נסיעה, טיסה, חופשה?
קבלו הצעות מחיר
ממומחי הנסיעות שלנו
בחינם וללא התחייבות
לקבלת הצעות מחיר
דף הבית >> מלונות

מלונות

הזמנת מלונות באינטרנט

מדריך מלונות - מצא כאן מידע כיצד למצוא דילים של מלונות. חופש מוצלח!


חופשה בחו"ל, נופש בארץ, מלונות, דילים זולים וגם טיסות זולות
קבלו 5 הצעות מחיר ממומחי הנסיעות שלנו
מלאו הטופס ויחזרו אליכם בהקדם ללא כל התחייבות מצידכם!

 

מלונות
 
במסגרת השהות במלונות ניתן גם לקבל שירותים נוספים כגון אוכל וכדומה. מלונות מתנהלים על בסיס מסחרי. פונדקים, שהם הצורה הקדומה יותר של מלונות, היו קיימים משכבר הימים. לכל אורך ההיסטוריה ניתן למצוא מלונות לאורחים נוטים ללון בנתיבי הסחר הקדומים. ניתן למצוא איזכורים לפונדקים או חאן או מלונות עוד מימי התנ"ך, מן התקופה של האימפריה הרומית ואף בימי הביניים. בימי הביניים התפתח האירוח במלונות והיה למקום בטוח עבור הנוסעים בדרכים מפני שודדים.
 
התפתחות של תעשיית מלונות מקבילה להתפתחות התעבורה והתחבורה בעולם. דרכים טובות יותר וריבוי כרכרות רתומות לסוסים ועד לימי המהפכה התעשייתית הביאו למפכה בכמויות תנועת ההמונים ואיתה הצורך להקמת מלונות. אולם המהפך המשמעותי ומה שהביא לפונדקים של פעם להתפתח ולהפוך למלונות של ימינו היא בעיקר התפתחות הרכבת. וזאת כאשר הנסיעה הפכה לעניין של הנאה כלומר לתיירות ובתוך כך הפכה גם לפופולארית ביותר. באותם ימים מלונות מודרניים נבנו קרוב לתחנות רכבת.
 
מלונות ידועים הפכו למוסדות מכובדים ומוכרים, הם השיקו את מירב השכלולים ואת החדשנות כמו חשמל. במהלך השנים נבנו מלונות מפוארים ומשוכללים מאד כמו גם מלונות לתכליות שונות. הוקמו רשתות של מלונות ומערכך ההזמנות של המלונות שופר והונגש מאד.
מלונות נחלקים לקטגוריות הראשיות הבאות:
 
מלונות שמספקים לינה ומיועדים לנוסעים
מלונות נופש שמיועדים לנופש וחופש
 מדריך תיירות נסיעות וחופשה - www.traveldiscreet.com מצא כאן מידע על דילים דקה 90, איך לאתר דילים דקה ה 90, דקה 90 - טיסות, דקה 90 מלונות, ועוד.
כל הזכויות שמורות © www.traveldiscreet.com
מלונות תל אביב
בתי מלון בתל אביב. רשימת מלונות תל אביב, עיר ללא הפסקה. העיר שאף פעם לא עוצרת. אם זה קורה, זה קורה בתל אביב. העיר הלבנה. הים התיכון, חיי הלילה

לחץ כאן לפרטים נוספים
מלונות

הכל כלול
הכל כלול הוא מונח מפתח בתחום תיירות הנופש, תיירות דילים וחבילות. ההכל כלול מבטיח בחובו יתרונות רבים כאשר מחפשים חופשה זולה, או נכון יותר לומר חופשה בתקציב ידוע מראש

לחץ כאן לפרטים נוספים

מלון הזמנה באינטרנט
הזמנת מלון באינטרנט למה להזמין בית מלון דווקא דרך האינטרנט?

לחץ כאן לפרטים נוספים

מספר עמודים: 3
הקודם    1 2  3 
לייבסיטי - בניית אתרים