נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיפים לנסיעה >> שדרוג חינם בטיסה
 

   מדריך נסיעות- שדרוג טיסה- מצא כאן מידע והנחיות כיצד לבצע שדרוג טיסה. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

שדרוג טיסה חינם
שדרוג טיסה בחינם למח' עסקים או מח' ראשונה
 
קישורים ממומנים
 

מנוע חיפוש השוואת מחירי טיסה מח' עסקים: טיסה זולה

כולנו מכירים את הסיפור על החבר של האח של... שקנה כרטיס טיסה במחלקת תיירים והצליח לקבל שידרוג בחינם למחלקת עסקים (או אולי זה היה אפילו למחלקה ראשונה?). אבל זה לא קרה לרובנו... מה שמשאיר אותנו תמהים- האם באמת קיימת דרך להשתדרג בחינם למחלקות היוקרה של חברות התעופה?

 
לרוע מזלנו חלפו עברו הימים שבהם ניתן היה לקטוף "חינמים" בשדה התעופה. היום הקצנו הדברים לצד השני עד כדי כך שבחברות תעופה מסוימות צריך לשלם בנפרד על אוכל או משקאות, שמיכות, כריות ואוזניות. מה שבוודאי מלמד על מגמת ה"חינמים" של חברות התעופה בכלל ועל מחלקות היוקרה בפרט.
 
הסיכוי הטוב ביותר לזכות בשדרוג חינם למחלקה ראשונה או למלקת עסקים הוא לנוסעי הפלטינה, הזהב או העילית של מועדוני נוסע מתמיד של חברות התעופה. וגם הם, ברוב המקרים נדרשים לקנות את השדרוג תמורת מיילים או נקודות נוסע מתמיד. 

  

מאידך, אם אתה עדיין מקווה להיות היוצא מן הכלל ולזכות בשדרוג חינם למחלקה גבוהה יותר בטיסה, עקוב אחרי הטיפים והעצות הבאות. בעבר הדברים האלו עזרו, כיום הם בוודאי לא יזיקו...
  • תהייה חביב במיוחד אל הדיילת בזמן הבידוק לטיסה (כדי שהיא תזכור אותך במקרה שחברת התעופה, בגלל מצוקה שלה כמו למשל הזמנות יתר overbooking תחפש את מי להעביר למח' עסקים). ואל ייאוש עד הרגע האחרון- כך גם בשער העלייה למטוס. נסים קורים בדרך כלל ברגע האחרון.
  • התלבש בצורה מכובדת
  • הרשם מבעוד מועד למועדון הנאמנות של חברת התעופה ( חברת תעופה משדרגת רק חברי מועדון נאמנות שלה- חשיבה מסחרית פשוטה...)
 
אם הטקטיקות האלו לא עזרו ולא הצלחת להשתדרג למחלקה ראשונה, ורוב הסיכויים שכך קרה, עדיין פתוחה בפניך הדרך לשלם עבור השדרוג. חלק מחברות התעופה מציעות שדרוג זול יחסית. המדובר בשידרוג של הרגע האחרון. ניתן לרכוש שדרוג למחלקות היוקרה בשדה התעופה בסכומים נמוכים יחסית. ככל שהטיסה לחוצה יותר ומלאה במחלקת התיירים כך יגבר הסיכוי שישמחו למכור לך שדרוג תמורת כסף. על כן מומלץ לבדוק אפשרות שדרוג בימים האחרונים לפני ההמראה, ישירות בחברת התעופה, או נכון יותר, ישירות באתר האינטרנט של חברת תעופה        ובשלב האחרון כלומר בזמן הרישום לטיסה עצמה בשדה התעופה.
 
אפשרות נוספת בטוחה וזולה לשדרוג כרטיס הטיסה שלך היא קניית שדרוג בנקודות או מיילים שצברת כחבר מועדון נוסע מתמיד. עוד על כך ניתן לקרוא במדריך שדרוג נוסע מתמיד   

 

להזמנת כרטיסי טיסה מוזלים דקה 90:

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל, שדרוג טיסה חינם  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com שדרוג טיסה חינם

לייבסיטי - בניית אתרים