נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> תעשיית התיירות >> תעשיית המלונאות
 

   מדריך תיירות- תעשיית המלונאות- מצא כאן מידע על תעשיית המלונאות. חופש מוצלח- נסיעה טובה! 

תעשיית המלונאות
 מאחורי הקלעים של הזמנת מלון באינטרנט- מגמות ודילמות
קישורים ממומנים
 

מנוע חיפוש השוואת מחירי מלונות : מלונות

בית מלון? בדרך כלל אנחנו חושבים על בית מלון כי אנחנו נזקקים לחדר מלון. בין אם המדובר בחדר לכמה שעות, או מלון לחופש או נופש, נסיעת עסקים, אירוח, אירוע וכיוצא באלה. בכל מקרה הזמנת מלון או שהייה במלון אינם חלק מהשגרה. הרי שזהו דבר המעיד על היפוכו- כי שיגרה היא לינה בבית.

כך שהייה בבית מלון בדרך כלל היא הפרה של השגרה. והיוצא מכך, על פי רוב, שמדובר בדבר חוויתי. לעיתים נחמד וטוב (כמו נסיעות או תיירות), לעיתים פחות... רבות הפנטזיות, רבים הסיפורים, הסרטים, האגדות ההזיות הבדיחות ומה לא שנקשרים אל המונח/ מושג הטעון הזה "מלון"


בדרך כלל כשאנחנו נדרשים להזמנת מלון, בין אם בארץ ובין אם בחו"ל, אנחנו מנסים למצוא כמיטב יכולתנו את הדבר האופטימאלי. שיהיה במחיר הנכון, במקום הנכון, ברמה המתאימה, שיענה לצורך ושיענה לפנטזיה.

ובעיקר אנחנו נדרשים למצוא את הדרך הטובה ביותר למצוא את המלון המתאים ביותר לצרכינו ואת הדרך הטובה ביותר לאתר את המחיר הטוב ביותר של אותו מלון נבחר
במאמר זה ניתן לצאת מד' אמותינו- תרתי משמע, הן מחדר המלון שהזמנו לנו והן מראיית הצרכן הסופי שמחפש לעצמו חדר מלון ספציפי, ולהעיר את עיני המתעניין בנעשה בתעשיית המלונאות העולמית, שהיא אחת מהתעשיות המרתקות המעניינות המאתגרות והחכמות ביותר:
זאת תעשיה שמגלגלת מליארדים רבים של דולרים.
היא משקפת את המגמות הכלכליות העולמיות כי במקום שבו יש שגשוג הביקוש לחדרי מלון גואה, ולהפך.
היא נענית לחוקי הכלכלה הבסיסיים ביותר: ניתן לקבל החזר על ההשקעה 365 יום בשנה.חדר מלון איננו מתכלה, להבדיל מתעשיית המזון, וניתן למחזר אותו 365 יום בשנה (ממילא ההוצאה על שיפוץ וחידוש מלון מתוחשבת במחיר).
מלונאות נחשבת לתעשייה בעלת הידור וחזות נקייה ויפה, יש לה מסורת מכובדת והיא ממשיקה לצדדים היפים והמהנים של החיים.

שנת 2005- השנה הטובה ביותר מעולם לתעשיית המלונאות בארה"ב
שנת 2005 צוינה כשנה הטובה ביותר מאי פעם לתעשיית המלונאות בארה"ב. הנתונים, לפי Smith Travel Industry STR , מראים על הכנסות של 122.7 מיליארד דולר ועל רווח של 22.6 מיליארד דולר רווח. נתון שהוא מעט יותר גבוה מה 22.5 מיליארד דולר שנרשמו בשנת 2000.
הנתונים מראים שגם רמת מחירי בתי מלון עלו ב 5.4% וגם רמת התפוסה של בתי מלון ללילה עלתה ב 2.9% מה שכמובן העלה את רמת הרווחיות של בעלי המלונות. הנתונים עתה טובים יותר ומבטיחים יותר אחרי הצניחה הגדולה שבעקבות אירועי ה 11.9 .
הנתונים טובים על אף התייקרויות וגדילה בהוצאות אנרגיה, כוח אדם וביטוח. ומה שגורם להמשך האופטימיות היא הדרישה החזקה והמתמשכת לחדי מלון. עיקר הדרישה לחדרי מלון מגיעה מקבוצות ומכן מנוסעים בנסיעות עסקיות. ההערכה היא כי הדרישה לחדרי מלון תישאר גבוהה והמחירים בהתאם.
(נתונים מתוך hotelmarketing.com )

תעשיית נדל"ן המלונאות בארה"ב- מכירות 2006 ממשיכות לשגשג
הזמנת בתי מלון בסכומים שמעל 9.5 מיליארד דולר נרשמו השנה בתעשיית הזמנת בתי המלון בעולם, כפי שנמסר מחברת הברוקרים Hotel Brokers International’s Transaction Data Service Devision.
על פי הנתונים שנמסרו, מאז תחילת השנה, למעלה מ 250 בתי מלון נמכרו לפי מחיר ממוצע של 162,000$ לחדר. למרות שמספר זה נמוך מעט מנתוני 2005, בגלל עליה בשער המטבע סך כל המכירות עלה בהשוואה לשנה הקודמת.
הערכת המומחים שהשנה כולה תמשיך ותהיה מוצלחת. השוק מאד פעיל וערכם של בתי המלון כנכסי נדל"ן גבוה וחזק. המשקיעים מוכנים להשקיע באופן אגרסיבי מתוך ההנחה שההשקעות יהיו ריווחיות.
48% מתוך המכירות מאז תחילת השנה הם למלונות בדרגת תיירות נמוכה ובינונית. מלונות בדרגת תיירות נמכרו במחיר ממוצע לחדר של 24,000$ בחישוב להכנסה פי 3.7 לכל חדר מלון. מלונות בדרגת תיירות טובה נמכרו בממוצע של 73,000$ לחדר מתוך חשבון של הכנסה על החדר ביחס של 9.54%
בשנה החולפת נרשמה גדילה בהכנסה לחדר ברמות של שתי ספרות. השנה יש צמצום מסויים, אם כי עדיין מדובר בגדילה של כ 75 לשנה. תפוסה ומחירי חדרים ממוצעים ממשיכים לגדול בהתמדה בכל רמות שוק המלונות. אין ספק שאלו נתונים מבשרי טובות לכל מי שמעוניין להשקיע בשוק המלונאות.
מומחים בתחום מציינים שעיקר הדרישה להשקעה במלונאות היא בבתי מלון ברמות הבינוניות והנמוכות.
(נתונים מתוך ehotelier.com 09/06/06 )

 

להזמנת מלונ דקה 90:

דקה 90- מדריך תיירות נסיעות וחופשה- www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, מידע על עסקאות הדקה ה 90, איך לאתר מבצעי דקה ה 90, מבצעי רגע אחרון, טיסות תאילנד, מלונות, בתי מלון טבריה, טיסות לתאילנד, מלונות ים המלח, מלונות הדקה 90, אילת מלונות, דקה90, בתי מלון תל אביב, הדקה ה-90, 90 הדקה,  בתי מלון תל אביב, בתי מלון אילת, רגע אחרון טיסות, מלונות בניו יורק, טבריה מלונות, נוסע מתמיד, טיסה לתאילנד, טיסות זולות, מלונות בפריז, מלונות באמסטרדם, טיסות תאילנד, טיסות הודו, בתי מלון ים המלח, בתי מלון בניו יורק,  טיסות דרום אמריקה, מלון, מחירי טיסות, טיסות, הפלגות נופש, מלונות ברצלונה, השוואת מחירי טיסות, טיסות בדרום אמריקה, בתי מלון בתל אביב, השכרת רכב חו"ל, טיסות לדרום אמריקה, טיסות מוזלות לתאילנד, חבילות ספא, הנוסע המתמיד, מלונות ניו יורק, סוכנות נסיעות, ברצלונה, טיסה תאילנד, בתי מלון בברצלונה, השכרת רכב בחו"ל, טיסות דקה 90, טיסות זולות ללונדון, פריז מלונות, כרטיסי טיסה זולים, אמסטרדם מלונות, השכרת רכב בחו"ל, תעשיית המלונאות  

כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com תעשיית המלונאות

לייבסיטי - בניית אתרים