נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> תיירות אקולוגית >> האם תיירים מחפשים תיירות האקולוגית
 

   מדריך נסיעות ותיירות-תיירים אקולוגיים- מצא כאן מידע אודות תיירים אקולוגיים. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

 האם תיירים מחפשים תיירות האקולוגית ?
 
 קצת סטטיסטיקה רכה אודות תיירות אקולוגית
 

מסתבר שהביקוש לתיירות אקולוגית, כלומר לתיירות המתחשבת בסביבתה הולך וגדל בצורה יציבה.

קישורים ממומנים
 

מנוע חיפוש השוואת מחירי תיירות- תיירים אקולוגיים :

חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

אנשים רוצים להרגיש את המקומיים ולהכיר את מצבם מקורב. הבעיה היא שהצרכנים נשארים פאסיביים.מחקרים מראים כי רוב התיירים היו רוצים ללמוד על מצבם הסוציאלי והתרבותי של המדינות המארחות אותם, ואינם רוצים לקחת חלק בפגיעה בסביבה זו. ב-2003 53% מהאמריקאים סיפרו כי הם חווים חווית נופש טובה יותר כאשר הם לומדים הרבה על המנהגים, הגיאוגרפיה והתרבות של יעדיהם

 

 

 • 62% ציינו שחשוב ללמוד על התרבויות השונות במהלך הטיול. אנשים חושבים כי חשוב שמלונות לא יפגעו בסביבתם אך אינם בודקים זאת בצורה פעילה כאשר הם מתקשרים לבצע הזמנה בבית מלון. מעט מאד אנשים אמרו כי הם ישנו את תכניותיהם בהתאם למדיניות הסביבתית של המלון.
  חווית הטיול הוגדרה כטובה יותר ע"י 61% מהנשאלים כאשר היעד במצב סביבתי טוב והוא משומר היסטורית. אחד מתוך שלושה אמריקאים מושפע לטובה ממאמצים של חברות תיירות לשימור הסביבה.
 • 91 מיליון מטיילים אמריקאים תומכים בהגבלת הכניסה לפארקים וגנים לאומיים ושטחים ציבוריים למען שימור הטבע והגנה על הסביבה.   

נכונות תיירים לשלם

 • 38% מהתיירים האמריקאים, שהם 58.5 מיליון איש, מוכנים לשלם יותר לחברות תיירות הפועלות להגנה ושמירה על הסביבה. 61% מתוכם ישלמו בין 5-10% יותר עבור שימוש בשירותיהם של חברות אלו. מחקר בקרב השכבות המבוססות מגלה כ705 ישלמו עד 150$ יותר לשהות בת שבועיים במלון בעל מדיניות סביבתית אחראית.
 • מחקר בקרב 2000 הארגונים הגדולים בארה"ב מצא כי 80% התעניינו במתקנים הסביבתיים והחברתיים, 73% חיפשו מידע זה גם לגבי חברות תעופה וטיסות.
 • ב2003 העריכו כי 46 מיליון מטיילים קונים מחברות ספציפיות בגלל שחברות אלו תורמות חלק מרווחיהן לצדקה.
 • 31% מהאמריקאים המטיילים חושבים כי זה חשוב לטייל עם חברות המעסיקות מקומיים ותומכות בקהילה.
 • 71.1% מהתיירים הגרמנים ו59.5% מהתיירים הגרמנים המטיילים מחוץ לגרמניה הסכימו כי תו סביבתי הוא שימושי לתיירות. כמחצית מכל הנופשים הגרמנים דיווחו כי הם ישתמשו באקו-תו בתכנון חופשתם אם יהיה כזה. בגרמניה רב בעלי העסקים מוכנים ליישם אקו- תו, ומעדיפים תו כלל אירופאי. בקרב מדינות שונות החברות באיגוד האירופי ראו כי דפוס זה חוזר על עצמו וישנה הזדמנות נהדרת ליצור אקו-תו אירופי שיהיה מקובל על הכלל.
 • באוסטרליה בעלי עסקים טענו כי יחפשו אקו-תו שיאפשר להם להעריך את העסק שלהם וישמש להם כלי שיווקי ויוצר דיפרנציאציה, לו יהיה כזה.

תמיכת מפעילים לתיירות אחראית- תיירות אקולוגית

 • 3/4 מבעלי עסקים בתחום התיירות קבעו לעצמם, או מתכננים לקבוע, מדיניות של תיירות אחראית שתעוצב על מנת לחנך תיירים ולקבוע עקרונות בתחום. מעט חברות מרגישות שמופעל עליהן לחץ חיצוני לנקוט צעדים כלשהם ולקוחותיהם אינם פונים אליהם בצורה אקטיבית בנושא. בעלי עסקים המתמחים בנושא הסביבה מדווחים כי זה יוצר להם מיתוג והם נהנים מיתרונות כלכליים כתוצאה מכך.
 • 49% מבעלי העסקים בריטים דיווחו ב2001 כי אימצו לעצמם צורה כלשהי של אחריות בהפעלת תיירות אקולוגית. 26% מסרו כי הם מתכננים לעשות זאת בעתיד. הצורה הפופולארית ביותר הייתה סט כתוב של כללים שהנחו את מדריכי הפעילויות. דרך פופולארית נוספת כללה הצעות כיצד על תיירים להתנהג.
 • סקר בקוסטה ריקה מצא גם הוא שעסקים שבאופן קבוע שומרים על הסביבה ופונים לצרכנים ירוקים הצליחו להבדיל עצמם ולגבות מחירים גבוהים יותר לעומת מתחריהם.
 • מפעילי תיירות מפיקים רווח מהשתתפות בפרויקטים התנדבותיים היות ויש ערך למוניטין הירוק שהם יוצרים לעצמם.
 •  
   
   
   
   
  *הנתונים לקוחים מ- CESD/TIES working paper no. 104a Feb. 2004
 

 
דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com תיירים אקולוגיים

לייבסיטי - בניית אתרים