נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> מדריך יעדי תיירות >> פריז טיפים למשפחות
 

   מדריך הזמנת תיירות: פריז טיפים- פריז למשפחות- מצא כאן מידע והנחיות -פריז טיפים- פריז למשפחות . חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

פריז טיפים- פריז למשפחות
 
איך לטוס לפריז עם ילדים
 
פריז למשפחות  Oui, Mon Chéri
קישורים ממומנים
 

מנוע חיפוש השוואת מחירי פריז - פריז למשפחות: פריז טיפים- פריז למשפחות

הודות למדלן, הגיבן והבלון האדום של פאסקל, מרבית הילדים מכירים את פריז זמן רב לפני שדרכה רגלם בעיר. הם מדמים פארקים עם עצים העומדים בשורה כמו חיילים, גשרי אבן עם פנסי רחוב מעוטרים, ילדות בית ספר עומדות בשורה וכמובן באגט תחוב מתחת לכל זרוע. החדשות הטובות הן שיש אמת בפנטזיות האלה. קל להפוך את הנסיעה ל très françaisכל כך שתחזרו עם Gigis קטנים ו Chevaliers שגילו שלא צריך להוסיף קטשופ לצ'יפס אמיתי ושהפריזאים יודעים כמה דברים על joie de vivre . עכשיו, קבלו רמז מההמנון הלאומי המרגש: "Allons enfants." .

 
תכנית לפריז
* קנו את המדריך Paris par Arrondissement. מדריך דרכים זה המוצע בחנויות של ספרי נסיעות, מציג מפות מפורטות של כל שכונה. * הזמינו חדרים בבתי מלון זמן רב מראש. פריז מלאה במלונות קטנים במחירים סבירים, ואפילו שלמעטים יש סוויטות, רבים מציעים חדרים צמודים המתאימים למשפחות. (רשתות כגון Sofitel מציעים מודל אמריקאי של לינה משפחתית אבל חסר בהן האופי הצרפתי שלשמו הגעתם). שני מועמדים טובים הם  Hôtel de l'Abbaye     (10 Rue Cassette; 33-1/45-44-38-11,, פקס 33-1/45-48-07-86; שני חדרים צמודים 356 דולר כולל ארוחת בוקר ומסים), קרוב ל Jardin du Luxembourg על הגדה השמאלית ובית המלון הצנוע יותר Grand Hôtel Jeanne d'Arc (3 Rue de Jarente; 33-1/48-87-62-11 פקס 33-1/48-87-37-31   כפולים 97$), מעבר לפינה מ Place des Vosges בגדה הימנית. * ילדים מתחת לגיל 12 נכנסים חינם למרבית המוזאונים, אבל מבוגרים צריכים לרכוש כרטיס (ליום אחד, שלושה ימים או חמישה ימים, וניתן להשיג במוזאונים ובמשרד התיירות) כדי להימנע מתורים ארוכים לרכישת כרטיס כניסה. היפכו מוזאון אמנות לציד אוצרות על ידי פתיחה בחנות המתנות שם הילדים יכולים לבחור גלויות של היצירות האהובות עליהם ואחר כך לחפש אותם. * האוטובוסים הציבוריים הם הטובים ביותר כאמצעי תיירות זולים. קחו RATP Grand Plan de Paris חינם בכל תחנת Métro  גדולה לנסיעה לאורך נקודות ציון רבים בפריז סעו בקו 94 העוקב במסלול מצפון לדרום דרך העיר או סעו בקו 69 לאורך הציר ממזרח למערב.
 
ראו הכול בפריז
אין דרך טובה יותר להתמצא מאשר לעלות מעבר לגגות הבתים. קל לעשות זאת בעיר שבה מרבית הבניינים עומדים במגבלה של שש קומות (תודה לך, Baron Georges-Eugène Haussmann)
 
EIFFEL TOWER  ביום בהיר, הנוף ממגדל אייפל (Ave. Gustave-Eiffel; 33-1/44-11-23-23) עולה על 40 מילין, ונדמה שהוא כולל בתוכו את כל ה Île-de-France. העיצוב של tour de force מפלדה מ 1889 יאפשר לכם לחוש את נופה של העיר בשלבים, החל מאינטימי קרוב למטה ועד לפנורמי למעלה. הקציבו זמן רב לתחנות ואולי ארוחה (אבל הזמינו מראש). אפילו שהמגדל בן 7,000 טונות כולל מסעדה בעלת כוכבי מישלן הקרויה על שם בן המקום Jules Verne  (33-1/45-55-61-44,ארוחה לארבעה במחיר 250 דולר) משפחות עשויות לחוש נינוחות יותר ב Altitude 95 הרשמי פחות (33-1/45-55-20-04 ארוחה לארבעה במחיר 65 דולר). מחפשים משהו מלהיב ללילה? המגדל פתוח עד 23:00 מספטמבר ועד יוני ועד חצות מיולי ועד אוגוסט.
 
NOTRE DAME אם לא די בנוף עצמו לשכנע את הילדים לטפס 385 מדרגות לפסגת המגדל הצפוני של מגדל נוטרדם (6 Place du Parvis-Notre-Dame; 33-1/42-34-56-10), תזכירו את קצות המרזב המפוסלים והמבהילים. בחזרה על קרקע מוצקה, הדליקו נר ל Joan of Arc (בכנסייה מדרום ל nave ), השוו את חלון הוורדים המקורי מהמאה ה- 13 (בחלק הצפוני של האגף הרוחבי) לשחזורים מאוחרים יותר של חלקיו הצפוני והדרומי, וודאו להציג את המאפיין האדריכלי הבולט יותר של הקתדרלה – התומכים המעופפים, מונח שמצחיק ילדים רבים עד דמעות.
 
LA SAMARITAINE הדבר הטוב ביותר ב La Samaritaine (19 Rue de la Monnaie; 33-1/40-41-20-20) מלבד מלאכת יציקת הברזל הנאה הוא הנוף הנשקף מהגג. עלו במעלית לקומה התשיעית וטפסו קומה למרפסת שם, במזג אוויר מתאים, תלגמו Orangina ותנשנשו croque-monsieur בשולחן המוגן על ידי אותיות הענק המרכיבות את שם החנות. טפסו עוד קומה לרציף תצפית אינטימי. על המעקה יש פסיפס המתאר את הנוף, מאפשר לזהות כנסיות, מוזאונים ואנדרטאות אחרות.
 
INSTITUT DU MONDE ARABE ה Institut (1 Rue des Fossés-St.-Bernard; 33-1/40-51-38-38) ידוע בעיקר בזכות הקיר הדרומי שלו, סבכה של תריסי פלדה הרגישים לאור בהשראה של האדריכל Jean Nouvel's שמיזג בין דפוס ומבנה אסלמי באופן גאוני. אך הצד הצפוני של הבניין ראוי לפרס באותה המידה. גוש מתוכו מוקדש למרפסת רחבה המציעה אולי את הנוף הטוב ביותר מהגדה השמאלית של Notre Dame, Île de la Cité ו Île St.-Louis. הכירו לילדים שלכם את היריד הערבי (עוף צלוי, קוסקוס ותה מתוק עם נענע) במסעדה הצמודה Ziryab Restaurant (33-1/53-10-10-16). בקומות הנמוכות, מוזאון אמנות וחפצי אמנות ילמדו אותם על מסורות אחרות בעולם הערבי – אם תוכלו לנתק אותם ממעליות הזכוכית.
 
THE CATACOMBS AND SEWERS ילדים רבים יעדיפו "להעמיק" יותר מאשר לעלות מעל הכול. קחו אותם לקטקומבות Catacombs (1 Place Denfert-Rochereau; 33-1/43-22-47-63) ולביבים Sewers (Pont de l'Alma; 33-1/53-68-27-81). המראה של קילומטרים של מחצבות אבן המלאות ב 5 או 6 מיליון שלדים מוסיפים צמרמורת לטמפרטורה הקרירה ממילא בקטקומבות. בביבים רואים בסיור בן שעה – מנהרות שהן ניצחון ההנדסה – יתמעטו לנוכח הריחות במקום.
 
תפריט טעימות פריזאי
נקניק דם? רגלי חזיר? ארנב? ברור שלא. עדיין, הילדים ייהנו מהקלסיקות הרבות של המטבח הצרפתי. והם יאהבו את כל הקינוחים והממתקים.
 
 
STEAK-FRITES ה steak-fritesהטובים ביותר בפריז נמכרים ב steak-frites (15 Rue Marbeuf; 33-1/49-52-07-17 , ארוחה לארבעה ב- 80 דולר). אי אפשר להזמין מקומות אבל ההמתנה קצרה. מאחר שאין בחירה מהתפריט הקבוע, הצרפתים, שלא כמנהגם, נוטים לאכול ולרוץ. הרוטב הסודי הופך את האומצה לטעימה כל כך.
 
למי אכפת אם ה steak-frites ב La Coupole (102 Blvd. du Montparnasse; 33-1/43-20-14-20 , ארוחה לארבעה במחיר 75 דולר) אינם מושלמים? הם תירוץ לקפוץ לתוך מרכז של קירקס חיוני המתחפש לבר. (אם תרצו המבורגר, תזמינו steak haché). תחגגו כאן מסיבת יום הולדת ותראו את תהלוכת המלצרים המביאים עוגה שמרכזה מתפוצץ תוך כדי שיגור ל"Joyeux Anniversaire." שאי אפשר לשכוח.
 
CRÊPESאפשר אולי להשיגם בכל פינה (כמעט) אבל לא כולם טריים (בקושי). אם תראו סוחר המחמם חביתית דקה מתוך ערימה, המשיכו בדרככם. קרפ אמיתי מוזגים על מחתה שטוחה חמה.
 
SANDWICHES Croque-monsieursהגרסה הצרפתית לכריכי ירך חזיר וגבינה צלויים, נמצאים בכל מקום באותה המידה כמו הקרפ. אולם היזהרו – לא הכול נולדו שווים. הקרבה של בית קפה למאפייה מעולה מבטיחה לעתים קרובות לחם מאיכות טובה. ליד Boulangerie Poilâne , לדוגמה, נסו את Le Cassette (73 Rue de Rennes), בית קפה יומיומי. Le Sélect (99 Blvd. du Montparnasse) שמציע גם לחם Poilâne , ויש לו, כפי ששמו מרמז, שושלת מכובדת וגם מחירים יקרים יותר.

 

 

להזמנת טיול לפריז - פריז למשפחות- דילים מוזלים דקה 90:

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, פריז טיפים- פריז למשפחות, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com פריז טיפים- פריז למשפחות

לייבסיטי - בניית אתרים