכנויות נסיעות להן יש אינטרסים שונים ומשונים ולכן המידע שהם מציגים הוא מידע מוטה, מערכת הזמנות תיירות של אמאדאוס הוא כלי אובייקטיבי וככזה נותן תמונה מלאה של מצב טיסות, מלונות ורכב שכור.
 

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל , תכנון טיול לחו"ל, מערכת הזמנות 
 

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com מערכת הזמנות

לייבסיטי - בניית אתרים