נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> תעשיית התיירות >> קורס סוכני נסיעות

קורס סוכני נסיעות

בית ספר לתיירות

מדריך קורס סוכני נסיעות - מצא כאן מידע כיצד למצוא דילים של קורס סוכני נסיעות. חופש מוצלח!


 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

 
למי מיועד קורס סוכני נסיעות
קורס סוכני נסיעות מיועד למי שרוצה לעבוד כסוכן נסיעות. זוהי הכשרה בסיסית המכינה את התלמיד לעבוד בסוכנות נסיעות.  קורס סוכני נסיעות מכניס את התלמידים לעולם הנסיעות והתיירות ומעניק להם ידע בסיסי בתחומי תיירות ונסיעות. עיקרו של קורס סוכני נסיעות הוא הקניית מושגים בסיסים הקשורים לעולם התיירות. לעולם התיירות שפה ומושגים מיוחדים אותם חובה על מי שרוצה להיות סוכן נסיעות להכיר. לכן קורס סוכני נסיעות בסיסי מתאים למי שרוצה להכיר את עולם התיירות מבפנים. קורס סוכני נסיעות מיועד למי שרוצה למכור תיירות ונסיעות בסוכנות נסיעות (או בשמה הנרדף: משרד נסיעות).
 
מהו משרד נסיעות
משרד נסיעות, או סוכנות נסיעות , הוא עסק קמעונאי המוכר מוצרים שקשורים לנסיעות ולתיירות מוצרי תיירות אותם מוכר משרד הנסיעות מיוצרים ע"י ספקי תיירות שונים, איתם קשור משרד הנסיעות בהסכמים אשר מכוחם הוא מייצג אותם מול הקהל הרחב. דוגמאות למוצרי תיירות ולמוצרים הקשורים לתיירות: טיסות, מלונות, השכרות רכב, הפלגות, רכבות, סיורים וביקורים באתרים, חבילות נופש, דילים, טיולים מאורגנים, סקי, ביטוח נסיעות  ועוד.  
ישנם משרדי נסיעות המתמחים בנישות צרות שאינן פונות לכלל הקהל המתעניין בנסיעות ותיירות:
  • סוכנויות נסיעות המתמחות בנסיעות עסקיות
  • סוכנויות נסיעות המתמחות בקהל מסוג מסוים בלבד. לדוגמא קהל דוברי רוסית
  • סוכנויות נסיעות המתמחות ביעד מסוים. לדוגמא טיולים לבולגריה
  • סוכנויות נסיעות המתמחות במוצר מסוים. לדוגמא סוכנות נסיעות המשווקת רק הפלגות

תפקידם של סוכני נסיעות
סוכני נסיעות הם הפקידים הנמצאים בסוכנות הנסיעות ומשרתים את קהל הלקוחות שמתעניין ורוצה לרכוש מוצרי נסיעות. סוכן נסיעות לומד מה הם הצרכים של הלקוח שלו ומציע לו תשובות מתוך מצאי, מגוון וידע שיש לו בתחום הנסיעות והתיירות. ככל שסוכן נסיעות יודע יותר, מנוסה יותר ומשכיל יותר יוכל עקרונית לתת ללקוח מידע רחב יותר ואפשרויות מקיפות יותר.
אחד החסרונות הבולטים של רכישת מוצרי תיירות דרך סוכנות נסיעות היא "בעיית ההטיה". סוכנויות הנסיעות מציגות לקהל שלהם רק את מה שהם מעוניינות למכור. את המוצר שיניב להם את העמלה הגבוהה ביותר, ולאו דווקא את המוצר המתאים ביותר. 
 
האם קורס סוכני נסיעות יכשיר אותך להיות סוכן נסיעות טוב?
קורס סוכני נסיעות נותן את הבסיס. קורס סוכני נסיעות מכשיר את תלמידיו בעיקר לעבודה בסוכנויות נסיעות. קורס סוכני נסיעות הוא אולי הבסיס לעבודה במשרד נסיעות אבל איננו ההכשרה המעשית והאמיתית. מי שבגר קורס סוכני נסיעות יוכל להתקבל לעבודה במשרד נסיעות כמתמחה ומתחיל. יהיה עליו לצבור עוד ניסיון רב.

השאלה והבעיה המרכזית היא האם יש עתיד בעבודה בסוכנות נסיעות? התשובה היא שבמתכונת הנוכחית של משרדי הנסיעות הסיכויים להתפתח, להתקדם והרוויח בגדול קלושים מאד.  וזאת משום שמשרדי נסיעות כיום מפגרים מאחורי הקצב המדהים ומגוון האפשרויות המסחרר שמציע האינטרנט בתחום של תיירות ונסיעות.
 
האם כדאי להיות סוכן נסיעות?
התשובה היא: כן. בנסיעות יש הרבה כסף והרבה עתיד. אנשים נוסעים יותר ויותר. ככל שהמצב משתפר והאוכלוסייה מתעשרת כך מרבים לנסוע ולחפוש. למרות האינטרנט, ואולי דווקא בזכות האינטרנט הצורך בסוכן נסיעות רק הולך וגובר.

אלא  ששוב אין מדובר בסוכן נסיעות שיושב במשרד נסיעות ומוכר לך את ספקי התיירות שהמשרד מייצג ויש לו אינטרס למכור, אלא סוכן נסיעות אינטרנטי עצמאי העובד מהבית ומסייע לך התייר הנוסע ליהנות מכל טוב האינטרנט ומשמניו.
 
האם צריך רישוי פורמאלי כדי להיות סוכן נסיעות?
לא.

כדי להיות סוכן נסיעות אינטרנטי- סוכן נסיעות עצמאי אין הכרח ללמוד בקורס סוכני נסיעות סטנדרטי ולהשחית זמן וכסף.
תוכל למלא כאן פרטים ולקבל מייד בחינם דו"ח מיוחד בן 15 עמודים ובו כל האמת על קורס סוכני נסיעות כפי שהוא בנוי כיום ומה האלטרנטיבה השפויה לקורס סוכני נסיעות
 מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, איך לאתר דילים דקה ה 90, דקה 90 - טיסות, דקה 90 מלונות, ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
לייבסיטי - בניית אתרים