נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> נסיעת עסקים

 

נסיעת עסקים, נוסע עיסקי: נסיעות, מאמרים בנושא נסיעות עיסקיות וכן נוסע עיסקי

 

קישורים ממומנים:נסיעת עסקים
ביסודה אמורה להיות עניינית וממוקדת פשוט להגיע , לעשות את העבודה וללכת. לכן נסיעות עסקים בדרך כלל לא עולות על שבוע עד עשרה ימים. אז נכון שטיסות הם תמיד סיבה למסיבה אך אם תחשוב קצת (השימוש בלשון זכר אינה באה לרמוז שרק הגברים יוצאים לנסיעות עסקים, אלא כך פשוט נוח יותר לכתוב)לפני הנסיעה אולי תגיע למסקנה שלא הכרחי להביא את כל הארון, ארבעה זוגות נעליים, ואת הדובון הצבאי למקרה שיהיה קר, אלא יהיה לך נוח הרבה יותר אם תארוז לעצמך מה שאתה צריך ותו לא. אך מה אתה באמת צריך?
 
הכנה מתאימה של תכנית מה ללבוש בכל יום יכולה לאפשר לך עוד קצת זמן שינה בבוקר (שבנסיעות עסקים לחוצות זהו מצרך נדיר ומבוקש). יתירה מזה, אם תצליח לארוז הכל לתוך תיק העלייה למטוס תחסוך עוד הרבה זמן של המתנה לפני העלייה למטוס ואחרי הנחיתה, ולא תהיה סכנה שהחליפה העסקית שלך תגיע בטעות לקצה השני של העולם.
אם ניקח את עניין הצמצום עוד שלב אחד קדימה, אז בעצם אין סיבה לקחת חליפה לכל יום משום שבימינו יש כמעט לכל בית מלון שירותי גיהוץ וכיבוס כך ששתי חליפות יכולות להספיק בהחלט.
 
תופעה נפוצה אחרת היא פיצוץ שמפו – כלומר מרוב הניסיון לדחוס ולחסוך במקום הסבון מתפוצץ וכל תכולת המזוודה מריחה כמו פריחת סביונים. לכן אולי עדיף אפילו לא להיסחב עם דברים נוזליים מראש, ולהסתמך על כך ששותפיך לעסקים בצד השני גם מתקלחים, ואפשר להשיג שם שמפו. אך אם בכל זאת חשקה נפשך בשמפו עם ריח של הבית, כדאי לארוז בתוך תיק קטן נוסף ולעטוף בשקית ניילון (על כל צרה שלא תבוא).
 
 

נסיעות עסקים לא חייבות להיות סיפור והתארגנות של חודשים מראש. הכנה מתאימה יכולה לסדר לך ראש שקט ודאגה אחת פחות בדרך לכבוש א עולם העסקים

 

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל, נסיעת עסקים  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com נסיעת עסקים

ניהול נסיעה עיסקית
נסיעת עסקים- מצא כאן כלים טיפים ורעיונות איך להזמין ולנהל נסיעת עסקים בצורה יעילה וחסכונית

לחץ כאן לפרטים נוספים

נוסע עסקי- מגמות עכשוויות
על פי דיווח של American Express נוסע עסקי הוא נוסע מהסוג התובעני: הוא רוצה/צריך גם וגם. גם טיפול ונגישות און ליין וגם סיוע מקצועי אישי של סוכן נסיעות.

לחץ כאן לפרטים נוספים

לייבסיטי - בניית אתרים