נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> מועדוני לקוחות >> נוסע מתמיד

מועדוני לקוחות

מועדוני לקוחות - נוסע מתמיד

מועדוני לקוחות "נוסע מתמיד" - איך להפיק את המקסימום.


קישורים ממומנים:

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

המכשיר האולטימטיבי בארגז הכלים של הנוסע המתוחכם הוא כרטיס חברות במועדון "נוסע מתמיד" המוצע ע"י חברות תעופה וכן מלונות. מדהים לגלות כמה אנשים מפספסים ומתעלמים מהזדמנות שווה זהב להשיג דילים.
תוכנית מועדון הנאמנות שקרוי בשם "נוסע מתמיד" הוצגה לראשונה ע"י חברת אמריקן איירליינס לפני כעשרים וחמש שנים. התוכנית "נוסע מתמיד" עברה שינויים רבים וכיום כל חברות התעופה מציגות מועדוני נאמנות - נוסע מתמיד. כך גם רשתות המלונות הלכו אחריהם.
עולם הנסיעות למד לייצר מצב שבו כל הצדדים נהנים. חברות התעופה רצו נאמנות והנוסע הרוויח הזדמנויות לקבל הנחה משמעותית בנסיעות בכלל - טיסות בפרט
והנה מספר עצות איך נוסע או אפילו מי שמתעתד לנסוע בעתיד יכול ליהנות ולהשיג דילים טובים והנחות משמעותיות בטיסות בעזרת מועדון "נוסע מתמיד":
  • באנגלית קוראים לזה double dip. נחמד- "טבול פעמיים" כלומר צבירה כפולה: אתה שוכר רכב או לן במלון, בעת הכניסה למלון מסור גם את מספר הנוסע המתמיד שלך בחברת התעופה. דוגמא: אתה חבר במועדון הנאמנות של רשת הולידי אין. אתה עושה צ'ק אין למלון הולידי אין וכמובן מוסר את מספר החבר שלך במועדון הנאמנות. במקביל תבקש שירשמו גם את מספר הנוסע המתמיד שלך באל על. כך תוכל לצבור נקודות בנוסע התמיד של אל על ונקודות בהולידי אין בעבור אותה שהייה במלון.
  • הזמן את טיסות הבונוס שלך מבעוד מועד. במיוחד כאשר מדובר בטיסות בעונות שיא. חברות התעופה מקצות מעט מאד מקומות לכרטיסי בונוס של נוסע מתמיד והם אוזלים מהר.
  • וודא תמיד שמספר חברות מועדון נוסע מתמיד שובץ בהזמנה שלך. אם אתה לא מזוהה כנוסע מתמיד המיילים או הנקודות שלך לא יצברו. עקוב אחרי חזרה מנסיעה שחשבונך זוכה בהתאם.
  • נצל כל גורם שהוא לא חברת התעופה עצמה או מלון אשר מאפשר להעביר נקודות למועדוני נוסע מתמיד. מומלץ להכנס לאתרי האינטרנט שלהם וללמוד את הנוהלים והחוקים שלהם ובעיקר מי הם שותפי הנסיעות והתיירות שלהם.
  • זה שווה הרבה כסף. לדוגמא, רוב חברות התעופה, ובכלל זה אל על מקיימות שיתוף פעולה עם חברות כרטיסי האשראי. המשמעות היא שאתה צובר מיילים על כל שקל שאתה משלם באמצאות כרטיס האשראי. תענוג לחשוב על כל הדלק, המכולת, הבגדים ושאר ההוצאות שמתגהצות בכרטיס האשראי שלך בשוטף ובמקביל אתה צובר מיילים לחופשה הבאה.
  • קרא בקפידה והיה מודע לתוקף הנקודות/מיילים בתוכניות השונות של מועדון הנוסע המתמיד שלך. רוב התוכניות מאפשרות צבירה של מיילים עד שלוש שנים ואחר כך הן פוקעות.
    כיוון שחברות התעופה והשותפים שלהן כל כך נדיבים בהענקת נקודות נוסע מתמיד, אל תצפה לגמישות באשר לתוקף נקודות נוסע מתמיד. הרעיון המרכזי הוא הנאמנות: מועדון הנוסע המתמיד. חבר מועדון שאינו מראה התמדה ונאמנות מעל שלוש שנים הוא לקוח לא רלוואנטי.
  • מומלץ להכיר היטב את החוקים של מועדון נוסע מתמיד בו אתה חבר. מומלץ גם לקרוא את הניוזלטר ושאר מכתבי הפרסומת שהם שולחים אליך. הם מציינים שם דברים חשובים ומעניינים כמו הסכמי שיתוף פעולה חדשים, שדרוגים ומבצעים. כדאדקה 90 - מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com דקה 90


דקה 90 - מאמרים נוספים.

טיסה חינם

טיסה חינם

טיסות חינם- גלה איך לנצל את מועדון הנוסע המתמיד ואת הקניות היומיומיות שלך לטובת צבירת נקודות במןעדון הנוסע המתמיד שתביא אותך במהירות לכרטיסי חינם
טיסה חינם

נוסע מתמיד

נוסע מתמיד

נוסע מתמיד- למד כיצד להפיק את המירב מחברות במועדוני נוסע מתמיד. חסוך כסף והרווח טיסה חינם
נוסע מתמיד

שידרוג כרטיס טיסה

שידרוג כרטיס טיסה

שידרוג כרטיס טיסה- איך לשדרג כרטיס טיסה עם מיילים או נקודות נוסע מתמיד למחלקת עסקים או למחלקה ראשונה ולטוס בחינם. שידרוג כרטיס טיסה בחינם
שידרוג כרטיס טיסה

נקודות נוסע מתמיד

נקודות נוסע מתמיד

הנקודות, או המיילים, שלך כנוסע מתמיד עומדות לאבד את תוקפן ורק אתה יוכל לשמור עליהן. במהלך השנים האחרונות מספר חברות תעופה שינו את מדיניות תוקף המיילים
נקודות נוסע מתמיד

הנוסע המתמיד

הנוסע המתמיד

חברי מועדון הנוסע המתמיד צוברים נקודות עבור ביצוע טיסות הנקודות מצטברות וניתן לפדות אותן כנגד כרטיסי טיסה. הנוסע המתמיד היינו רעיון שיווקי ומסחרי.
הנוסע המתמיד

לייבסיטי - בניית אתרים