נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> מועדוני לקוחות >> שידרוג כרטיס טיסה
 

   מדריך שידרוג כרטיס טיסה- מצא כאן מידע והנחיות אודות שידרוג של כרטיסי טיסה. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

שידרוג- איך לשדרג כרטיס טיסה עם מיילים או נקודות נוסע מתמיד למחלקת עסקים או למחלקה ראשונה
שידרוג כרטיס טיסה בחינם
 
 
כיום הדרך למצות באופן אופטימאלי את המיילים או הנקודות.
קישורים ממומנים
 

מנוע חיפוש השוואת מחירים טיסה זולה: טיסה זולה

שנצברות בחשבון מועדון הנוסע המתמיד היא לקנות שידרוגים למלקות היוקרה- מחלקת עסקים או מחלקה ראשונה. הרעיון הוא לקנות כרטיס במחלקת תיירים במחיר נמוך יחסית ואז בעזרת המיילים שבחשבונך לשדרג את הכרטיס למחלקה יותר גבוהה. כך ההפרש בין מחיר כרטיס טיסה במח' תיירים, אשר אותו קנית ועליו שילמת, לבין מחיר כרטיס טיסה במחלקת עסקים שלא שילמת עליו אך טסת עליו הוא אדיר.

 
ובעצם הפרש בין מחירי הכרטיסים עולה בהרבה על מחיר כרטיס טיסה במח' תיירים שהיית יכול לחסוך לוא רכשת אותו בנקודות או במיילים של נוסע מתמיד. להלן מדריך קצר: איך לנצל את צבירת הנקודות שלך לשידרוג טיסה באופן האופטימאלי:
א-ב של שידרוג טיסה

 
 
 
 
 
שידרוג טיסה עם מיילים יהיה תמיד לקטע טיסה אחד. מכאן שתוכל תמיד לבחור איזה טיסה או טיסות מתוך כל המסלול תבחר לשדרג. לדוגמא: תוכל לשדרג את קטע טיסת הלילה כדי לישון טוב ולהגיע מוכן וערני לפגישה, ולא לשדרג את טיסת החזרה שהיא טיסת יום. שים לב שאם תרצה לשדרג מסלול טיסה הלוך ושוב (round trip) תשלם פעמיים נקודות.
 
 
 
 
יש לשים לב שחברות תעופה שונות דורשות התנהלות שונה לעניין הזמנת שידרוג טיסה. חברות תעופה מסוימות מאפשרות להזמין טיסה במחלקת תיירים ורק לאחר מכן לקנות את השידרוג ולנסות ולשנות את ההזמנה למח' עסקים (וזאת אם עדיין נותר מקום). חברות אחרות מאפשרות להזמין מראש מקום במח' עסקים על נקודות שידרוג. ויש חברות תעופה שמאפשרות את שתי התנהלויות של שידרוג לפי מצב כל טיסה וטיסה.
 
 
 
 
דמי שידרוג או אגרת שידרוג Up Grade Fee:

 
 
 
 
 
יש לשים לב שלא כל חברות התעופה מאפשרות שידרוג חינם כנגד מיילים שצבורים בחשבון הנוסע המתמיד שלך. חברות תעופה מסוימות גובות תשלום עבור תהליך שידרוג מכרטיס זול במחלקה נמוכה למחלקה יותר גבוהה, וזאת בעיקר ליעדים ארוכים. לדוגמא חברת אמריקן איירליינס AMERICAN AIRLINES גובה על שידרוג למח' עסקים בטיסה מצפון אמריקה או לצפון אמריקה מיעדים כמו דרום אמריקה, אסיה וכן אירופה 25,000 מיילים ותוספת של 250$. חברת קונטיננטל CONTINENTAL גובה בין 200$ ל 450$ על שידרוג מחירים מסוימים ממח' תיירים למח' עסקים/ראשונה BusinessFirst על טיסות בינלאומיות.
 
יש לקחת תשלום זה בחשבון כי לעיתים הכדאיות של השידרוג מצטמצמת בצורה משמעותית בעקבות תוספת שכזאת.
 
 
האם כל כרטיס טיסה ניתן לשידרוג?

 
 
 
 
שים לב למחיר הכרטיס הזול אותו אתה רוכש מתוך כוונה לשדרג אותו למחלקה גבוהה יותר. בדרך כלל חברות התעופה לא מאפשרות שידרוג מכל סוגי הכרטיסים הזולים. חברות תעופה נוהגות להקצות ולאפשר שידרוג רק למחירים מסוגים מסוימים ומעלה, בודאי לא לכרטיסים הזולים ביותר או לכרטיסי טיסה המוגדרים כמבצעים או דילים.
 
 
 
לכן כאשר אתה מזמין כרטיס טיסה במח' תיירים מתוך שאיפה וכוונה לשדרג אותו וודא באיזה קוד הזמנה BOOKING CLASS בוצעה ההזמנה שלך. בדוק עם סוכן הנסיעות או באתר החברה מה הם תנאי אותו BOOKING CLASS , האם הם מאפשרים שידרוג למחלקה ראשונה או למחלקת עסקים.
 
 
 
חברות תעופה משוכללות כמו קונטיננטל CONTINENTAL או נורת'ווסט NORTHWEST או יונייטד UNITED מאפשרות לבצע חיפוש מקומות על טיסות ועל מחירים ( BOOKING CLASS ) המאפשרים הזמנת כרטיסי טיסה שניתן לשדרג אותם. יש לשים לב שזה שניתן להזמין טיסה כרטיס טיסה בר שידרוג זה עדיין לא אומר שהמקום במחלקה הגבוהה יותר זמין...
 
אל על EL AL מדיניות זכאות לשידרוג:

 
 
 
 
 
חברת אל על מאפשרת לחברי המועדונים שלה שני סוגי שידרוגים:
  • שידרוג על בסיס מקום בטוח שנרכש כנגד נקודות מבעוד מועד
  • שידרוג על בסיס מקום פנוי 48 שעות לפני הטיסה לפי התנאים שמפורטים כאן:
חברי פלטינום וזהב זכאים לשידרוג 48 שעות לפני הטיסה וכן לשידרוגמוזל של הרגע האחרון בשדה התעופה עפ"י הקריטריונים הבאים:
  • צבירת מינימום הנקודות הדרוש לשם שידרוג למחלקות היוקרה, מטיסות אל על ב- 12חודשים רצופים אחרונים.
  • סדר החברים ברשימות השידרוג ייקבע עפ"י הסדר הבא: סוג הכרטיס שרכשו (מחלקתהקנייה) מעמד החבר (פלטינום, זהב, כסף), מספר הנקודות שנצברו בחשבון מטיסות אל עלבלבד ב- 12 חודשים רצופים אחרונים וכן תאריך הצטרפות למועדון.
חברים במעמד כסף זכאים אך ורק לשידרוג 48 שעות לפני הטיסה

 
 
 
 
חברים המחזיקים בכרטיסי בונוס או בכרטיסי הנחה לסוגיהם (לרבות,הנחה למשפחות עובדי חברות תעופה, כרטיסים בהנחת ילדים וכו'), כפי שייקבע בכללי מועדון הלקוחות מעת לעת, לא יהיו זכאים לשידרוג מכל סוג.

 
 
 
 
על מנת להופיע ברשימות השידרוג על החברים להבטיח כי מספר החבר שלהםומספר טלפון זמין שלהם נרשם בהזמנה וכי הנם מחזיקים בסוג כרטיס הטיסה המתאים, על פי כללי מועדון הלקוחות.

 
 
 
 
מחירי השידרוגים מפורסמים באתר אל על באינטרנט ובמשרדי הנהלת מועדוןהלקוחות..

 
 
 
 
הידעת שילדים בגילאי 2-12 אינם זכאים לשידרוג מוזל של הרגע האחרון אף אםסטאטוס החברות במועדון בו הם מחזיקים היה מאפשר להם זאת, ואף אם הם מחזיקים בכרטיסמלא שלא נרכש בהנחת ילדים.?
 
 
לסיכום,

 
 
 
 
 
זכור שבימים אלו, בכל העולם, הביקוש למחלקות יוקרה גבוה ביותר. טיסה במחלקה ראשונה או טיסה במח' עסקים הפך למצרך מבוקש ביותר. זכור שחברות התעופה מעוניינות למכור את המצרך המבוקש שלהם למרבה במחיר ולכן תמיד חברת תעופה תיתן עדיפות למי שרוכש כרטיס טיסה במחיר גבוה יותר. כך שאם אתה מתכנן טיסה ובונה על שידרוג למחלקה גבוהה יותר- ככל שתקדים להזמין כן ייטב.      

 

להזמנת כרטיסי טיסה מוזלים דקה 90:

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com שידרוג כרטיס טיסה

לייבסיטי - בניית אתרים