נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> טיפים לנסיעה >> תלונות נסיעות
 

   מדריך נסיעות- תלונות נסיעות- מצא כאן מידע והנחיות איך להגיש תלונות נסיעות. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

  תלונות נסיעות
 איך להגיש תלונה בנושאי תיירות ונסיעות
 
קישורים ממומנים
 

מנוע חיפוש השוואת מחירי נסיעות: טיסה זולה

כשהטיסה שלך מתבטלת או מאחרת אתה מרגיש חסר אונים

כשהטיסה שלך מתבטלת או מאחרת אתה מרגיש חסר אונים. אתה מקבל חדר בינוני ומטה במלון אפור, או שחברת השכרת רכב שוכרת לך רכב מיושן. אל חשש! הגשת תלונה המוגשת בצורה טובה יכולה להיות מאד אפקטיבית בהשגת פיצוי תואם על עוגמת הנפש שנגרמה לך.

  • הקפד על מספר כללים פשוטים בעת הגשת תלונה על איחור בטיסה או כל תקלה אחרת במהלך חופשתך:
תקלות בחופשה? איך להגיש תלונה
  • הייה ספציפי. כתוב בצורה מסודרת בדיוק מה קרה, כולל זמנים, תאריכים וההפסד הממשי שנגרם בפרטים. זהה מיהו ספק השירות ממנו אתה דורש את הפיצויים, אם יש בלבול בין משווק הדיל לבין המבצע שלו. לדוגמא הזמנת חבילת נופש דרך סוכן נסיעות אך הוא טוען שעליך לבוא בתלונות אל המלון. לאחר שפנית אל הגורם המתאים בקש פיצויים בסכום נקוב אותו אתה מעוניין לקבל כהחזר או כזיכוי בכרטיס האשראי. אם אתה מוכן לקבל בתמורה שוברים ציין זאת בפנייתך. היה מנומס אך תקיף, השתמש בשפה רשמית אך אל תנקוט באיומים.
  • אל תוותר. הרבה פעמים המכתב הראשון שתשלח לא ייענה. שלח עוד מכתב אם לא קבלת תגובה. המתנה של חודש היא המתנה סבירה לתגובה.
  • אם עדיין לא קבלת תגובה ומדובר בסכום כסף נכבד, קח עורך דין. לחילופין, אם ההצעה הכרוכה בעורך דין לא תשאיר לך פיצוי, חפש נציג תלונות ציבור במגזין המתמחה בענייני נופש או פנה למועצה לצרכנות. האיום בפרסום שלילי בתקשורת יגרום לחברה לרצות לשלם לך פיצויים.

 

להזמנת כרטיסי טיסה מוזלים דקה 90:

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל, תלונות נסיעות  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com תלונות נסיעות

לייבסיטי - בניית אתרים