נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> תעשיית התיירות >> תיירות מרפא

תיירות מרפא

מהי תיירות רפואית

מדריך תיירות מרפא - מצא כאן מידע כיצד למצוא דילים של תיירות מרפא. חופש מוצלח!


 

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

תיירות מרפא היא תיירות לצורך טיפוליי מרפא בארצות חו"ל. תיירות מרפא בדרך כלל מתנהלת בגלל שלוש סיבות עיקריות: מחיר, זמינות, רמה רפואית.
 
תיירות מרפא, או תיירות רפואית היא נסיעה לחו"ל כדי לזכות בטיפול רפואי טוב יותר או לעיתים זול יותר. תיירות מרפא מתייחסת בעיקר לתחומי רפואת שיניים ותחומי האסטטיקה, אם כי ישנה גם תיירות מרפא לארצות שבהן ניתן לקבל פרוצדורות רפואיות או אלטרנטיביות שאינן קיימות או אינן מאושרות בארץ.
 
תיירות מרפא היא ברוב המקרי תולדה של רמות מחירים נמוכות יותר בארצות השונות. תיירות מרפא היא האפשרות לקבל שירות רפואי או רפואי למחצה ברמה גבוהה ובמחירים זולים. כיוון שכך יעדי תיירות המרפא האמריקאית שונה לדוגמא מיעדי תיירות המרפא הישראליים. האמריקאים בוחרים ביעדי תיירות רפואית קרובים אליהם כגון מרכז אמריקה, מקסיקו, קוסטה ריקה ברזיל וארגנטינה. הישראלים מעדיפים יעדי תיירות לצורך מרפא הקרובים לישראל- תורכיה ומזרח אירופה. יעדיי תיירות מרפא נוספים הם הודו, תאילנד וסינגפור. 
 
מובן מאליו שהמונח "תיירות" עבור תיירות מרפא היא מתיחת פנים לקונספט התיירותי, אולם כיום ניתן למצוא חבילות תיירות במובן המלא של המילה, המשלבות חופשה ונופש יחד עם טיפולי מרפא. יש לזכור שתיירות מרפא הוא קונספט רב ימים שרק עשירים ואנשי המעלה יכלו ליהנות ממנו בעבר.  נזכור את המרחצאות, הבאדנים שהפכו לימים לספא- תחילתם של כל אלו היא בתיירות שבא יצאו המבריאים לנפוש לנוח ולהירפא באוויר הטוב או במרחצאות.
 
תיירות מרפא- הונגריה
הונגריה נחשבת למובילה בתחום תיירות מרפא בתחומי טיפולי שיניים. הונגריה מספקת שירותים דנטאליים ברמה טובה, זולה ואמינה.
היתרונות של הונגריה כמובילת תיירות מרפא דנטאלית: טיסה קצרה, אין תורים ארוכים והמתנה קצרה לטיפול. 
 
תיירות מרפא- קרואטיה
קרואטיה, אולי דווקא בשל היותה חדשה בתחום, מהווה יעד מעניין לתיירות מרפא. קרואטיה מציעה במסגרת שירותי תיירות המרפא שלה טיפולים דנטאליים, טיפולים קוסמטיים (מתיחת פנים, שאיבת שומן, הגדלת חזה).
 
תיירות רפואית- קפריסין
קפריסין היא יעד מבוקש ומתפתח לתיירות מרפא. יותר ממחצית המטופלים בקליניקות הרפואיות בקפריסין הם תיירי מרפא.
קפריסין מציעה טיפולים דנטאליים וטיפולים קוסמטיים. רמת הטיפולים והרמה הרפואית נחשבים לגבוהים. יתרה מזאת האפשרויות התיירותיות בקפריסין רבות ומגוונות ומאפשרות שילוב מרתק של תיירות רפואית עם תיירות לכל המשפחה. וכמובן יתרון הקרבה לארץ מתבטא גם במחיר וגם בנוחות.
 
תיירות מרפא- תורכיה
תיירות מרפא בתורכיה היא ענף מבוסס היטב. גם בתורכיה, כמו בקפריסין, יתרונות הקרבה לארץ והמבחר התיירותי מהווים גורם מכריע באשר להחלטה לגבי יעד תיירות המרפא המועדף.
בעקבות הניסיונות להתקבל לאיחוד האירופאי, רמת הרפואה בתורכיה גבוהה ומתקדמת. תורכיה מציעה טיפולי יופי ובריאות כגון ניתוחים פלאסטיים, מתיחת פנים, שאיבת שומן, הגדלת חזה, השתלת שיער ועוד. תורכיה מהווה גם מוקד משיכה לתיירות מרפא בתחום הדנטאלי וכן קליניקות להפריה מלאכותית. תורכיה כיעד קרוב, יעד זול ויעד תיירותי מדהים היא היעד המנצח כיעד תיירות מרפא.
   
 מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, איך לאתר דילים דקה ה 90, דקה 90 - טיסות, דקה 90 מלונות, ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
לייבסיטי - בניית אתרים