נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> נסיעת עסקים >> ניהול נסיעה עיסקית
 

   מדריך נסיעת עסקים- מצא כאן מידע והנחיות אודות נסיעת עסקים. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

נסיעת עסקים
כלים מקצועיים לניהול נסיעות עסקים
 
 
חברות תעופה, סוכנות נסיעות, בתי מלון ומומחי תיירות ונסיעות.
קישורים ממומנים
 

מנוע חיפוש השוואת מחירים נסיעת עסקים: נסיעת עסקים

נוהגים לערוך הבחנות למיין ולהגדיר סוגי נוסעים לפי מטרת נסיעתם. הבחנה מרכזית מקובלת היא ההבחנה שבין נסיעות לבין תיירות. או אם תרצו בין נוסעים שמטרת נסיעתם היא תיירות  לבין נוסעים שמטרת נסיעתם היא לא תיירותית, קרי עיסקית.

הבחנה מרכזית זאת מניחה שבבסיס העניין עומדים צרכים שונים של הנוסעים השונים. כלומר, כל תיירות כוללת נסיעה אבל לא כל נסיעה כוללת תיירות. ומכאן שלנוסעים השונים קיימים צרכים שונים. 

נוסע עיסקי הוא מי שנוסע למטרות עסקים. נסיעות עיסקיות מכתיבות צרכים מאד ברורים ומובהקים (צרכים ששונים לגמרי מהצרכים של נסיעות תיירותיות). כדי לתת מענה מדוייק ומקצועי לצרכים של הנוסע העיסקי נדרשת התמחות מיוחדת וכלים מיוחדים

 • בתחום נסיעות עיסקיות נהוג להבחין בין נסיעות עיסקיות פרטיות, כלומר שמשולמות ע"י הנוסע עצמו לבין חברות עיסקיות קטנות ובינוניות שעובדיהן מרבית לטוס לחו"ל, ובין מגה חברות או גופים גדולים שמבצעים כמות רבה מאד של טיסות לחו"ל. בכל מקרה הצרכים המיוחדים של כל נוסע עיסקי זהים למדי

  צרכים של נוסע עיסקי:

  • חיסכון בזמן- אפשרות לראות את כל הטיסות הקיימות (חברות תעופה סדירות וטיסות מוזלות) במקום אחד
  • לוח זמנים אופטימאלי- אפשרות גישה לכל הטיסות: טיסות ישירות או טיסות המשך ( connection )
  • תקציב- נתונים ומידע בזמן אמת, כדי לתכנן ולשלוט בתקציב הנסיעה.  
  • יעילות מירבית- לראות את כל התמונה בשניות
  • אינפורמציה נפרשת- לדעת את כל אפשרויות הטיסות הקיימות בטווחי זמן רחבים כדי לפתוח אפשרויות
  • נוסע מתמיד- לתכנן מסלול טיסות כדי למקסם צבירת נקודות/ מיילים מועדוני נוסע מתמיד    
  • גמישות ושינויים- אינפורמציה זמינה ומיידית גם במהלך הנסיעה
  • אינפורמציה בלתי מוטה ( unbiased information)- היכולת להחליט באופן אובייקטיבי וללא אילוצים זרים
  • מלונות- מידע מדוייק ואמין מיקום, רמה, מחירים, שירותי מלון, ואפשרות להזמנה מיידית עם אישור און ליין. 
  • רכב שכור- מיקום תחנות השכרת רכב, חברות השכרה, מחירים, סוגי מכוניות, GPS , השתתפות במועדוני נוסע מתמיד
  • מידע כללי- מזג אוויר, ויזות, מטבעות, שערים, אזהרות ביטחון, אזהרות בריאות ועוד ועוד... 

  בארץ מקובל ונהוג להזמין נסיעות דרך סוכנות נסיעות, בעיקר הזמנת טיסות. זאת בעיקר משום שאין תחליף ליכולות ולמיומניות  האנושיות של סוכני נסיעות בתחום הזמנת הטיסות. האינטרנט וטכנולוגיית האינטרנט עדיין לא פתרו את נושא הטיסות המורכבות (מסלולי טיסה שמורכבים מכמה תחנות).

  הנוסע העיסקי, מטבע הדברים, הוא לקוח נחשק מאד ע"י משרדי הנסיעות.  נוסע עיסקי מוציא הרבה יותר כסף על נסיעותיו ונוסע יותר פעמים. בעיקרון עדיף לטפח נוסע עיסקי על פני נוסע תיירותי כי הוא נוסע הרבה, נסיעותיו קצרות ויקרות, איננו יכול להיות יותר מדי בררן כי הוא נתון ללוח זמנים, עליו להיות יצוגי ולכן לטוס במחלקות היוקרה או ללון בבתי מלון מכובדים. ומעל לכל, ברוב המקרים המימון לנסיעה יוצא מכיס שאיננו כיסו האישי... 

  כיוון שכך קיימות בארץ מספר סוכנויות נסיעות שמתמחות בתחום הנסיעות העיסקיות או שלהן מחלקות מיוחדות לנסיעות עיסקיות. התחרות על ליבו של הנוסע העיסקי וגם על החברות והגופים הגדולים שמרבים לטוס, גדולה מאד.

  התחרות היא בעיקר על שירות טוב יותר ומקצועי יותר. סוכנות נסיעות כמעט ואיננה יכולה להציג מחירים טובים יותר מסוכנות נסיעות אחרת. את המחירים קובעים נותני השירותים: חברות התעופה, בתי המלון, חברות השכרת הרכב וכיוצא באלה.

  ככל שסוכן נסיעות מקצועי יותר הוא יכול לאתר ולהתאים את המחירים והתנאים המתאימים ביותר לצורכי הנסיעה הנדרשת. סוכנויות נסיעות עיסקיות מציבות סוכני נסיעות בכירים מקצועיים ומיומנים לטיפול בנוסעים העיסקיים. אלא שאנשים טובים קשה למצוא והם עולים ביוקר... וסוכנות נסיעות מרוויחה מעמלה (נמוכה יחסית- בשיעור של אחוזים בודדים) הנגזרת מתוך מחיר השירות הנקוב.

  מחד, כדי שמשרד נסיעות יהיה ריווחי וכדי להצדיק את משכורות סוכני הנסיעות, נאלצים משרדי הנסיעות להעמיס על כל סוכן נסיעות מספר נסיעות/לקוחות כמעט רב מלהחיל וכתוצאה מכך היכולת של סוכן הנסיעות לעמוד לרשותו של נוסע עיסקי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לא אפשרית. מאידך, הצרכים המיוחדים של הנוסע העיסקי רבים ומגוונים.  

  נו כן, היה נחמד וטוב לוא ניתן היה להצמיד לכל נוסע עיסקי סוכנת נסיעות אישית שתהיה גם יפה וגם אופה... אלא שהדבר איננו מסתייע. 

  פתרון חלקי שרווח בשנים האחרונות הוא להציב משרד נסיעות או נציגות של משרד נסיעות בתוך משרדי החברות או הגופים העיסקיים הגדולים IN HOUSE. בצורה שכזאת כל תשומת הלב של סוכני הנסיעות מופנית אך ורק לנוסעי החברה. אלא שגם כאן הנוסע הספציפי אינו יכול ליהנות מכל תשומת הלב של סוכנת הנסיעות, יעילה ומקצועית ככל שתהיה.

  אין ספק שהפתרון האולטימטיבי היה למחשב את סוכנת הנסיעות המצטיינת כך שתהיה זמינה ונגישה 24/7 רצוי גם ביום כיפור. סוכנת נסיעות שתהיה מחד בלתי אישית וניתן יהיה לדרוש ממנה מבלי להרגיש שמבלבלים לה את המוח. מאידך שתדע בדיוק מה מתאים לך אישית.
  שתתן את כל התשובות האפשרויות. שתדע הכל ולא תחזיק את הלקוח על קו הטלפון דקות ארוכות ויקרות עד שהיא מוצאת את הכתובת של חברת ההשכרה או אם יש במלון בניו יורק חיבור לאינטרנט. 
  סוכנת נסיעות שלא תפעיל שיקול דעת או תהיה מוטה בגלל אינטרסים (אישיים שלה או של סוכנות נסיעות).

  חידושים טכנולוגיים הם התשובה כמובן. כיום ניתן למצוא אתרי אינטרנט רבים וטובים בתחום הנסיעות והתיירות. אתרי תיירות שמכילים הרבה מאד מידע אמין טוב ומעודכן. אתרי תיירות שנותנים תשובות און ליין, עם ניווט קל נוח וידידותי למדי. 

  אלא שגם כאן יש מספר בעיות עיקריות:

  • אתרים מסחריים- קרי אתרים למטרות רווח (גם הגדולים שבאתרים הם בעצם סוכנויות נסיעות מקוונות). מוכרים ומציגים בהתאם לאינטרסים מסחריים שלהם. לא את כל תמונת הנסיעות. בשל היותם מוטים לא ניתן לדעת בוודאות שלא קיימות אפשרויות נוספות.  
  • אתרי תיירות- האוריינטציה של האתרים היא תיירותית (ולא עיסקית)
  • גלישה במספר אתרים- בזבוז זמן ומשאבים. כדי למצוא תשובה לשאלה ספציפית או לקבל תמונה שלמה נדרשת השקעת זמן ואנרגיה בגלישה במספר אתרים כדי לוודא ולהשוות. 

   

  מנסיוני האישי, כמי שעוסקת שנים רבות בנסיעות עיסקיות, אכן יש כלי מתאים שפותר ונותן מענה לכל צורכי הנסיעה של הנוסע העיסקי. אכן קיים כלי מצויין, אמין מקיף בלתי מוטה, כלי שהמקצוענים האמיתיים משתמשים בו. כלי מעודכן וזמין לתכנון ולניהול נסיעה עיסקית: מדריך ה  OAG

  מדריך OAG הוא וואוו אמיתי. כלי אולטימטיבי שמאפשר לתכנן, להזמין ולהיות מעודכן בזמן אמת. כלי למביני עניין. מערכת שפורשת את כל אפשרויות הנסיעה. כל האינפורמציה. מצב מקומות. התראות מזג אוויר. בעיות בשדות התעופה. עיכובים בהמראות. עיכובים בנחיתות. שדות תעופה סגורים. חיסונים ויזות. התראות בריאות. כל הנתונים בזמן אמת

  קודם כל זהו מדריך ולא סוכנות נסיעות מקוונתההבדל בין מדריך לבין סוכנות נסיעות ברור מאליו. בעוד אלא מוכרים מידע ולכן יש להם אינטרס ברור להחזיק את כל המידע, הרי שסוכנות נסיעות מוכרת מוצרי נסיעות ולכן יש לה אינטרס ברור למכור את מה שיותר ריווחי עבורם. 

  • מדריך OAG מתמחה באיסוף מידע לנסיעות ותיירות מכל רחבי העולם
  • מדריך OAG מתמחה בהפצת האינפורמציה על נסיעות ותיירות לסקטורים המקצועיים בתחומי התעופה
  • מדריך OAG מתמחה באספקת מידע לנוסעים עיסקיים   

  חברת OAG היא חברה וותיקה ובעלת שם בניהול ידע ומידע בתחומי הנסיעות. עיקר המוניטין רב השנים של חברת OAG בא לה משנים ארוכות של ניהול תוכן תיירותי ובעיקר מבסיס הנתונים הענק והשלם של לוחות זמנים ומסלולי הטיסות של חברות התעופה. במאגר הנתונים של OAG למעלה מ 1000 חברות תעופה (!), ונתונים על יותר מ 3500  שדות תעופה.

  מערכת הנתונים של OAG מתעדכנת כל 10 שניות. רק במהלך השנה האחרונה עקב מדריך ה OAG אחרי כ 28 מליון המראות.   

  על בסיס מסד הנתונים האדיר הזה, מדריך ה OAG מסוגל לתת תשובה לכל צורך ושאלה שעולים בפני כל נוסע ובמיוחד נוסע עיסקי. OAG מסוגלת לספק את השירותים שלה בכל פורמט אפשרי באופן דיגיטלי או מודפס: אינטרנט, PDA, טלפון נייד,  SMS, התראות דיווחים ועידכונים על מצב טיסות, שדות תעופה ואתרי נסיעות מקושרים.

   

   

   

  למערכת אפשרויות רבות ומגוונות שמאפשרות לקבל את מלוא התמונה ואת כל הנתונים שנדרשים לשם תכנון הזמנת נסיעה:

  • חיפוש טיסות Flight Lookup- טיסות ישירות וטיסות קישור
  • חיפוש מלונות משוכלל
  • מדריך ארצות- כולל ויזות, אתראות בריאות, שדות תעופה, שערי מטבעות, תחבורה ועוד
  • מדריך ערים - כולל המלצות, בילויים, מסעדות, ברים, מוזיאונים, מפות אינטראקטיביות, רקע, מה מקובל ומה הולךועוד 
  • מדריך חברות תעופה ושדות תעופה - לפי נתיב, משכי טיסה, מצא טיסה לפי שעת הגעה, מצא טיסה אחרונה משדה תעופה, מצא טיסות ישירות משדות תעופה, מצא טיסות ישירות שנוחתות בשדות תעופה, מצא מאיזה טרמינל ממריאה טיסה, מצא נתיבי טיסה, ועוד ועוד
  • אתר את הטיסה הטובה ביותר והמתאימה ביותר - נסה ותהנה: 14 יום נסיון בחינם! חוסך בזמן, נותן טיסות אופטימאליות, נותן רקע, תמונת מצב ואפשרויות נוספות, התאמה מירבית למועדוני נוסע מתמיד ועוד 

   מומלץ בחום! 

 

להזמנת נסיעת עסקים:

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com נסיעת עסקים


Go Back  Print  Send Page
לייבסיטי - בניית אתרים