נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> תיירות אקולוגית

 

תיירות אקולוגית

 

קישורים ממומנים:טבע בני האדם הוא תמיד להיות חכמים לאחר מעשה. אז אולי פעם אחת לשם שינוי נפנים את הלקחים ונמנע את האסון האקולוגי הבא?לאחרונה אפשר באמת לשים לב לשינוי התפיסה בקשר לסביבה שלנו בכל תחומי החיים. אם זה הפסקת השימוש בכלים חד פעמיים, פחות נסיעה ברכבים ,שימוש חכם יותר במכשירי חשמל, ואפילו קנית שקיות בד בשביל הסופר במקום אותן שקיות ניילון (שגם ככה לא יעילות ונקרעות בדיוק שאתה מגיע למדרגה האחרונה לפני הדלת). אז אם אנחנו כבר בראש אקולוגי יותר למה לא להפוך את התיירות המקומית לתיירות אקולוגית?
 
אז הכל טוב ויפה אבל מה עושים תכלס? איך נפטרים מהרגלים של שנים?
דבר ראשון לפני שננסה לנקות את הסביבה, ואת האחר, אולי כדאי קודם כל להסתכל קצת על עצמנו ולשאול שאלות כגון האם אנחנו מנקים אחרינו כשאנו בשטח? האם אנחנו שומרים על החי והצומח ולא שורפים ודורסים כל דבר?
 
אחרי שטיפלנו בנושא הבוער יותר, הגיע הזמן לבחון מה בדבר תיירות לאקולוגית. זה אולי ישמע מוזר אבל תיירות אקולוגית קיימת בארץ כבר שנים רבות. הכוונה היא לכל שמורות הטבע שנשמרות ומטופלות בצורה טבעית תוך כדי שמירה ודאגה לסביבה.
 
לשמחתנו התיירות האקולוגית חדרה גם לתודעתם של בעלי המלונות והצימרים. הדבר בא לידי ביטוי בכך שהכל נעשה לפי תו תקן שעומד בסטנדרטים גבוהים במיוחד לשמירה על הסביבה.
בנוסף לכך בעלי עסקים אלו (כמו עסקים רבים מתחומים אחרים) גילו את הפוטנציאל שטמון בתיירות אקולוגית. חיישנים בחדרים מונעים בזבוז מיותר של חשמל, מחזור בקבוקים מכניס עוד סכום קטן לקופה, ושטיפת כלים בהחלט זולה יותר מאשר כלים חד פעמיים.
 
 
לסיכום
 

תיירות אקולוגית היא לא מהפכה שהולכת ובאה אלא היא כבר כאן. כל מה שנותר לעשות זה פשוט להצטרף

 

תיירות אקולוגית- תיירות אקולוגית היא, כהגדרתה ע"י  Ecotourism Society תיירות אחראית המגינה ושומרת על הטבע ועל הסביבה ומשפרת את היכולת של בני האדם להתקיים ברווחה
דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com תיירות אקולוגית

תיירות אקולוגית- הגדרות ועקרונות
תיירות אקולוגית היא: תיירות המקיימת אחריות כלפי אזורים טבעיים המשמרים את הסביבה ומשפרים את איכות חייהם של המקומיים

לחץ כאן לפרטים נוספים

האם תיירים מחפשים תיירות האקולוגית
תיירים אקולוגיים- האם תיירים מחפשים תיירות האקולוגית ? סטטיסטיקה רכה אודות תיירות אקולוגית, תיירים אקולוגיים ומה שביניהם

לחץ כאן לפרטים נוספים

תיירות אקולוגית לייט
תיירות אקולוגית לייט- האם יש ממש באופנת התיירות האקולוגית, האם הרבה מהומה על לא מאומה- קרא אודות תיירות אקולוגית לייט

לחץ כאן לפרטים נוספים

לייבסיטי - בניית אתרים